Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiatki i rabatki u Elizy 18:52, 08 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Żywopłotki cisowe. 18:51, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Wszystkiego naj...
Moja działka. 18:49, 08 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I ja kwiatuszka posyłam
Mały ogródek, a dużo przyjemności 18:49, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepsze życzenia w Dniu Kobiet
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach 18:49, 08 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Alikia napisał(a)
A co powiecie na zrobienie takich zmian? może być czy coś byście innego zaproponowali ?
tak jest:


a tak planuję :


Witaj, fajnie się zapowiada, jeśli chcesz rad, powiedz co tam sobie wirtualnie posadziłaś?
czy po lewej są 3 świerki glauca globosa, a ile jest tam miejsca/, bo coś mi się zdaje że one się tam nie zmieszczą, jeden najwyżej, licz przyrost jaki będzie po 10 latach, trzeba im sporo miejsca zostawić, chyba że będziesz ostro ciachać, ale one i tak gęste więc nie ma takiej potrzeby. A te drzewka po prawej- napisz co to?
Pozdrawiam
Ogrodnik Mimo Woli cd 18:48, 08 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jola.. przymiarka do zielonych Właśnie miałam sobie podfarbować, bo mi jakiś iny kolor się pojawia.... w stylu świetliste rozbłyski..... a wolę kasztan Przemyśle sprawę zielonych
W Dolinie Muminków 18:48, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Wdniu święta kobiet najlepszego
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 18:46, 08 mar 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
monteverde napisał(a)
Tak były wsadzone w tamtym roku moje agapanty Tinkenball, zdjęcie z lipca, wcale nie za gęsto


Mój Tinkenball (lub inna odmiana paskowana, bo nabyłam bez nazwy) jest jeszcze mały.
Będziesz miała Aniu imponującą donicę. Rzeczywiście mają dużo przestrzeni, bardzo jestem ciekawa, czy w tym roku zakwitną. Będę dopytywała.
Mój mały skrawek ziemi 18:45, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Gorące życzenia przesyłam
Ogród u stóp klasztoru 18:43, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w Dniu Świeta Kobiet
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:42, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
najlepszego w dniu święta kobiet
Moja działka. 18:36, 08 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
To i ode mnie kilka maluszków tegorocznych
Moje poletko 18:36, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w Dniu Święta Kobiet
Igiełkowy ogródeczek 18:33, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w Dniu Święta Kobiet
Mazury i mój kawałek ziemi 18:30, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w Dniu Święta Kobiet
W cieniu - zacieniona 18:25, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w dniu święta kobiet
Tu odpoczywam 18:23, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Najlepszego w dniu święta kobiet
Gdzieś na końcu świata... 18:22, 08 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Posiłkuję się zdjęciami z zeszłego roku, w tym jest na razie tyle, a przynajmniej było, bo śnieg trochę zasypał

Jest różnica co?
W kamiennym kręgu od początku 18:21, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Przyszłam do ciebie z rewizytą,podglądałam jak modelowałaś te iglaki-super
Ja tez lubie kamienie tylko u nas nie ma ,jak gdzieś jedziemy to zawsze pare wrzucamy do auta,
a z nad morza to już obowiązkowo reklamówkę przywozimy i coś tam układam
kwiatka posyłam na dzień kobiet
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 18:20, 08 mar 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Do góry

A tak prezentuje się nasze maleństwo Paulownia. W zeszłym roku urosła ponad 5 m, a niedługo czeka ją kolejne ścięcie - do ziemi.

I na koniec wiodczek zimowy - wprawdzie ładny, ale takim już dziękujemy. Teraz czas na zieleń, słońce i kwiaty !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies