Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe przygody 16:05, 17 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Grażynko róża dla Ciebie
Ogrodowe przygody 16:04, 17 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Ewa planuję dokupić kilka jeżówek, zawciąg ten bordowy. Może widziałaś go u nich jak
wygląda na żywo?

Monteverde to jest Lina res. róż mam ok 60 krzaczków

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 16:00, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
ewsyg napisał(a)
Kasiu, przeglądam zdjęcia, wpatruję się i próbuję dostrzec sosnę, która przesadzałaś niedawno. Przyjęła się, żyje ?


Żyje a jakże choć wygląda mało dekoracyjnie z uwagi na bardzo mocne przyciecie. nie dziwie sie że jej nie widzisz bo wtapia się w zielone tło przy japońcu. Jest mocno powyginana i łysa od spodu (efekt zamierzony) i dopiero licze że na wiosnę będzie ładniejsza jak będa rosły nowe przyrosty a wraz z nimi będą formowane pompony.
Dlatego jej nie widzisz - jest po prawej - widać sznur biały z wygięcia.

Zrobiłam wiec zblizenia:

I raz jeszcze

Tu też widać buksikowe kule znad poprzedniego oczka.
Przyjazny ogród 15:44, 17 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Irys fulva luizjana - nie z mojego ogrodu



I odmiana 'Red Echo'




Ogrodowy spektakl trwa ... 15:34, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
mira napisał(a)


no właśnie - a ja mam z tym problem bo jak się rozsypie a na wiosnę gmyram to albo wyplewię albo podetnę jak grabkuję

a to stan mojej bylinowej w tym roku przymusowo zostaje wszystko do wiosny






hehe a to styczeń znaczy zima


szukalam zdjęć do 4 pór roku







uwielbiam takie porównania ... uwielbiam ....
a ja "bez bicia" zostawiam wszystko do wiosny...lubię takie pogodzenie się z przemijaniem i to całe wiosenne zamieszanie przy porządkowaniu rabat
buziaki z Wilczej
Łączeń baldaszkowaty – Butomus umbellatus 15:27, 17 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Łączeń baldaszkowaty – Butomus umbellatus 15:27, 17 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Nasienniki





Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 15:24, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Kuklik napisał(a)
Kalosze i perły...? czemu nie , nie wiem nawet kiedy moja córcia uwieczniła moją elegancję przy robieniu zdjęć w ogrodzie...telefonem







to mi się podoba !!!!
kaloszki, perły i warkocz !!!
ogrodniczka i dama w jednym
mam czasem tak samo...
...zdarza mi się prosto po pracy, w pełnym makijażu i dobrze ułożonej koafiurze, latać z łopatą za taczką

buziaki eleganciaki
Ogród prawie romantyczny 15:24, 17 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Kilka ostatnich dni zabrał mi wirus, i nie był to wirus świątecznych zakupów czy porządków, tylko niesympatyczna infekcja wirusowa Czuję się jeszcze nie najlepiej, ale powoli wracam do życia Zaplanowane pierniczki będą musiały jeszcze poczekać a świąteczne porządki, no cóż, będą poświąteczne

Żeby poprawić sobie humor i wbrew otaczającej szarości, kilka zdjęć... niestety nie z ozdobami świątecznymi własnej roboty, bo ich nie mam, ani z pierniczkami, bo nie miałam siły ich upiec, tylko z tegorocznego ogrodowego sezonu

Pozdrawiam wszystkich zaglądających








Jurajski Ogród 15:16, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
kasiek napisał(a)
Wybacz ale ten rozleniwiony kocur do złudzenia przypomina pozycję do odpoczynku mojej córy



Dzieci i zwierzaki wiedzą co to błogość


oba te zdjęcia to wg mnie HIT 2014 ROKU !!!

rewelacja
Pszczelarnia 15:14, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Ale wzorem ogrodowiskowym powiesiłam serca na magnolii w tarasie - poruszane wiatrem wydają dźwięczny dźwięk.



piękne ... chyba takich poszukam ....

macham Pszczółko
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 15:10, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Gardenarium napisał(a)

Najpierw było biało




ale piękny pomysł ... przez ten mój "konflikt z czerwonym" wzdycham na tym wariantem...prosty i taki czysty w formie a jaki wspaniały !!!

macham z pochmurnej Wilczej
Jeżogłówka gałęzista - Sparganium erectum 15:00, 17 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Wilcza Góra 14:35, 17 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Kuklik napisał(a)

Takie klimaty uwielbiam



ja też ... a ile pracy one kosztują ... po robieniu, kantów zawsze mam dość "cięższych sprzętów" na parę tygodni ... nawet motyczka zdaje się wtedy ważyć tonę
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:28, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



c.d.n.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:26, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:26, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:25, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:24, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
To zdjęcie mi się podoba

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 14:23, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dziękuję Bogusławie za przemiły wpis "rocznicowy" i dziękuję za odwiedziny "poniedzielne" wszystkie pochwały i podziękowania napędzają mnie do dalszego działania, tak to już jest z nami ogrodnikami, pochwały są potrzebne jak woda i powietrze

Tarasu niestety z powodu deszczu nie udało się zamieść, może dziś? ale za to dekoracje mi się udały. Na początek to: ale mam jeszcze więcej

Najpierw było biało



Potem doszła czerwień i od razu zrobiło się inaczej





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies