***
Dzięki Bogdziu, że się trudziłaś. Maizner Fastnacht różni się od mojej wzrostem, moja ma już ok.200cm, a rośnie u mnie od kwietnia 2013r. Znalazłam w swoich szpargałach zdjęcie zakupu i jest to BLUE QUEEN. Myślę, że są spokrewnione.Buziaki.
Oj ... jak miło to słyszeć Dziękuje za różę i ciepłe słowa
Lobelie na tle storczyków pięknie się prezentują, szkoda tylko że nie lubią deszczów Moje wszystkie w tym roku padły pomimo częściowego zadaszenia W następnym sezonie już się nie zdecyduję na nie ale mam godne zastępstwo Biały wilczomlecz Diamond Frost Lało, grzało a on nic sobie z tego nie robił W następnym sezonie będzie u mnie gościł w kompozycjach
Krogulec jest codziennie .. od kilku lat... to natura.. brutalna, ale natura, my też jemy zwierzątka Taki krogulec zje da ptaszki i ma na cały dzień... nie to co misiek.. gar mięska z galarety na raz
Za to jak zima będzie taka jak ostatnio to za 2 miesiace zaczną sie pierwsze krokusy
Oglądając piękne dekoracje świąteczne na forum trochę się zakompleksiłam, ale co tam, do przyszłego roku się poprawię. A tak mam w tym roku srebro i złoto - wieje nudą, ale to "bezpieczna" kolorystyka. Poza tym posiadanie dwóch kotów i dwóch psów wpływa na rodzaj materiałów dekoracyjnych np. na wypadek wywrotki choinki lub jej obgryzania(przerabiane kilkukrotnie) zastosowaliśmy sztuczną, co by się igły nie obsypały jeszcze przed Świętami oraz nie-szklane bombki, itd. Pozdrawiam odwiedzających.