Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 21:16, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
as226 napisał(a)
Różaneczniki zasadzone? z czym skomponowałaś? moje jeszcze czekają


Posadzone a jakże


Wykopałam dołek 60x50cm i wymieszałam taki oto torf z ziemią rodzimą i kompostem
Moja codzienność - ogród Oli 21:16, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Asiu zawilce HJ ruszają



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:16, 02 kwi 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Dzisiaj wyjątkowo piekną pogodę mieliśmy, cieplutko, słoneczko przygrzewało aż nam się buźki opaliły. Ale za to teraz ruszyć się nie mogę
Nie zdążyłam posadzić wszystkich róż, zostały dwie to wsadzę jutro. Ale za to poczyściłam wszystkie żurawki na froncie bo tu najgorzej przezimowały i od razu ładniej się zrobiło. Złościły mnie już te suchary.
Pomagałam Andrzejowi przy trawniku, najpierw było koszenie bo trawa bardzo urosła, później wyczesywanie. I gdyby przyszło mi to grabiami robić to pewnie bym ten trawnik zaorała. Stanowczo za dużo go mamy.
I zakupki na bazarku rano zaliczyłam.

Krokusy wciąż kwitną



Ogród naturalny, pachnący lasem .. 21:14, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry









Ogródek pod kretem 21:14, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 40
Do góry
witam, zawitała wiosna u mnie w ogródku, krokusy kupione w T zakwitły pięknie

i proszę o podpowiedź, co posadzić w rogu ogrodu, żeby odsłonić się od ulicy, po lewej stronie zdjęcia będą dosadzone jarzębiny czerwone i tuje szmaragdy, posadzona tawuła zostanie wycięta

Moja codzienność - ogród Oli 21:13, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry



Ogród naturalny, pachnący lasem .. 21:12, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Tak myślałam, że Ci się spodoba

To jeszcze pokażę urywki z dzisiejszego ogrodu:









Moja codzienność - ogród Oli 21:12, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry






Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:11, 02 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Na jutro zostały mi kulki na tyłach

Ogród na piasku i z wielkim murem 21:09, 02 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Kupiłam rododendron (cosmopolitan) z pąkami kwiatowymi, które już pękają, widać kwiatek. Nie wiem czy można wysadzić do gruntu, czy nie za wcześnie? czy lepiej przechować w ogrodzie zimowym?
Bogdziu jak sądzisz ?


Moja bajka 21:08, 02 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

kwitnie leszczyna
Skarbonkowy ogródek 21:08, 02 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Rabata carexowa skończona:





Gożdzikowa - wiejski ogród 21:07, 02 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Do góry
gobasia napisał(a)


Asiu jest brunera ..moze trochę mała ,ale przeżyla



Cieszę się . Moja też mała, ale pączków kwiatowych już się można dopatrzeć
Skarbonkowy ogródek 21:06, 02 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Porobiłam dzisiaj trochę zdjęć to pokażę z czym walczę i co mnie jeszcze czeka.

Na początek zywoplot który dzisiaj skończyłam:

tak było:


w trakcie:


dzisiaj walczyłam z tym:



jest:






Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:06, 02 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Aganiu piękny wysiew


Wysiewałam w piątek po pracy i rano w sobotę...korzystając ze słońca
mini szklarenki wyszły na taras


Kurier przywiózł inspekt, złożyłam szkielet, założyłam folię
i zanieśliśmy ją w miejsce przyszłego warzywnika,
wygląda mało ciekawie, ale siewki będą zadowolone w środku tej cieplarni
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:04, 02 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
mówiąć o przymrożonych białych końcówkach mówiłam o czymś takim:



takich ścinków uzbierał się cały wór 120l
Moja codzienność - ogród Oli 21:04, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry

Moja codzienność - ogród Oli 21:04, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry



Anulajda w raju 21:03, 02 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Obiecane dzisiejsze fotki.

Tu ma być ogród :) 21:01, 02 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
A tu efekt pracy eMa.
Trawnik po pierwszym koszeniu i lightowej wertykulacji, na nawożenie brakło już czasu, ale zrobimy na dniach, bo dzień na szczęście coraz dłuższy i popołudniami też można coś podziałać.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies