Ogrodnik Mimo Woli cd
20:27, 30 gru 2014
Mira obiecane fotki róży. W tym roku ja ciachnęłam na króciutko, prawie do ziemi. Może z gałązek by się ukorzeniła.
Kwiatów ma dużo ale takie malutkie, z żółtymi pylnikami. Kupiłam taką sadzonkę w doniczce 10x10cm.
Blisko bliżej najbliżej ..
Byłam w Puławach na Kiczerze.
