Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój kawałek raju II 08:12, 15 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Aniu jakiś czas temu wcięło mi wszystkie powiadomienia...matko! Ale dawno u Ciebie nie byłam, teraz nadrobię I jeszcze na jubileusz trafiłam Gratulacje



Czy Ty może Aniu siałaś kiedyś starca? Mam zamiar teraz posiać, nie wiem co z nim dalej...
Ogrodowe zacisze 08:11, 15 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Maria667 napisał(a)
To na poprawę nastroju...








Wspaniałe pocieszenie na zimowe dni.
Czy ta ostatnia -to hortensja drzewiasta, że taka ogromna?
ogrodoweimpresjejolki 08:08, 15 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Przed siódma było -5 i trwa akcja dośnieżania ....



Rododendronowy ogród II. 07:58, 15 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Wszystkim odwiedzającym życzę miłego dnia i sójkę zostawiam.




Na tym zdjęciu wygląda jakby miała sumiaste wąsy
U mnie przed 7 było -5 i pada drobniutki śnieg ...
Rododendronowy ogród II. 07:55, 15 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Wszystkim odwiedzającym życzę miłego dnia i sójkę zostawiam.







Ogród niby nowoczesny ale... 07:51, 15 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Hejka
Leć, leć po tę wiosnę,bo zobacz co się wyprawia za oknem
W Tobie nadzieja
Połowa działki - czyli mam powoli dość 07:40, 15 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Ciski wsadzone w zeszłym roku zdjęcie zrobione wtym roku w te ciepłe dni w marcu.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 07:30, 15 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
Witam
Piękną zimę mamy tej naszej wiosny
Ja kanny posadziłam na początku marca , mam nadzieję , że to wystarczający termin, w tamtym roku za późno to zrobiłam i czekałam do ostatniej chwili na kwiaty...
Kocham ten ogród 07:29, 15 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Do góry
Bardzo dziękuję za powitania wczoraj miałam chrzest bojowy z moim podpisem cały dzień siedziałam dopiero pani Danusia mi pomogła i udało się nie wiem jak wy to ogarniacie z tymi wpisami bo jest tego dużo i nie wiem komu co pisać i gdzie czy w powitaniach czy w naszych ogrodach pomocy a to dla was
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 06:34, 15 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
A dzisiaj 15 marca.


Połowa miesiąca. Rano -2, sypie śnieg, i akurat z niego jestem dziś zadowolona.
Pozdrawiam .
Mój ogródek pod Gdańskiem 03:29, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Moniika napisał(a)
A u mnie dziś tyle śniegu
Dianko , Haniu , Kondzio dzięki za odwiedziny ! Pozdrawiam czekając z utęsknieniem na wiosnę

Zasypało G., na biało, pozdrawiam Monika
Mój 4 arowy azyl... 03:25, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Prawie przez pół dnia obserwowałam dzwońce, które całymi stadkami zlatywały do stołówki. Wcześniej zlikwidowałam karmnik, ale żal mi się ich zrobiło, bo przylatywały i szukały ziaren.
Po raz pierwszy przyleciała sikora modra, ale nie zdążyłam zrobić zdjęcia, tak jak i grubodziobowi, który ledwie przysiadł i zaraz odleciał a ja nie miałam aparatu pod reką.







Niewielu sikorkom udało się do ziaren dostać, odganiane były!


śliczne te Twoje dzwońce Basiu a jak ich dużo
Mój kawałek raju II 03:21, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdzia napisał(a)


No nie wiem dlaczego bo one wcale nie sa takie bojące. Ja dziś robiłam im zdjęcia .Jedna nawet głupie miny robiła, zobacz.



No faktycznie wygląda jak ta żaba, która przyszła do fotografa i miała w czasie robienia zdjęcia powiedzieć dżem, a powiedziała marmolada dzięki Bogdziu
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 00:36, 15 mar 2013
Do góry
W tym roku wybieram się do Europa Rosarium w okresie, gdy róże będą kwitły intensywnie, ale już bardziej świadomie - nie tylko wąchać i zachwycać się, ale jeszcze się czegoś nauczyć
tu jeszcze jedna, mroczna... pasuje do nocnego posta



Lubię czytać biografie ...

Iwona

Lek na całe zło czyli mój ogród 00:35, 15 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Ja nie mam już miejsca! Wszędzie pełno donic, doniczek, skrzynek z siewkami, sadzonkami, roślinami! Jeszcze tak u mnie nie było! Zakałapućkałam się
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 00:24, 15 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Dajanko dziś były u mnie szczygły takie jak u Ciebie ostatnio, niestety dosc daleko i zdjecia kiepskie ale wkleję.





[/quote

Bożenko kochana jesli to jest kiepskie zdjęcie to ja swoich nawet zamieszczać nie powinnam Jakież one śliczne bużki bym im dała z przyjemnością .Ja upolowałam aparatem gila ale nie jest zbyt piękne to moje zdjęcie Niestety zawsze robię przez szybę bo kiedy wychodzę one już w locie Tak się ze mną zabawiają skubaniutkie
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 00:19, 15 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Iwa napisał(a)
Dziś każdą wolną chwilę spędzam u Ciebie. Czytam Sagę...
a to dla Ciebie - jeden z portretów różanych z Rosarium Sangerhausen.



Ja jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch, różowej i czerwonej, ale za to kwitną do grudnia









O jej jakie one piękne Musze je zdobyć koniecznie .Moje wszystkie róże kwitną do grudnia miedzy innymi dlatego je tak uwielbiam .Bardzo dziękuje Iwo.Czy to skrót od Iwonki? Zanudzisz się czytając mój wątek do oglądania niewiele jeszcze Należy ci się medal za przetrwanie Dobranoc
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 00:18, 15 mar 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Do góry
a takiego mamy bez nazwy - ładny więc został w ogrodzie
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 00:14, 15 mar 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Do góry
finka napisał(a)
Galtonii niet...

Przerabiam depeszy +-)

A ja dopiero po dłuższej chwili zajarzyłem ! Myślę, "jakie depesze przerabia, telegraf kupili czy co ?
oj to chyba starość
przeglądam zdjęcia, bo za oknem wiadomo co wrrrr.
a w 2012 takie coś zakwitło - "Parfait" , ale nie do końca

jedno z ptaszysk


Jurajski Ogród 00:03, 15 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 46
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)




wczsena jesień



Takie skarpy mi się marzą. Są przecudowne, zapierają dech w piersiach.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies