Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:06, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
cytryniec

róże pomarszczone

i moje wierzby płaczące zakwitły

od dołu je podciełam , żeby nie marnowały sił na gałęzie, które i tak pójdą do obcięcia
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:02, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
klon okrągłolistny

wierzba smocza

metasekwoja

eM skończył koszenie na pierwszy raz
W zielonej aptece 21:02, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam wiosennie.


Dorciu, Kasiu mam nadzieję, że w tym sezonie będzie co pokazać
Kamilo - dopiero teraz zdjęłam osłony hortensji, wygrabiłam liście, przycięłam róże i ścięłam tych kilka kęp traw, które mam. Codziennie spaceruję i cieszę się na widok każdego listka. Właściwie to najbardziej ucieszyły mnie listki świecznic, które w tamto upalne lato mi zaschły i ubolewałam, że je całkiem straciłam, a tu taka radosna niespodzianka!
Aneczko - sprawiłaś mi ogromną przyjemność tym linkiem- dziękuję , wyglądam niecierpliwie nowego sezonu u Ciebie na Twoich hektarach
Mireczko - na pewno nie kwaśną tak jak ja posadziłam jednego z powojników pomiędzy...wrzosami!! Wyobraź sobie ROŚNIE! ale pewnie tylko dla tego, że obłożyłam mu korzenie wapiennymi kamieniami i przykryłam ziemią dla niepoznaki
Sonko - daj mi i jej jeszcze chwilę, pokażę, pokażę, nie spieszy nam się, prawda?
Renatko - szwendam się tu i tam, zaraz pokażę, gdzie ostatnio, bo mój ogród ubogi zimą
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:59, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
w łące


klon ginnala tatarski

Bawarka 20:58, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)
Lilie dziwia swoja wielkoscia


piwonie roznej wielkosci, zalezy od miejsca i naswietlenia, jedne juz calkiem duze, prawie po kolana, inne mniejsze, jeszcze inne malusienkie


tulipany. Rozne





Suuuper już tulipanki prawie masz jeeeju jakie piękne to wszystko twoje eksperymenta tak działają a ja dziś znalazłam robale w korzeniu rozchodnika i gniotłam z pasją no i dowiedziałam się dlaczego grab to grab....
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:54, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
dereń jadalny

miłorząb żyje

ambrowiec też

dopiero sadzona choina
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:50, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
już nie mogę patrzeć na tą włókninę z pod kamyków, ale na razie kupione 20 worków kory, a nawet połowa nie uzupełniona, kamyki muszą jeszcze chwilę poczekać


róże okrywowe już w listkach całe

do podsadzenia clematisem został już tylko jeden korzeń
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:49, 08 kwi 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Agania napisał(a)




bratki na tle tak soczystej zieleni...świetne ujęcie a Twoje magnolie , mogła bym oglądać bez końca ja posiadam jedną , gwieździstą i wczoraj otwierające pąki grad mi zmasakrował
wrzucaj jak najwięcej zdjęć twoich bo to ich czas
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 20:48, 08 kwi 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
Pawlus napisał(a)


Jutro może więcej zdjęć jak będzie czas, remontuję wolierę dla papug


fajne zdjęcia serwujesz...to nigra czy pissardi? czy moze cos jeszcze innego...
co robisz że takładnie kwitnie?
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:46, 08 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
nigdy nie sadziłam róż z odkrytym korzeniem... przyciąć te korzenie?

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:44, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
wierzba hakuro puszcza listki

zaczynają się pokazywać kolorki na dużym

roślinki przy ścieżce też już widoczne, już nie tak łyso

Moja bajka 20:43, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Mahonia jeszcze nie do końca rozwinięta, a już upojnie pachnie . [img size=360x480] https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/107/1077133/original.JPG[/img]
ciekawa jestem tego bza koralowego Sutherland Gold
Rozpoznawanie bylin 20:39, 08 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Do góry
Jak tak zachęcacie to kolejna zagadka na zdjęciach.

Jak wyszukałam mamie tego zawilca greckiego i były też zdjęcia bulwy to stwierdziła że chyba jednak coś takiego na wyprzedaży kupiła hihihi



Podpowiedź - rosło w trawniku, liście mięsiste ładne, tworzą rozety.



Z obawy że to chwast czeka na identyfikację w doniczce, choć korzonki drobne włosowate.
Dołączam z łódzkiego:-) 20:39, 08 kwi 2016

Dołączył: 08 kwi 2016
Posty: 8
Do góry
Dobry wieczór.

Zamierzam spędzić tu trochę czasu. W pierwszej kolejności będę szukać porad, inspiracji i pomysłów na zagospodarowanie wyspy. Prowadzi do niej kładka (na zdjęciu dopiero w budowie, ale w rzeczywistości już jest). Ziemia to, niestety, głównie piach. Chciałabym, aby wyspa była małą "świątynią dumania".
Będzie mi miło, jeśli ktoś zechce podzielić się swoimi pomysłami.

Pozdrawiam

Bajkowy ogród Weroniki 20:36, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry




Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 20:35, 08 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry


Jutro może więcej zdjęć jak będzie czas, remontuję wolierę dla papug
Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie? 20:30, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Do góry

Widok na altankę od strony ogródka:



Na rabacie oddzielającej ogródek mam posadzone wspomniane pęcherznice oraz tawułę 'Grefsheim', która wiosną pięknie wygląda jednak później nie jest zbyt dekoracyjna. Jest tu również trzmielina na pniu, małe krzaczki trzmieliny oraz flox szydlasty. Tej zimy wmarzły wrzośce
Moja bajka 20:29, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Aronia po przycięciu. Może kiedyś kulka z niej będzie, bo teraz coś nie bardzo . Ale grunt, że tuje trochę odetchną no i mam miejsca więcej na nowe roślinki .

pierwszy kwat serduszki wspaniałej
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:29, 08 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
tulipanki z życzeniami miłego wieczoru

Moja bajka 20:29, 08 kwi 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Katkak napisał(a)


[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads]

przepiękna u ciebie wiosna co najmniej o tydzień wyprzedza mojąa hortki z takimi korzonkami ...tylko pozazdrościć...pozytywnie oczywiście
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies