Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 12:17, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Atelier Ogrodowe... 12:16, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Ogród Magdalenka 12:16, 10 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
anula_wn napisał(a)
Madziu, pozdrawiam i miłej niedzieli
dzieki za info o Almi Decor, chyba się wybiorę po te jajka


Anula , koniecznie ... jajka są śliczne, po wianku, który pokazała nam Justynka , wpadłam w szał zakupowy i mam takie ....




a inspiracja jest taka ....

http://luxclub.pl/gid,14384428,img,14386621,kat,1016269,galeria.html?T[page]=6&ticaid=610345

p.s.

Justynko , dzięki !!!
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 12:14, 10 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Aniu potzrebuję pomocy.
Podobają mi się donice terakotowe na zioła na taras przy kuchni. Problem polega na tym, że są z terakoty, która u mnie nie pasuje....
Jak je rozbielić albo poszarzyć? Czym?
Gdzieś na końcu świata... 12:13, 10 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Też bym jej chyba nie kupiła ale te kilka nasionek dostałam kiedyś jako gratis do innych nasionek wieć posadziłam, mam jeszcze niecierpka balsamicznego ale jeszcze go nie siałam. A to dzwonek karpacki po 2 tyg.



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:13, 10 mar 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Irenko, gratuluję 700

Kondziowy Ogród :) 12:11, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Mój jesienny ogród 12:10, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 12:10, 10 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Iza Ty nie rób scen i wracaj. Potrzebuję pomocy!
Podobają mi się donice terakotowe na zioła na taras przy kuchni. No własnie problem polega na tym że są z terakoty, która u mnie nie pasuje....
Jak je rozbielić albo poszarzyć? Czym?
A taj wygląda donica, zakupiona przez Pszczółkę, Gabisię i ja też kcem
Ogród szmaragdowy 12:08, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Ogród w Tarnowie 12:07, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Ogród średniowieczny i nie tylko 12:07, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Dla odmiany czas na zmiany... 12:07, 10 mar 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Podrzucam bliżej projekt





i w realu, o który kawałek chodzi

Ogród z platanem. 12:06, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.


I zrób coś z podpisem...bo trudno trafić
Nasz przydomowy ogródek 12:05, 10 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny
Przynoszę Tobie kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:03, 10 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
irena_milek napisał(a)
Kasiu i Madziu, bardzo dziękuję, piękne kwiaty, na tę dzisiejsza pogodę idealne

i kolejne donice, tych kompletów wzięłam 4, czyli w sumie 8 sztuk, są ceramiczne, jakby spękane, taka siatka

te do powieszenia na mur, jeszcze dokupię i w kilku miejscach, gdzie mam ławki zawieszę i obsadzę bluszczem lub jednorocznymi, zwisającymi; póki co 5 sztuk



W iście włoskim stylu. Świetnie będą na Twoich murkach wyglądać. Fajnie będa w nich kurdybanki i bluszcze wyglądać , rojniki też

Ja bym do domku letniego kupiła albo te wielkie terakotowe czworokątne - w stylu toskańskim lub te zakręcone w kolorze greckich wysp.
Ale ja wolę terakotę i pasowałyba ta donica do ziół, sama dumam jak ją przemalować.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:03, 10 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Irenko jaki miło w niedzielny poranek takie święto serdecznie gratuluję17 x 100 to jest super wynik życzę następnych setek w naszym towarzystwie

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:00, 10 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
irena_milek napisał(a)
róża i poidełko już w domu


Bardzo stylowo !!!
Rododendronowy ogród II. 11:59, 10 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Bogdzia napisał(a)








O rany! Toż to regularna zima, a za dni 11 jest kalendarzowa wiosna; twoim roślinkom nic nie grozi, pozdrawiam niedzielnie; śniłaś mi się dzisiaj
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 11:58, 10 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Irenko, bardzo piękne donice, a te do powieszenia na rynnie bardzo interesujące. Muszę takich poszukać.
Te na mur bardzo stylowe, a poidełko... cudo.
Pozdrawiam i kwiatek zostawiam na 700, gratulacje.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies