Ogródek Hanusi - kolejny sezon
17:37, 01 gru 2014
Aniu, miła wiadomość z lasu, wiadomo, że o tej porze, to już nie ma co szukać,chyba szyszek, tak jak wy.
Zimówki, może się pojawią po odwilży. Mus zapasy wyciągać.
Halinko, kartaczy dziś nie robiłam, ale już przemyśliwuję na kiedy je ulepić. Buraczki na barszczyk już są. To teraz tylko mobilizacja.
Macham do Was.
Zimówki, może się pojawią po odwilży. Mus zapasy wyciągać.
Halinko, kartaczy dziś nie robiłam, ale już przemyśliwuję na kiedy je ulepić. Buraczki na barszczyk już są. To teraz tylko mobilizacja.
Macham do Was.