moja magnolia gwieździsta w tym roku nie rokuje
no...mozna sie zakochac w takim drzewku
cudnaa pamiętasz na szybko nazwę...bez grzebania w archiwum ...co by cennego czasu nie zabierać
Taki gar kupilam za 4 €, beda im rosly warzywka, chyba Mangold, M mi musi dziury w dnie wywiercic Kurak tez za 4€. Chyba tu zostanie na tej truskawkowej gorce, moze mi sie kiedys uda pare kurek mu dokupic i taki garnek za 5€ z 6 kubeczkami (nie targowalam sie nawet) bede w nim robic salatke owocowa, Punch i napoj z kwiatow czarnego bzu, moze mi cos jeszcze innego do glowy wpadnie
Ja mam sporo drzew zaporzyczonych z krajobrazu i z sąsiedztwa Bratków, też mam za mało odczuwam niedosyt. Magnolie gwiaździste u mnie już rozwinięte