Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród przy lesie początek 2012/2013 10:22, 04 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry
Dzisiaj.

Z Pszenicznej ... 10:21, 04 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
anna_t napisał(a)
no super to wyglada, pergola z drewna?
a to ktora szałwia jest wyższa od róż?


Aniu pergola z drewna będzie, bo najłatwiej i sami będziemy montować.
Zastanawiam się na kolorem - w grę wchodzi biały lub miętowy
Szałwia - nie znam odmiany, miałam ją na bylinówce, ale ponieważ się tam wykładała i brzydko wyglądałam po cięciu przeniosłam ją na różankę.
Tam szybko odbije po przycięciu a róże zasłonią jej nóżki
Tu znalazłam jakieś stare zdjęcie z nią.



OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:17, 04 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Margarete napisał(a)
Jabłoń rajska już startuje...




Ślicznie.

Małgoś, zajrzyj na PW. Mam pół wora dobra dla Ciebie.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:15, 04 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
ana_art napisał(a)



Co tu masz za trawy ? nie tniesz ?
Zielonym do góry... :) 10:14, 04 kwi 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 3093
Do góry
Wszyscy w weekend działali - to i my też. NIestety sobota ma ograniczone ramy czasowe - a u nas zapał był na trzy, a udało się jednego i już wiemy że do reszt potrzebny ciężki sprzęt. Ten jeden zniósł to ciężko (moja dusza najbardziej cierbi ze go tak pokaleczyliśmy), ale mam nadzieję ze troskliwa opieka zaoowocuje przyjęciem. Było cięzko, były chwile zwątpienia, ale udało się przy pomocy wujka, szwagra, wspaniałego eM no i mnie. Dziś w pracy paznokcie połamane, dłone porysowane jakby niewiadomo co robiła...a tylko buszpana przesadzaliśmy...
Tu w akcji (szanowny eM) i ON w swoim pierwotnym miejscu zamelodwania

A po posadzeniu foto nie bedzie - bo wstd mi pokazać (oglądałam zdjęcia Oli i mam doła)
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:12, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
i obiecana startująca elata,


oraz nisko ścięte hakone, plus motylek
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:07, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:05, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



a tu jakieś niedobitki dopiero wychodzą

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:01, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Ogród z koniczynką 09:57, 04 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ciemiernik dopiero teraz rozwija żagle...

a tu moje bratkowo, kupiłam je takie maciupeńkie, ale już podrastają...


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 09:56, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 09:54, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 09:52, 04 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
reszta wczorajszych zdjęć dzisiaj ładują się błyskawicznie



Urodzinowe zyczenia dla Danusi 09:47, 04 kwi 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
Danusiu! Zdrówka, dla Ciebie i Twoich najbliższych, słonecznych dni i pogody ducha! Spełnienia tego co dla Ciebie najważniejsze!

Z Pszenicznej ... 09:43, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
AgataP napisał(a)
A to moi pomocnicy drużyna Z&Z
Ja myłam brzózki a Zośka szorowała Zoykę



Ale cudna ekipa!macham
Z Pszenicznej ... 09:37, 04 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
anna_t napisał(a)
aha i pergola jest miedzy różami a warzywnikiem?


Ania tak to sobie wymyśliłam.



Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 09:36, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
A po drodze wstąpiłam do nowo narodzonego! Ale nie męczyłam go, bo był śpiący! Niech odpoczywa! Całe życie przed nim!




ależ cudowny najlepszego Smyku
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 09:36, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
Spóźnione, ale szczere i od serca najlepsze życzenia urodzinowe Danusiu

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 09:35, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Witaj Haneczko,od świąt caly czas działeczka prawie od rana do wieczora ,wykorzystywalismy dobrą aurę i tyle zrobilismy że ho ho orzecha wyrwalismy,prąd podłaczyliśmy do domku,plac dla dzieci zrownany,trawa posiana,troszku warzywnik ogarnelam i posadzilam marchew i pore,wracalam do domu i juz na nic sił nie mialam

dopingował nam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies