Aniu potzrebuję pomocy.
Podobają mi się donice terakotowe na zioła na taras przy kuchni. Problem polega na tym, że są z terakoty, która u mnie nie pasuje....
Jak je rozbielić albo poszarzyć? Czym?
Też bym jej chyba nie kupiła ale te kilka nasionek dostałam kiedyś jako gratis do innych nasionek wieć posadziłam, mam jeszcze niecierpka balsamicznego ale jeszcze go nie siałam. A to dzwonek karpacki po 2 tyg.
Iza Ty nie rób scen i wracaj. Potrzebuję pomocy!
Podobają mi się donice terakotowe na zioła na taras przy kuchni. No własnie problem polega na tym że są z terakoty, która u mnie nie pasuje....
Jak je rozbielić albo poszarzyć? Czym?
A taj wygląda donica, zakupiona przez Pszczółkę, Gabisię i ja też kcem
W iście włoskim stylu. Świetnie będą na Twoich murkach wyglądać. Fajnie będa w nich kurdybanki i bluszcze wyglądać , rojniki też
Ja bym do domku letniego kupiła albo te wielkie terakotowe czworokątne - w stylu toskańskim lub te zakręcone w kolorze greckich wysp.
Ale ja wolę terakotę i pasowałyba ta donica do ziół, sama dumam jak ją przemalować.