Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 19:38, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
bogumila napisał(a)
Werbena...w tym roku większość pikowałam kępkami...z powodu braku miejsca.

Ja też werbene kępkami pikowałam,a była bardzo mała,stipę po 4 szt.
No ale twoje siewki już duże.
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 19:35, 02 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Świerki korzenią się płytko i dlatego wiatr ich nie łamie tylko wyrywa z korzeniami, ale lepiej nie ryzykować, wstawiam obrazek, potem usunę


Buszując w zbożu i kukurydzy:) 19:34, 02 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Anda napisał(a)
Piekne zdjecia, sliczna roza Tez juz tesknie za takimi widokami


Coś mi aparat szwankuje po zimie, ostrości nie łapie... albo ja coś poknociłam? zapomniałam? z mężem muszę się skonsultować

Moja stara stipa też rośnie jak na drożdżach.




Bożykwiat Meada


Pieris super zimuje, choć strasznie wolno rośnie. Sadzonka z własnego ukorzeniania, więc była bardzo mała.
Moja działka. 19:30, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
bogumila napisał(a)
..też byłam na swojej...na razie wybieram liście,jeszcze dwa podejścia i zajmę się czymś innym.Pozdrawiam słonecznie.

Bogusia tak się narobiłam że ruszać się nie mogę ,dwa tygodnie nie byłam bo jeżdziłam na rechabilitacje a i lało prawie co dzień .
Rano jeszcze werbene i stipe pikowałam,reszte wyrzuciłam.


Pelargonie i begonie ukorzeniły się w wodzie.
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 19:30, 02 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
renatamama3 napisał(a)
Reniu ,ja też tęsknię ,za kolorem ,za rabatami wypełnionymi kwieciem .Ta studnia z różą, pełen romantyzm .pozdrawiam


Też się nie mogę doczekać kwiatów, ale jak nie mam bylin dokładnie widzę gdzie przydałby się jakiś zimozielony akcent.

Szaleją szafirki i fiołki





Bonica ruszyły z kopyta
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:29, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Ranek zaczęłam od czyszczenia żurawek - nie musze dodawać ze prawie wszystkie z wkładem... wyjmowałam, dzieliłam, w korzeniach pełno larw... nawet nie wiedziałam ze w takich mało dostepnych miejscach się schowały... nie łudze sie że wyczysciłam wszystkie... jedna jedyna pozytywna rzecz - udało sie pozyskać z 60 sadzonek, które zadołowałam.... bedzie na podmine...

Przed i po - przynajmniej widać bedzie jak zakwitną hiacynty



a jeszcze tyle ro roboty....

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 19:28, 02 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Ta nowa rabata będzie jednak nieco większa- szybka decyzja i 3 leszczyny usuniete i jeszcze wiśnia i grusza które nie były warte świeczki również. Wydłużę wiec żywopłot grabowy troche poza kostkę i oczywiście powiększę też rabatę

Ogród z pergolą 19:26, 02 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
i jeszcze 5 hortek Limelight nabyłam dzieki Kasi

grujecznikowa się tworzy
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 19:24, 02 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Juzia napisał(a)
Ale ładna studzienka


Ładna jak róża kwitnie, na razie szpetna strasznie. Teraz mam tam narcyzy, ale zakwitły tylko 3 kępy.





... i takie wiosenne kwiatuszki, których nazwy nigdy nie pamiętam.



Sylwio, to te przywiozłaś od wujka, strasznie się rozsiewają. Patrz...



Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:22, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
W jednym miejcu lawenda wygląda tak.... a w drugim tak - tu ma ciężej bo pies cały czas tam gania... ale tak mnie kwurza ten wygląd że wymienię na nowe a te chyba wysadze pod róże okrywowe...



przegorzan i perowskia



jedstem tak wykończona ze nawet nie chce mi sie pisać...
Typografia ogrodu 19:19, 02 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
A i kwiatki zostawiam te ktorych deszcz jeszcze nie zniszczyl

Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:19, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Red baron i haconechloa - ale długo musiałam szukac żeby takie źdxiebełka dojrzeć



Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 19:18, 02 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Kupiłam 3 brzozy doorenbos....no i teraz myślę, najbardziej pasuje mi posadzenie ściśle obok siebie .....
A może rozsunięty co myślicie ?
Typografia ogrodu 19:17, 02 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Wlasnie wrocilam z ogrodu... pogoda piekna choc wiatr dosc chłodny.ale narzekać nie mam zamiaru.

-wysialam biale jezowki wokol posadzonych wczesniej sadzonek- Iwono,Ilono,Magdo dziekuje
-lawende podsypalam dolomitem
-liscie na ziemie lisciowa polane mocznikiem i przewalone
-jako pomocnik murarza przerobilam z M 15 25 kilogramiwych workow betonu-wspomne jedynie ze podziwiam mojego M bo od dwoch miesiecy muruje w kazdej wolnej chwili i twardy jest,ja juz powoli na beton patrzec nie moge
-przekopalam kilkanascie metrow darni w starej czesci zagajnika brzozowego
-przesadzilam 8 sztuk rozplenic Little Bunny - maly nie znaczy latwy.to ich trzecia miejscowka i mam nadzieje ostatnia bo kolosy do przesadzania z nich straszne. Teraz rosna w nogach ukrzyzowanej gruszy.


Sponiewieralam sie dzis niemało
Ogród z pergolą 19:16, 02 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Makao_J napisał(a)
Tej jest cudny. Lubię takie zaplatane pnie
http://pl.pinterest.com/pin/230176230933239083/

piekny okaz
ja dzisiaj kupilam takie, oby też mi tak ladnie urosły
Cięcie hortensji 19:16, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Karol99 napisał(a)


Skróć gałązki co najmniej o połowę. Gałązki możesz ukorzenic. Lepiej do ziemi, w wodzie zgniją.

To jest ta niższa odmiana LITTLE LIME, na jaką wysokość urośnie jak zetnę ją o połowę? Bo waham się jednak czy zostawić ją taką jaką kupiłam, czyli ok 50 cm? Jest dosyć gęsta, choć gałązki się nie rozkrzewiają. Sama już nie wiem, co robić
Ogród z pergolą 19:15, 02 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
jankosia napisał(a)
Ania, ty wiesz ile mi tu dobra Krysia nawiozła dla ciebie? Normalnie cieszę się jakby to było dla mnie

juz wiem ile oto dary od naszej Krys i Jankosi dla mnie

Krysia złota kobitka jesteś!!
Monika dziękuje za pomoc dzisiaj, bez Ciebie bym się nie zdecydowała



Marzenia i plany vs. rzeczywistość 19:14, 02 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Berberysy ładnie ruszyły



sesleria jesienna i skalna - ta druga powoli zaczyna kwitnąć

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 19:07, 02 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
moja troskawkowa gorka, po dwoch dniach pracy, z boczku posialam trzy male rzadki marchewki. Jutro podsciolkuje truskawki sloma.
Widok z okna na pieterku

W cieniu - zacieniona 19:05, 02 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
zoja napisał(a)
macham z rana - kocią łapą bo pluszak przeszkadza mi pisać
...macham powrotnie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies