Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 17:37, 01 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Aniu, miła wiadomość z lasu, wiadomo, że o tej porze, to już nie ma co szukać,chyba szyszek, tak jak wy.
Zimówki, może się pojawią po odwilży. Mus zapasy wyciągać.

Halinko, kartaczy dziś nie robiłam, ale już przemyśliwuję na kiedy je ulepić. Buraczki na barszczyk już są. To teraz tylko mobilizacja.

Macham do Was.



Kompozycje na stoły, dekoracja kościołów, i inne okolicznościowe.... 17:30, 01 gru 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Piotr_ napisał(a)

Ten wianek to rewelacja! Bardzo w moich klimatach - minimalistycznych
Zazdroszcze Ci takich zdolności
W cieniu - zacieniona 17:17, 01 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 17:11, 01 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Pomarzły już kwiatki, oszronione są krzaki,
nawet się nie chce wyjść po uszaki,
o prawdziweczkach można pomarzyć,
No bo co w grudniu w lesie może się zdarzyć?

Śniegiem nas straszy już od tygodnia,
Minus za oknem widuję co dnia,
tęskno za lasem, jego nastrojem,
czy świeżych grzybków ja w grudniu pojem?

Już namierzyłam trzy płomiennice,
ale czy starczy na jajecznicę?
Przydałby się pień z boczniakami.
Bardzo mi smutno, przyznacie sami.

A grzybek w schowku zapachem mami,
zapasy latem przecież zrobiłam .
Ulepię sobie pieróg z grzybami.
Z tymi, co to onegdaj suszyłam.

A jak zapachnie mi przy południu,
milej się będę czuła w tym grudniu,
bo to są przecież grudniowe smaki,
Uszka, pierogi i kulebiaki.


Haniu wiersz piekny, ale będę szczera do bólu, zawartość talerza bardziej mi sie podoba , ale tylko do czasu kiedy tam jest
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 17:10, 01 gru 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Zrobiłam prezent dla takiej miłej osóbki- kolejne koperty na nasionka, tym razem w etui do zawieszenia, w środku różniste kopertki w różnych rozmiarach- jeszcze jakiegoś pisadła brakuje. Dopiero skończyłam i wyszło tak:



Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:52, 01 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Nie wiem czy dobrze postąpiłem ale zobaczymy na wiosnę schemat narysowałem

1 Folia gruba przezroczysta
2 Flizelina zimowa
3 Suche liście i miskantus pocięty
4 Rura PCV ok 40cm wysoka
5 Konstrukcja z palet, 4 palety zbite do siebie
6 zrębki drzewne ok 30cm grubo
7 Suche liście gunery
8 Karpa

A tak wygląda na żywo domek
w ciepłe dni będę wietrzył
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 15:28, 01 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Pomarzły już kwiatki, oszronione są krzaki,
nawet się nie chce wyjść po uszaki,
o prawdziweczkach można pomarzyć,
No bo co w grudniu w lesie może się zdarzyć?

Śniegiem nas straszy już od tygodnia,
Minus za oknem widuję co dnia,
tęskno za lasem, jego nastrojem,
czy świeżych grzybków ja w grudniu pojem?

Już namierzyłam trzy płomiennice,
ale czy starczy na jajecznicę?
Przydałby się pień z boczniakami.
Bardzo mi smutno, przyznacie sami.

A grzybek w schowku zapachem mami,
zapasy latem przecież zrobiłam .
Ulepię sobie pieróg z grzybami.
Z tymi, co to onegdaj suszyłam.

A jak zapachnie mi przy południu,
milej się będę czuła w tym grudniu,
bo to są przecież grudniowe smaki,
Uszka, pierogi i kulebiaki.

4 pory roku w ogrodzie 15:17, 01 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Zdjęć jest dużo jednak trzeba poszperać w galeriach

Mogę Wam pokazać rabatę z brzozą Youngii, może da się ją zaliczyć do tego wątku

Wiosna


Lato

Jesień

Prawie zima, ale jeszcze bez śniegu

Znalazłam biały styczeń 2014 rok
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 15:03, 01 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
A dziś coś ciekawszego bo i z buszu
Nie wiem czy kiedyś pokazywałem ławeczkę w buszu gdzie nawet magnolie w sezobie kwitną i wyjdziemy na schodki nawet



i coś z wrzosowiska

Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 14:32, 01 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Do góry
aga_pe napisał(a)
a to mały wianek, który zrobiłam dla rodziców



PIĘKNY
Początki w Kruklandii 14:29, 01 gru 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Do góry
Juzia_G napisał(a)
A pisałam niedawno Karoli, że śniegu u mnie nie ma...

Ambrowiec się jeszcze trzyma???

Róże znów muszą poczekać...


ale pięknie tego śniegu wam zazdroszczę! niekoniecznie mrozu -12 , ale śniegu owszem dużo zdrówka życzę
Ranczo Edy 14:17, 01 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
eda napisał(a)
dziecko zabrało mamię zabawkę i ozdobiła biżuterią
Ale nic straconego może się znudzi ?


Kochana, córcia wymyśliła stojak do biżuterii Kreatywnie. A ty mamusiu zrób sobie nową choinkę, hi, hi.

Lenka do ciebie bardzo jest podobna, taty nie widziałam.
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 14:08, 01 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Ewkakonewka napisał(a)


Czekam u mnie na takie widoki. Fajne
Kiedyś będzie tu ogród 13:46, 01 gru 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Czytam i podglądam, bo u mnie też stawowe plany.





A temu jegomościowi gdy przechadzał się latem po działce, paluchem pokazałam nasze dorosłe córki. Czekam na efekt.


Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:43, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:42, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:38, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:38, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:37, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wianki zeszłoroczne




Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 13:29, 01 gru 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
to kilka moich wianków








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies