Mój ogród pod górkę...
16:35, 10 gru 2014
No i stało się - odważyłam się założyć swój wątek... Byłam "cichym" gościem u wielu z Was. Zobaczyłam tyle pięknych ogrodów! Jestem pod wrażeniem kreatywności i pasji z jaką tworzą ogrody forumowicze. Chciałabym dołączyć do tego grona. Mój ogród jest bardzo specyficzny ze względu na ukształtowanie terenu - co dało nam popalić przy jego tworzeniu... Jak możecie zobaczyć trochę roślin już rośnie, ale dopiero poznanie Waszych ogrodów spowodowało, że ja też chcę "ogrodowiskowo-zjawiskowo" !!! A mam tak, jak mam ... (niestety matę - szmatę w wielu miejscach też). Liczę, że pomożecie.Pozdrawiam.
