Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

4 pory roku w ogrodzie 20:28, 08 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Na razie daję fragmenty rabat.... z opisem co tam jest (a to najtrudniejsze, bo zwsze jest więcej niż podaję).
Mały fragment rabaty ze stipą, miłkiem, rozlpenicą Hameln, krokosomia Lucifer (ale odmiana niska), piwonia delikatna pełna, trojeść bulwiasta, w tle hakonechloa Nikolaus i jeżówki. Brakuje miesięcy, ale u mnie jak nic nie kwitnie to tego nie ma..
Luty
Widać stipę i hakonechloa


Kwiecień
Po wycięciu suchych traw robi sie łyso, piwonia koperkowa startuje, kilka tulipanów żółtych i miłek w stipie. Po mroźnej zimie stipa też do wyrzucenia.


W maju króluje piwonia koperkowa

Na ogólnym foto sie gubi, ale czerwienią daje po oczach mocno.. foto z zeszłwgo roku, ale takie było pod ręka. Zielone to siewki jeżówek


cdn
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 20:26, 08 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Do góry
To i ja się wrzucę świąteczne bombki i gwiazdki



Dla chętnych instrukcja wykonania:
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 20:23, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry

























Pszczelarnia 20:15, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wieczorami ogrodnik "szezlonguje" i nawet stara się czytać:

Próbuje powoli coś tam ogarnąć i "poskładać":

Stawia tabliczki najukochańszym różom:


Mając w pamięci przegrane starcie z nornicami tłumaczy kotu, że powinien zarobić na swój "wikt i opierunek":













Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 20:14, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry






















Ogrodowe przygody 20:12, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 20:07, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry

















Ogrodowe przygody 20:05, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
11. milkshake (z tyłu coconut)
Pszczelarnia 20:03, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Październik 2014

Październikowe bukiety wyglądają tak:


Dookoła jest tak:


W październiku ogrodnik kursuje pomiędzy ogrodem a przysłowiową szopą, bądź piwniczką. Wykopuje dalie, buraczki i inne warzywko; selery uratowane ale pietruszka zasiliła spiżarnię norniczek.


Zbiera nasiona jednorocznych, min. pięknej szałwi:

Ale kosmosu czekoladowego postanawia nie wykopywać:










Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 20:00, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Wianki w ogromnej ilości, wszystkie z naturalnych materiałów.
No i girlandy i inne ozdoby. Fantastyczne choinki z metalu i drewna.





















Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 19:52, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Jestem teraz w Trewirze (Niemcy), a wczoraj byłam w Luksemburgu. Czas Adwentu i Boże Narodzenie pięknie się tu objawia dekoracjami. Więc podsyłam Wam trochę inpiracji, które tu oglądam.
Największa moda jest na biel i srebro z zielenią, w stylu glamour, królują ciemierniki. Ale są i inne kolory, jak dla mnie - na szczęście są.




























Ogrodowe przygody 19:40, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry

Ogrodowe przygody 19:39, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
10. secret joy
Ogrodowe przygody 19:37, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
9. guava ice


Ogrodowe przygody 19:36, 08 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
8. cadberry cupcake

Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 19:36, 08 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 19:19, 08 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry


Resztki rózanych kuleczek jeszcze na krzewach są. Ale skrzydlate towarzystwo jest w ciągłym ruchu. Do Nowego Roku ta stołówka zniknie.
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 19:17, 08 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
eda napisał(a)
to trzymaj się Ewcia wiem co to znaczy te wieczne a psik u mnie też zgroza jeden od drugiego Lena miała iść dziś do szkoły a tu pół nocy nogi ją bolały i znów nie wyspana starszy w domu kaszle ja szkoda gadać ... także zdrówka dla nas wszystkich na święta nic więcej

Eda pohuśtamy się, zobacz na to !!!
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 19:15, 08 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Białość też piękna. A umnie deszczowa nuuuuuda ... / Tylko piesa rozgrzebuje żurawki. Chyba ich nie lubi. A one biedule takie ...

Deszczowa nuda, a u mnie odśnieżanie będzie zaraz
Jakoś ich musisz jednak zaprzyjaźnić, szkoda żurawek, szkoda




Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 19:12, 08 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ja w swoim ogrodzie szron miałam tylko raz, marzę o takich zdjęciach

Danusia Witaj w mojej bajce, ale mi miło
Szron utrzymywał się kilka dni i to było bardzo bajkowe, a teraz zimowo jest i to jakby na poważnie już. Po nocy zdjęcie, ale świeżutkie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies