Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 15:22, 06 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziś w moim małym ogródeczku są takie widoczki. Bardzo lubię jak roślinki są przystrojone przez szron.
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:54, 06 gru 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry

Załączam jako inspirację moje tegoroczne wianki






Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 13:45, 06 gru 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Witam serdecznie Specjalnie na Wasze życzenie Nowe wianki, które wyszły spod moich rączek










Co się stało kwiatom ... 13:30, 06 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12206
Do góry
Mirella napisał(a)
Niezłomna Acropolis


ohhhh jak cudnie! normalnie zazdroszczę tego mrozku!
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 13:00, 06 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Edytko, i wszyscy zaglądający od mojego Mikołajka worek uścisków, buziaków i serdeczności.


Zbyszku, i tę nadzieję również mam.

Ogród z łezką II 12:47, 06 gru 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Do góry
Kindzia napisał(a)
Wczoraj przyjechaliśmy do Pszczyny, róże okopczykowane, powojniki też.
Trzeba się tu za okna zabrać, pogoda miała być sprzyjająca, niestety na razie czekać trzeba...mgła i -1. Ponuro



Kasiu czy jak na rózach są jeszcze listeczki to trzeba je oberwać. Widzę, że Twoje róże są bez liści
Ogród Bogusława 12:40, 06 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Widok na wschód

i na południe duże nasłonecznienie - patelnia, punkcik porawie po środku to woda.
Ogród z widokiem na jezioro 12:11, 06 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
yolka napisał(a)
To i ja się pochwalę swoją błękitną

Pięknie proszę o podanie nazwy tego bodziszka, lubię je wszystkie bez wyjątku Widoki z jeziorem wow
Mały ogród Kasi 12:09, 06 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
a to donice przed wejściem



i jeszcze mam co niemiara pomysłów w głowie
Mały ogród Kasi 12:08, 06 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
martwa natura z orientalnym akcentem

Mały ogród Kasi 12:07, 06 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
coś do powieszenia
Mały ogród Kasi 12:05, 06 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
świeczniki w tradycyjnym świątecznym klimacie
Mały ogród Kasi 12:04, 06 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
No to poszalałam

orzechowowo rustykanie


Ogród cioci czyli ciociogród :) 12:00, 06 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Agania napisał(a)
Widzę, że i Tobie się udało, no pięknie, jutro będę polować na szronik, a ty nie zamarzłaś przy fotkowaniu

Oczko wygląda magicznie


No i ciekawa jestem czy szron był bo u mnie nie
Ogród Bogusława 11:47, 06 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
to jest ta sosna błotna, piękna.


KIedyś Danusiu nazwałaś to drzewko Poczochraniec.
Ogród Bogusława 11:26, 06 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Mam na myśli środek,
w środku drzewko gięte,może klon, mam ładną sosnę błotną unikat, pod całkowitą ochroną, ale ona fajnie by wyglądała na małej górce,
a reszta to kwiaty azalie i takie tam podobne, z kwiatkami nie mam doświadczenia, nie wiem co z czym łączyć, zachowując harakter ogrodu w całości
całość wygląda jako tako a rabatką nie chciałbym zepsuć
Jurajski Ogród 11:12, 06 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Z weekendowymi pozdrowieniami "przez lodową kurtynę"


Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 11:07, 06 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Do góry
Luki napisał(a)
Choinka upleciona z gałązek brzozowych.

hej Łuki, ale jesteś zdolny choineczka bomba
Dwa ogrody 10:33, 06 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Basiu, przesadzanie i kopczykowanie zakończone, jeszcze tylko trochę gałązek by się przydało i podsypać co wrażliwsze rośliny korą, której nie mam. Ale mam roczne przekompostowane trociny i chyba je wykorzystam.
Mala Mi - pocieszające jest to, co piszesz. Nawet posadziłam go tak (rdest) aby mógł się od razu wiosną rozrastaćzastanawiam się, czy nie warto zebrać nasion, bo widzę, że ma ładnie zasuszone kłoski.
yolka - podziwiałam Twoje widoki na jezioro
Bogdziu, zasłużenie odpoczywasz o świątecznych dekoracjach też nie myślę, bo już nie mam miejsca na nowe, chyba że jakieś drobiazgi.
Może jakiś wianek, w ubiegłym roku był taki


mam do przycięcia ostrokrzew, może coś wykombinuję

Vivo, siewki roślin zawsze się przydają W przedogródku dosadziłam jedynie róże i rabata czeka na poszerzenie wiosną jak zrobimy oczyszczalnię. Teraz trzeba zaplanować, co jeszcze posadzić przed różami, pod klonami planuję wyższą trawę, trzeba dobrać takie rośliny, aby były efektowne przez cały rok, może i tutaj będzie obwódka z bukszpanu. Widoczny na końcu łuk też zmodyfikuję Na razie przeglądam inspiracje


Bukszpaniki posadziłam na rabacie z drugiej strony, uzupełniałam ją też cebulowymi, już nic na niej nie zmieszczę, teraz tylko czekam na efekty, oby zadowalające

Kwiatowy ogródek Monteverde 10:17, 06 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka


U mnie 0 st. i ślizgawka musiałam sypać chodnik piaskiem, żeby ktoś nogi nie złamał, pozdrawiam odwiedzających
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies