Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W cieniu - zacieniona 14:35, 20 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
monteverde napisał(a)
pokusicielka
Aniu...dzisiaj ponuro,leje ,wieje silnie więc zabrałam się za przekładanie piernika i po południu będę lepić pierogi.Może jutro się uspokoi i będzie spacer nad morzem Pozdrawiam.

Ten kawałek mam zamrozić?
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 14:34, 20 gru 2014
Do góry
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 14:32, 20 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Edit napisał(a)


Witam, mam pytanie co to za żurawka przy trzmielinie? Wcześniej była podana nazwa ale zgubiłam stronkę dzięki ps. naprawdę piękny ogród

żurawki o które pytasz to georgia peach bardzo je lubią bo pięknie wyglądają w słońcu.
a tak na marginesie tęsknie za tym widokiem
Kwiatowy ogródek Monteverde 14:18, 20 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Pogoda u mnie ohydna, wiatr, deszcz i wilgotno ale na plus 4 st.



Kwiatowy ogródek Monteverde 14:16, 20 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka

Kwiatowy ogródek Monteverde 14:15, 20 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Pełne bodziszki cudniaste....mam pojedyńcze,chyba muszę się rozejrzeć za pełnymi.

No trzeba będzie w moim kierunku, tylko weźmiesz od razu kawałek tego piernika
Kwiatowy ogródek Monteverde 14:13, 20 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Rench napisał(a)
Aniu,pamiętasz proporcje syropu czosnkowo-cytrynowego ?

nie ale możesz wygooglować
Kwiatowy ogródek Monteverde 14:11, 20 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
iwonadm napisał(a)
Aniu ja co dzień jestem w Poznaniu i ani razu nie byłam
Mus nadrobić zaległości

koniecznie
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:56, 20 gru 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
moje ozdoby
Ogród na 300 metrach kwadratowych 13:50, 20 gru 2014


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Do góry
Ach jeszcze trochę zielonego


Ogród na 300 metrach kwadratowych 13:49, 20 gru 2014


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Do góry
Sobie a muzom?... Świąteczne dekoracje 2014









W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 13:41, 20 gru 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Cos wisi, ale to jeszcze nie to...
Storczyki 12:55, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry

Storczyki 12:52, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry



Storczyki 12:38, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry



Storczyki 12:27, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
W cieniu - zacieniona 12:27, 20 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...i jeszcze tradycyjnie...piernik staropolski.
Działka prawie w Borach Tucholskich 12:18, 20 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
bałaganik prawie zimowy


Glauca Globosa


jodła szlachetna Glauca ..............................................jałowiec skalny Blue Heaven


modrzew Diana.............................................................sosna żółta
Storczyki 12:18, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
monteverde napisał(a)
Moje te same znowu tłoczą a reszta rośnie

Miło mi to słyszeć, cieszy mnie że żyją, kwitną i sprawiają radość

Kilka moich z dna dzisiejszego.



Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 12:09, 20 gru 2014


Dołączył: 23 kwi 2014
Posty: 45
Do góry
Można już rozpoznać gatunek? Czy jeszcze są maluchy?
/img]
1.
2.
3.
4.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies