Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kondziowy ogrod cz II 20:53, 02 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
I nadal ruch życzeniowy trwa - wszystkiego dobrego w Nowym Roku
i foty sierpniowe - wiadomo z czyjego ogrodu



Pozdrawiam Jasia
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:53, 02 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Bywało i tak

Pusto i pełno



No i na dwa wózki



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:47, 02 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Albo takie



Takie też lubię



a to byłby szczyt jakby się zmieściło



Ogrodowy spektakl trwa ... 20:46, 02 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Witajcie w 2015 !!!!

Jak to powiadają z Nowym Rokiem nowym krokiem

Dzień dłuższy, zdjęcia wertowane, nowe katalogi założone, nowy kalendarz ogrodniczy już opisany,
czas na wertowanie katalogów no i upojne marzenia .....

tego życzę na ten smętny czas.


Pozostaje jeszcze czytanie książek i oglądanie filmów.

Ja mam nową pozycję spod choinki i będę się dzielić bo widzę różne informacje również kontrowersyjne.



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:44, 02 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Takie obrazki: klon w pasach





Makowo na Kociewiu 20:43, 02 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Acha chciałam pokazać jakie ozdoby na choinkę zrobiłam w drugi dzień świąt
pomponiki z serwetek



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:42, 02 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Moje ukochane miejsce na ziemi 20:24, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
najpiękniejsza była w tym roku ...
8.06.2014 r












a teraz uśpiona ...



Moje ukochane miejsce na ziemi 20:18, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
1.10.2013 r



27.12.2013 r


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:16, 02 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Jak to wspaniale brzmi- "kupujcie ile wlezie"
Czasami u kogoś bardzo nam się coś podoba, a wsadzone u siebie w ogrodzie jakoś nie leży. A jak jeszcze ktoś nie ma za grosz wyobraźni przestrzennej... to już masakra. Takie słowa Danusiu z ust takiego Guru ogrodowego to jak rozgrzeszenie nieplanowanych zakupów.

Zdrówka życzę i z niecierpliwością czekam na książkę.
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:15, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
15.08.2013 r


Kwiatowy ogródek Monteverde 20:15, 02 sty 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14162
Do góry
monteverde napisał(a)
Po świątecznym objadaniu miałam dość już mięsa i na kolację zrobiłam sobie racuchy drożdżowe z bananami i syropem klonowym




To musi być niebo w gębie . Banany krojone w talarki?
Pomyślności w Nowym Roku życzę.
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:12, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
20.06.2013 r
różyczka była już wysoko

i pokazała jak kwitnie .......

Moje ukochane miejsce na ziemi 20:06, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
30.03.2013 r
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:00, 02 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
od 15 nie było prądu,....szaleją wichury, pada marznący deszcz....
nareszcie powrót do cywilizacji...

przeglądam różne fotki i porównuję jak zmienia się mój ogród z czasem

pergola zaraz po ustawieniu ...20.05.2012 r



29.07.2012 r powstała ścieżka z kamienia i rabatka po prawej stronie pergoli






16.01.2013 r


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:59, 02 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:59, 02 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:58, 02 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kilka zdjęć z Sylwestra - dosłownie Teraz została tylko pokrywa udeptanego śniegu w postaci lodu - jeszcze jeden ciepły dzień i będzie znów widać gwiazdki na trawniku







Dwa ogrody 19:39, 02 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
paniprzyroda napisał(a)







A mnie się na tym zdjęciu nie tylko bombki podobają
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Pozdrawiam Jasia
Kwiatowy ogródek Monteverde 19:35, 02 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Po świątecznym objadaniu miałam dość już mięsa i na kolację zrobiłam sobie racuchy drożdżowe z bananami i syropem klonowym

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies