Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój kawałek raju II 11:14, 13 mar 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Aniu, ode mnie też gratulacje

Dolina Tęczy 11:08, 13 mar 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Śnieg jak śnieg ale to mrozisko??!!
- 12 stopni w połowie marca?? Co za beznadzieja :/

I do tego codziennie muszę patrzeć na te wymęczone rośliny :/



Te widoki mnie normalnie mrożą od środka, boję się o te rh, czy w ogóle będą kwitły w tym roku?
Ot wiosna - psia mać!
Paprocie ogrodowe 11:06, 13 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Wlasnie przeczytalam w tym watku, ze lepiej te posadzic, by sie tak nie rozrastaja.Tylko nie bylam pewna co to dokladnie znaczy Czy jak trawy,rozrastaja sie w kepy,czy pozostaje tylko jedna sztuka,ktora tylko w wielkosc rosnie.No ale teraz juz jasne

U mnie rosna takie:
Musze spojrzec na etykietke,jest pod sniegiem niestety

Polypodium vulgare


anthyrium




Polystichum setiferum


Asplenium trichomanes

Maja dopiero rok,wiec jeszcze niewielkie
Jurajski Ogród 11:04, 13 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Zima







Ja mam dość zimy, ale u ciebie wygląda wyjątkowo pięknie
Pozdrawiam serdecznie
Kolorowe rabaty 11:01, 13 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Pozdrawiam

Rajski ogród Ani 10:40, 13 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Na miły początek dnia pozdrawiam odwiedzających

ogrodoweimpresjejolki 10:37, 13 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Jalu- ale ci dobrze, słoneczko śnieg topi się, ja też tak chcę
I seteczki kolejnej gratuluję
Takie już były przed tym okropnym powrotem zimy:

Igiełkowy ogródeczek 10:32, 13 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Mówisz-masz Nawet z tuberozą

Mój ogród 10:24, 13 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Z najlepszymi życzeniami Jak wrócisz to pewnie będą tegoroczne kwitły ...

Ogrodnik Mimo Woli cd 10:23, 13 mar 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Chyba pora zmienić avatarek na toples.... bo już nie mam pojęcia jak wystraszyć te prognozy......



ULALA , Aniu trzymam cię za słowo i nie odchodze od kompa
Rododendronowy ogród II. 10:18, 13 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Bożenko imieninowe buziaki przesyłam i uściski najgorętsze

Mój ogród 10:16, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bożenko.... zdrówka, uśmiechu i pięknego ogrodu

ogrodoweimpresjejolki 10:15, 13 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
asc napisał(a)
Asfodelki to ja mam


No popatrz! A ja myślałam, że to taka niespotykana roślinka
Hirutkowy raj:)) 10:11, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Krysiu....... z okazji imienin..zdrówka , szybkiego wykończenia domku i pięknego ogrodu
Rododendronowy ogród II. 10:11, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bożenko... życzę Ci by już zima sie skończyła...strat w ogrodzie nie było, a zdrówko było nienaganne

Całuję
I kwiatucha zostawiam


Paprocie ogrodowe 10:09, 13 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
oj Kasia Kasia poczytaj w tym wątku...
OK nie będę taki - wszystkie te które pokazuję nie wypuszczają rozłogów i trzeba je bardzo prosić żeby choć troszkę się rozmnażały

np. taki języcznik chciałoby się mieć go więcej a tu nic

Nasz przydomowy ogródek 10:08, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zbyszek..... ucałuj Krysię ode mnie, złóż jej życzenia.... zdrówka, pociechy z wnuczki, z męża, z dzieci.... pięknego ogrodu i zdrowia, zdrowia , zdrowia

ogrodoweimpresjejolki 10:06, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Asfodelki to ja mam
W cieniu - zacieniona 10:05, 13 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
...długo wyczekiwana cleome...pierwsza nie wzeszła...ale następna już w nadmiarze...


Bogusiu, po ilu dniach powinna ona wzejść? Ja swoją przykryłam folią, potem doczytałam, że do wschodu potrzebuje światła. Ale nie wiem czy czekać, czy siać jeszcze raz?
W cieniu - zacieniona 10:00, 13 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Moja cleome....taka jakaś wyciągnięta....chyba za mało słońca..ma takie chude nóżki...


Bogusiu, teraz wiem jak powinna wyglądać cleome.
Regał wysiewowy pamiętam z tamtego roku.
Pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies