Ogrodnik Mimo Woli cd
20:22, 24 lis 2014
Pszczółka- ty bierzesz urlop od ogrodu
akurat w tym terminie 
Madżen - lepiej być celebrytką z powodu ogrodu niż.. np trzeciego cycka
Zawsze to mniejszy obciach ...
A psie zęby mam, albo miałam, bo część w tym roku chyba podziubałam robiąc rewolucje.. fajne są, tylko kwitna dość krótko.. ale siedzą w jednym miejscu od początku ogrodu. Nie przybierają na ilosci wiec trzeba sadzić gęsto. I od razu sporo by był efekt, bo są niskie.
Ten posadzony była w 2008 roku i ani razu nie wykopywany (foto 2014)
Ten rok później i dalej jest (foto z 2011), porównanie do szafirków.
Madżen - lepiej być celebrytką z powodu ogrodu niż.. np trzeciego cycka
A psie zęby mam, albo miałam, bo część w tym roku chyba podziubałam robiąc rewolucje.. fajne są, tylko kwitna dość krótko.. ale siedzą w jednym miejscu od początku ogrodu. Nie przybierają na ilosci wiec trzeba sadzić gęsto. I od razu sporo by był efekt, bo są niskie.
Ten posadzony była w 2008 roku i ani razu nie wykopywany (foto 2014)
Ten rok później i dalej jest (foto z 2011), porównanie do szafirków.