Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 12:09, 20 gru 2014


Dołączył: 23 kwi 2014
Posty: 45
Do góry
Można już rozpoznać gatunek? Czy jeszcze są maluchy?
/img]
1.
2.
3.
4.
Mały ogród Kasi 11:35, 20 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Nasza choinka- w tym roku tradycyjne czerwienie z nutką skandynawską. Drzewko jest tak ładne, że szkoda przeładować je ozdobami. Połowa świecidełek została w pudłach



piernikowo w tonacji ozdób w domu i ogrodzie



Puryzm kolorystyczny nie wszystkim w smak- piernikowa twórczość moich dzieciaków


Córcia koniecznie chciała pochwalić się swoim domkiem z piernika ...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 10:02, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 10:00, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry








Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 09:58, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród do kwadratu 09:58, 20 gru 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Coraz bardziej świątecznie



a w późne wieczory praca wre




i choineczka zrobiona przez córcię... przy amarylisach... jeszcze kilka dni temu



Pozdrawiam wszystkich w przedświatecznej gonitwie
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 09:58, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trzy jednakowe doniczki





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 09:57, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pszczółko, to bardzo miłe co napisałaś Tutaj się zagląda...i oczekuje..Bardzo miłe słowa Ściskam mocno przedświątecznie

Zapracowana jestem, zdjęcia do książki wybieram
Ale serię z doniczkami na stole też wyszperałam




Leśne Wzgórze 09:38, 20 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Pozdrawiam Cie serdecznie....bombeczka dla Ani rewelacja .....ale pomysłowosc lezka w oku normalnie. Dekoracje sliczne delikatne szklane swieta sa cudne zeby nie ta cała robota nasza......hihi u mnie połowa pierniczków juz tez zjedzona buziam mocno

Wichrowe wzgórze 09:34, 20 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Monic napisał(a)
U mnie już przed domem świątecznie









brak słów ....opisac takie sliczne widoczki Twoje choinki sa przepiekne , nie dosc ze takie oryginalne to cudnie wykonane

Ogród i dom stanowia spójnosc pieknie naturalnie
Wichrowe wzgórze 08:14, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
U mnie już przed domem świątecznie















w domu też już udekorowane, ale na fotki brak czasu


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 00:28, 20 gru 2014


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Do góry


Witam, mam pytanie co to za żurawka przy trzmielinie? Wcześniej była podana nazwa ale zgubiłam stronkę dzięki ps. naprawdę piękny ogród
Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata 00:08, 20 gru 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Do góry
Cierpliwości na ten czas przygotowań. Aby nie zapomnieć w tej całej krzątaninie o ty co najważniejsze ;:167. Zaczyna się czas, w którym na każdym kroku doświadczamy magii, zwyczajne zaczyna mieć inny wymiar. Doceniajmy to wspólne przebywanie...ten czas tu i teraz, tylko to się liczy...





Coraz więcej akcentów świątecznych zaczyna gościć na salonach...w tym roku pojawi się szczypta czerwieni nie tylko w ogrodowym wydaniu....



A tak nawiasem mówiąc jest jakaś szansa na śnieg? Może i głupio to zabrzmi ale stęskniłam się za nim

Ogród przydomowy - Hosty 00:01, 20 gru 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Gdzieś na końcu świata... 23:16, 19 gru 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
U nas również już świątecznie, na wiele dekoracji nie mogę sobie pozwolić ponieważ mój Mały Odkrywca chciałby wszystko dotknąć a najlepiej zjeść hehehe

Poinsecja .. nie wyobrażam sobie Świąt bez niej , zdobi w tym roku kuchenny stolik



W salonie dekoracja na parapecie ponieważ tu większość czasu spędza Nasz Mały Odkrywca



No i jadalnia w tym roku na czerwono, zasłony szyłam wczoraj w nocy jak Miesio spał



eMus pewnie zawiesi jutro lampki na tarasie i wybierze sie po jemiołkę






Kiedyś będzie tu ogród 23:08, 19 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Przemku słowa zachwytu jak najbardziej szczere i zasłużone. I powiem ci jeszcze, że mój małżonek zdziwiony dopytywał się co tak w tym roku warzywka na glanc opielone. Nawet nie wiesz jaki wpływ wywierasz na ludzi.
Bardzo jestem ciekawa twoich modernizacji i z ciekawością będę je śledzić.
Dlaczego nie lubisz serbów? Ja kocham wszystkie kłujaczki.

Co do moich planowanych nasadzeń- to nie skarpa, teren jest w miarę prosty. Ot, taka zwykła rabata. Zdjęcie zniekształca, bo robione ze skosu, z góry.
Ogrodnik Mimo Woli cd 22:56, 19 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Misiek sprytny, wie jak o siebie zadbać. Niech mu będzie na zdrowie.
U mnie kiedyś na tarasie obsuszał się boczek wędzony, ale niestety cały zakosił pies sąsiadów. A mój domowy jest amatorem masła. Trzeba pilnować, bo już niejedno wyniósł.
Ranczo Edy 22:51, 19 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Nowe życie na pszczyńskiej ziemi 22:47, 19 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
A moja choinka jeszcze rośnie.

Świetne Magdo te lampiony.
Ranczo Edy 22:46, 19 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Oświetlonko

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies