A ja wczoraj zrobiłam dla M sałatkę Werandową , bo mu smaka zdjęciami narobiłyście
na pamiątkę żeby nie było, że foty mamy tylko z fotoradaru
Ewa, no one właśnie ceramiczne szare....20 i 15 cm... Więc to chyba te same co Ty masz?
Też przymierzam się do farbownika w tym roku, ale niewiele o nim wiem. Widziałam, że w hyzopie sprzedają sadzonki jakiegoś wysokiego.