Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu odpoczywam 19:37, 04 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
grazyna napisał(a)



Nemezja o której Bogdzia wspomina

Ula, Kasiu, Aniu, Bogdziu słoneczka na cały tydzień


A mnie się podobają takie duże plamy kolorów.
Nasz przydomowy ogródek 19:37, 04 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ale super wiadomość z tym ciepełkiem............

oj będzie się działo będzie.......

mój pierwszy krokusik dla Was......

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:37, 04 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
przebiśniegi szaleją.........




Moje ukochane miejsce na ziemi 19:28, 04 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
kolejne krokusiki lada dzień wystartują....




Mój mały raj na ziemi :) 19:27, 04 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Anusiu wybacz opóżnienie... Ale ja ostatnio opóźniona jestem ... Buziolki i gratulacje oraz życzenia kolejnych równie zachwycających stron

Kfiatucha dołączam

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:26, 04 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
dzisiaj zakwitł mój pierwszy krokusik !!!!!!!

jaka była radocha

fotkę robiłam popołudniu i już zamknął się przed spaniem....






Nigdy nie mów nigdy 19:16, 04 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I tak by się to umiejscowiło


zielonastrefa 19:14, 04 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Do góry
MilenaP napisał(a)
Dziewczynki ogłaszam prawdziwą, najprawdziwszą wiosnę!!!!!!!!
Witam Was wszystkie w moich wiosennych progach
Mimo tego, że śnieg jeszcze miejscami leży


Moje nóweczki przebiśniegi radują całą rodzinę


Jutro, najdalej pojutrze rozwiną się do końca
Mam je posadzone przy tarasie, pomiędzy krzewami, które jeszcze nie zdobią bo nie mają przecież liści.

A moje dopiero wystawiają łebki z ziemi.
ogrodoweimpresjejolki 19:13, 04 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
No i znowu stres
W dzień do +10, ale noce z kilkustopniowym mrozem Biedne te roślinki co już wychylają nosy...

Wichrowe wzgórze 19:10, 04 mar 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
Tak, dziękuję, Irenko Pooglądam sobie
U mnie też pokazała się wiosna
nareszcie mamy początek wiosny
Moje ukochane miejsce na ziemi 19:04, 04 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
halina_zawitkowska napisał(a)
Agatko!!! Gratulacje stówy ---lecę pooglądać Pozdrówka


witaj Halinko....
miło, że wpadłaś....
Wiosna idzie, tralala... 18:58, 04 mar 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Wiosna idzie, tralala... 18:57, 04 mar 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Trochę wiosny ode mnie !
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 18:53, 04 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zbyszku, Aniu asc, Elizo, Izo, Anito -Kochani! Fajnie, że wpadliście, i przepraszam za zbiorową odpowiedź.
Dziś cały dzień lampa świeciła, ale ja domowymi pracami się zajęłam.Było +5, ale podejrzewam, że w nocy spadnie znowu poniżej zera. Trzymajcie się ciepło!

Kolorowe rabaty 18:47, 04 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Marto, będzie dobrze! Inaczej nawet nie myślę! Tylko to czekanie na badanie i wynik deprymujące!
Jestem z Tobą!

Biało-Fiolet 18:40, 04 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Hej, Kasieńko! Jak tam dzieciątko, przez zimę urosło? Pozdrowienia zostawiam.

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 18:38, 04 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Nie było mnie na forum od rana, a tu tyle gości!
Lecę do każdego pozostawić kilka słów.
Dziękuję za wizyty!

ogrodoweimpresjejolki 18:33, 04 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Zapomniałam napisać wczoraj, że zrobiłam "test na chwasta" Udało sie wyrwać jednego intruza, a to oznacza, ze ziemia odmarza

Wczoraj liliowce wyglądały tak



Nigdy nie mów nigdy 18:27, 04 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ania mi odpowiedziała Skopiowałam z Jej bloga. Będzie mi łatwiej, gdy wszystko będę miała w jednym miejscu.

Kindzia napisał(a)

Aniu, po prośbie do Ciebie przychodzę
Julcia mi pomaga w rabacie i róże tam widzi. To taki nietypowy kawałek. Słoneczny i dość wilgotny, wietrzny na dodatek. Jedna róża (która? Bonica? burbońska Louise Odier? ?) między nogi słupa, druga pasująca do bieli, różu i fioletu z tyłu na siatkę. I nie wiem jaka? Najlepiej, żeby długo kwitła i odporna była.
Mogłabyś mi coś podpowiedzieć?

To jest to miejsce




Między nogami słupa jest jakieś 130 cm, od lewej nogi do siatki 50 cm, od prawej do siatki 100 cm. I jeszcze po ile krzaczków tam posadzić. I między nogi słupa i na siatkę. Siatka od załamania (przy hakuro) do końca (zaczyna się zatoka śmietnikowa) ma ze 3 m.



Na siatkę poleciłabym New Dawn, to w zasadzie niezawodna róża, o dobrej mrozoodporności, obfitym kwitnieniu i odpowiednim kolorze do reszty nasadzeń. Między nogi dałabym dwie Louise Odier, jej kolor uzupełniałby paletę reszty towarzystwa. A hortensje będą wysunięte do przodu?

New Dawn sadzi się 1-2 szt na m2, przy siatce widziałabym 3 szt posadzone w równych od siebie odstępach.
Będzie pięknie Kasiu .


Pszczelarnia 18:27, 04 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Gratuluję! Dobrze jest mieć pomoc i wyrękę w niektórych sprawach! Ja mam tylko nadzór z góry! Uściski!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies