Witaj, fajnie się zapowiada, jeśli chcesz rad, powiedz co tam sobie wirtualnie posadziłaś?
czy po lewej są 3 świerki glauca globosa, a ile jest tam miejsca/, bo coś mi się zdaje że one się tam nie zmieszczą, jeden najwyżej, licz przyrost jaki będzie po 10 latach, trzeba im sporo miejsca zostawić, chyba że będziesz ostro ciachać, ale one i tak gęste więc nie ma takiej potrzeby. A te drzewka po prawej- napisz co to?
Pozdrawiam
Jola.. przymiarka do zielonych Właśnie miałam sobie podfarbować, bo mi jakiś iny kolor się pojawia.... w stylu świetliste rozbłyski..... a wolę kasztan Przemyśle sprawę zielonych
Mój Tinkenball (lub inna odmiana paskowana, bo nabyłam bez nazwy) jest jeszcze mały.
Będziesz miała Aniu imponującą donicę. Rzeczywiście mają dużo przestrzeni, bardzo jestem ciekawa, czy w tym roku zakwitną. Będę dopytywała.
Przyszłam do ciebie z rewizytą,podglądałam jak modelowałaś te iglaki-super
Ja tez lubie kamienie tylko u nas nie ma ,jak gdzieś jedziemy to zawsze pare wrzucamy do auta,
a z nad morza to już obowiązkowo reklamówkę przywozimy i coś tam układam
kwiatka posyłam na dzień kobiet
A tak prezentuje się nasze maleństwo Paulownia. W zeszłym roku urosła ponad 5 m, a niedługo czeka ją kolejne ścięcie - do ziemi.
I na koniec wiodczek zimowy - wprawdzie ładny, ale takim już dziękujemy. Teraz czas na zieleń, słońce i kwiaty !