Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:58, 03 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Agania napisał(a)

Iwonko łopata i widły odpadają, zostaje ręczna delikatna robota, jest też taki Roundap w żelu,
można smarować chwaściory..spróbuj

Powodzenia
a jednak myślałam że jak dorosłe drzewo to można delikatnie widłami i mlecz powyciągać, te korzenie magnolii faktycznie takie delikatne i tak płytko się rozłażą?

ja nie mam magnolii jeszcze, jedna koleżanka ma dylemat tutaj
Kwitnące skarpy 17:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry

Bambusy wyczyszczone oraz rabaty teraz zostaje mi podsypanie wszystkiego nawozem i robienie nowych nasadzeń
Moje ukochane miejsce na ziemi 17:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Dokupiłam też trawy i dwubarwną trzmielinę zbieram rośliny na nową rabatę




Ogrodowy song 17:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Relacja z dzisiaj Oprócz biegania z aparatem...też wysiłek bo przysiady trza robić ..udało mi się dzisiaj zasilić ogród Florovitem..;jutro zajmę się nawożeniem trawnika oraz dolistnym nawożeniem iglaków.Zakupiłam Pinivit i ciekawa jestem efektu wow

Exotic Emperor...oczekiwanie na pokaz





To tu... 17:56, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Do góry
Kuba napisał(a)
Ale cuda, rzeczywiście iryski budzą zachwyt, napisz o nich coś więcej- to cebule? jaka odmiana?

Tak, cebule. Poza "irysy" na doniczce nie ma nic. Są maleńkie i przecudne. ... i trochę zniknęły na rabacie.
Moje ukochane miejsce na ziemi 17:52, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kolejne




Mój ogród pod górkę... 17:51, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
I kolejne fotki. Pociachałam lawendę pierwszy raz w życiu, mam nadzieję, że dobrze
Przed:


Po:
Anulajda w raju 17:47, 03 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Szafirki w lawędzie
brzmy jak danie albo jestem głodna







Skarbonkowy ogródek 17:46, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
JoannaDe napisał(a)
A z tym mam problem



Pisałam wcześniej ze nie wiem jak wyplewić teren wokół magnolii i bukszpanów. Hanusia podpowiedziała żeby po prostu wysciolkowac kora. Ale nie jestem pewna czy przy takiej ilości ściółkowanie zabije te chwasty.

Myślałam jeszcze ze może punktowe smarowanie odchwaszczaczem ( mam starane) coś pomoże. A może gazety i dopiero ściółka? Nie wiem jak się mam za to zabrać







Tu to ewidentnie widać mlecz. Czy pazurki wystarczą aby wyrwać korzeń w całości i nie odrósł? To chyba najgorszy chwast to usunięcia.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:45, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
iwka napisał(a)
Agania, a co zrobić jak pod magnolią jest wielkie chwastowisko? można to jakoś opielić czy tylko chemia?

Iwonko łopata i widły odpadają, zostaje ręczna delikatna robota, jest też taki Roundap w żelu,
można smarować chwaściory..spróbuj

Powodzenia
Ogród Magdalenka 17:45, 03 kwi 2016


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 74
Do góry
noemi napisał(a)
Miłej niedzieli



Świetna aranżacja
Rododendronowy ogród. 17:43, 03 kwi 2016

Dołączył: 03 kwi 2016
Posty: 21
Do góry
Witajcie,

Pierwszy raz na forum z prośbą o pomoc. Nie mam już pomysłów na moje rododendrony. Poproszę o rady.

W załączeniu zdjęcie dla osób o mocnych nerwach. [img size=360x480]
Moje ukochane miejsce na ziemi 17:43, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ostatnio obkupiłam się znowu w rodki.
Bardzo mi się podobają te, które wybrałam

Cieszy mnie fakt, że zakwitną jeszcze w tym sezonie ponieważ mają dużo pąków




Od nowa ... na przekór wszystkim 17:39, 03 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Znalazłam dzisiaj etykiety tulipanów i stwierdzam ze jak zwykle coś namieszalam, połowy nie mogę znaleźć, a jednych w ogole nie ma , możliwe ze nie wyrosły? Całe dwa kilo wysadzilam miały być piękne rozowiotkie i nie ma

Tu rosną trzy kolory zeszłoroczne Queeny (ktore nie wiem czy zakwitną), elegant lady i exotic emperor. Wiem bo mam zapisane

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:39, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Magnoliowo u Ciebie, ślicznie


Agnieszko jak miło, że się odezwałaś po zimie, ciekawa jestem jak tam w jurajskim wiosna się budzi
u mnie magnolie
Anulajda w raju 17:39, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
anulajda napisał(a)
Rabata którą miałam do przeróbki zrobiona i nawet plany o dziwo mi się nie zmieniły w stosunku do niej


tulipanki nieznane




co to za roslinka za obwódką bukszpanową
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 17:37, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A tu siedzieliśmy pól dnia wąchając narcyzy i pozdrawiając przechodniów Niech te drzewa mają już liście...



Ściana wodna do czyszczenia karcherem... kiedy nie mam pojęcia...
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 17:36, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Komplet wypoczynkowy na tarasie kuchennym wystawiony więc będziemy częściej oglądać z tej perspektywy



Trawnik M za nisko skosił... ledwo dyszy .. trawnik nie M

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:35, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
JoannA napisał(a)
Piękne te poduchy wrzosów.
A gwiaździsta naprawdę wcześnie u Ciebie kwitnie. U mnie opóźnienie co najmniej 3 tygodnie, a dzisiaj w nocy -3 było.
Buziaki Aganiu


Widać mam klimat dla magnolii i dla klonów stworzony...przymrozków współczuję, u nas nie było,
a pogoda dla mnie i dla ogrodu idealna...magnolie gwiaździste cieszą mnie ogromnie


Moje ukochane miejsce na ziemi 17:35, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Pokażę Wam mój wiosenny wianek na drzwi
Jajka były dopięte na okoliczność świąt


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies