W cieniu - zacieniona
14:35, 20 gru 2014
Aniu...dzisiaj ponuro,leje ,wieje silnie więc zabrałam się za przekładanie piernika i po południu będę lepić pierogi.Może jutro się uspokoi i będzie spacer nad morzem Pozdrawiam.
Ten kawałek mam zamrozić?
Ten kawałek mam zamrozić?
Cos wisi, ale to jeszcze nie to...
/img]