Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W kamiennym kręgu od początku 19:06, 10 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
yolka napisał(a)

No właśnie, W tym roku TY nie gotujesz!!!, ewentulanie choinkę ubierzesz, ale to sceduj na najmłodszą, a pozostałe pomocnice gotują. Będziesz mieć cudowne święta, ale na formalne zyczenia jeszcze przyjdzie czas


Jolu, choinka to działka eMa.....jarobię stroiki, a ugotuję też cosik, żeby nie było żem leniwa

Dzisiejszy kamienny o poranku oszroniony....tylko z okna bo czasu mało
Rododendronowy ogród II. 18:58, 10 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry








Rododendronowy ogród II. 18:57, 10 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 18:56, 10 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 18:55, 10 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dziś zakwitła u mnie werbena , tym razem na biało



Inne roślinki też przybieliło.





Jurajski Ogród 18:52, 10 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
I ta najładniejsza ozdoba...

i jeszcze dzisiejszy widoczek z okna balkonowego salonu

Mój 4 arowy azyl... 18:52, 10 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
I na działce









Ogród przydomowy - Hosty 18:52, 10 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Do góry
wojtas2101 napisał(a)
Marysiu obiecane zdjęcia psiaka.




piesiunio słodki
nie dałabym mu tyle lat
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 18:50, 10 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gabriela napisał(a)
Jestem teraz w Trewirze (Niemcy), a wczoraj byłam w Luksemburgu. Czas Adwentu i Boże Narodzenie pięknie się tu objawia dekoracjami. Więc podsyłam Wam trochę inpiracji, które tu oglądam.
Największa moda jest na biel i srebro z zielenią, w stylu glamour, królują ciemierniki. Ale są i inne kolory, jak dla mnie - na szczęście są.


ale jabłka giganty


Gabrysiu, dzięki za tyle nowych inspiracji, jesteś niezastąpiona








Jurajski Ogród 18:44, 10 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Pokażę część moich samodzielnie wykonanych dekoracji świątecznych:

(tylko podkład pod wianek i faszyna pod obrazek była kupiona)




Mój 4 arowy azyl... 18:44, 10 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Słońce mocno operowało i szron się topił



Mój 4 arowy azyl... 18:39, 10 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Za późno się dzisiaj na działkę wybrałam, bo słońce zdążyło część szronu roztopić. Ale i tak oczom moim piękne widoki się ukazały.

W drodze na działkę



Ogród przydomowy - Hosty 18:37, 10 gru 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Marysiu obiecane zdjęcia psiaka.


Ogród przydomowy - Hosty 18:31, 10 gru 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry










Mój ogród pod górkę... 17:35, 10 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kamień ok, a teraz skup się na dużych roślinach, różne formy (na pniu, jakieś drzewo nawet by się przydało.

Barberysy cięte w kulę, tuje Golden Tuffet, cyprysiki groszkowe żółte - Filifera Aurea.

Kolorowy ogród na piasku 17:27, 10 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Do góry
viva napisał(a)


Nie mogę znaleźć takiego zdjęcia by była widoczna w całości ale moja ma dopiero ok. 1 metra. Mam ją czwarty sezon, z tym, że dwa razy ją przesadzałam, bo ją bardzo mroziło, do kopczyka, mimo okrycia. Zmieniłam jej miejsce ale i dwóch ostatnich zim nie było. Mam nadzieję, że już się zaakilmatyzowała, rośnie teraz w zacisznym miejscu.
Ze zdjęć możesz zobaczyć wygląd kwiatu i uniesione do góry gałązki, może jak będzie starsza to wtedy się rozkłada?
Zdjęcia to czerwiec, wrzesień i ostanie z połowy października. Zakwitła w maju.

-



Viva jestem u Ciebie po raz pierwszy , a przyszłam śladem watanabe.
Te kilka stron , które tu zobaczyłam są ... no nawet nie wiem jak to określić
pięknie po prostu pięknie
ja jestem dopiero na początku tej drogi , dopiero przekroczyłam próg
będę do Ciebie zaglądać
fajnie ,że pokazujesz tak dużo słonecznych, kolorowych obrazków
teraz jest to potrzebne aby dotrwać do wiosny
pozdrawiam
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 17:20, 10 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry


W cieniu - zacieniona 17:19, 10 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Znalazłam starą fotkę z 2010 r,.jeszcze przed podcięciem drzew...taki leśny gąszcz...i teraz 2014...to samo miejsce.Znalazło sie dużo miejsca na rabatki.



No to pokazałaś kawałek ogrodu. Przez to podcinanie mniej cienia będzie i ogród może stracić przydomek!
Też zachywca mnie urocze "drzewko' z krzewuszki.
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 17:18, 10 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry




Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 17:16, 10 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
moje dzisiejsze fotki





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies