Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w skali mikro :) 18:25, 17 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
gierczusia napisał(a)
Ja dziś odnotowałam u siebie pierwsze grabienie.. Tzn . Ja odnotowałam a eM grabił ... Przy takim mikro trawniku wystarczą grabie ... ... Kupa tego siańska było...




Ja się tak nie bawię, nie dość że śniegu nie masz to jeszcze robótki rozpoczęłaś
Zazdraszczam, zazdraszczam, zazdraszczam.......
Nelumbo - lotos 18:18, 17 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Przemek, musiałem zmienić słoik na wyższy pojemnik, bo sterczał poza wodę.


Ma 20 cm

Liliowo i kolorowo:) 18:14, 17 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


byle do wiosny)

Piękne miejsca pokazujesz
Dla odmiany czas na zmiany... 18:06, 17 mar 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
moje przecierki

Ogród do odświeżenia 18:03, 17 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Julita,

Pytalas o Incrediball. Tak wygladala moja, gdzieniegdzie widac, ze kwiatostan zasycha na rudo, zdjecie z polowy lipca




Ogrodowe zacisze 18:03, 17 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Maria667 napisał(a)
A to moja śliczna kotusia Łatka na rybach


Ty masz Łatkę a ja Łatka...chyba zeswatamy je
Świetnie zdjęcia ptaszków
Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 18:01, 17 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Słoneczko z dzisiejszego dnia-no trudno,jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma









Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 17:51, 17 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Rench napisał(a)
A u nas piękna zimowa, słoneczna niedziela
Wszystko przysypane, żeby do Wielkanocy zdążyło się stopić chociaż
Według prognozy u nas na minusie do końca marca

Pozdrawiam Marzenko


Renatko ja mam wielką nadzieję, że kolejna długoterminowa prognoza się nie spełni i nie będzie minusów...
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 17:50, 17 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
Iza, tak wygląda skrzynia przed rozłożeniem, czyli w momencie zakupu



Kubusiowo 17:46, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Ogród Sylwii od początku cz.II 17:44, 17 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
piękne wianki....
masz talent Sylwia

też mam synka Kubusia, tylko troszkę młodszego.....

Kubusiowo 17:43, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Były też warsztaty dla dziec. Super pomysł na wytłoczki do jajek i ekologiczne doniczki


Kubusiowo 17:41, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kubusiowo 17:40, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kubusiowo 17:39, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Ogród w skali mikro :) 17:38, 17 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
A moje pennisetum po prostu oszalało... ... Tak kwitnac w środku zimy ??.. Nooo kto to widział ??.....,,Uwielbiam te różowe kłosiki .. Achh.. Narazie są dwa, ale liczę na więcej


Kubusiowo 17:37, 17 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 17:36, 17 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Widok z okna w pracy:



Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:36, 17 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Trochę wiosny parapetowej.
WIdok ogólny.



Każda doniczka to inna odmiana Gdzie ja to zmieszczę???



Stipa Ponny Tails. Po wniesieniu do domu z balkonu wykiełkowała w kilka dni.



Papryka. Co ciekawe nie wzeszły wszystkie nasiona z jednej strony. I to same żółte papryki. Ta strona doniczki była odwrócona w stronę szyby. Czyżby za zimno? Papryka lubi gorąc do kiełkowania. Muszę porównać zeznania z Agą z Grabiami, bo ona też dostała te nasiona ode mnie. Ciekawe co u niej. Aga, jak czytasz, to pisz jak u Ciebie Etiuda i Telimena.

Ogród z platanem. 17:34, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Loosiuu napisał(a)
Dziękuję Słoneczko dzisiaj take:

O i taką pogodę chcemy do końca roku...ojjj humorki by nam dopisywały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies