Działka prawie w Borach Tucholskich
19:06, 29 gru 2014
Kasia nie przesadzaj
ja tylko pstrykam to co widzę a że troszkę już żyję to i widziałem co nieco
a młody ma faktycznie smykałkę
"...focić każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
ooo
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na oczy.. "
"...focić każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
ooo
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na oczy.. "