Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie Gardenia 2013 08:23, 25 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
A ja wczoraj zrobiłam dla M sałatkę Werandową , bo mu smaka zdjęciami narobiłyście




Wow!!! Wygląda super, ale się zrobiłam głodna ide jesc śniadanie . Buziaki
Spotkanie Gardenia 2013 08:14, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
A ja wczoraj zrobiłam dla M sałatkę Werandową , bo mu smaka zdjęciami narobiłyście

Borówcowy raj 08:12, 25 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
Wstawiam sobie kulki na pamiątkę po Gardenii. Pozdrawiam wszystkich. Było mi baaardzo miło poznać tylu sympatycznych ludzi.





Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 06:56, 25 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Madżenko a ja zazdraszczam Gardenii Takie spotkanie mnie ominęło, ale zabrakło sił i opalenizna swędzi hahaha
Ogród Magdalenka 06:55, 25 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Ale fajne spotkanie!!!! Miło Was wszystkie widzieć
Miałam ochotę jechać, ale sił po wywczasach zabrakło
Madziu ściskam i całuję

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 06:20, 25 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Piękny uśmiech i urok czynią cuda
Z nimi wszystko załatwić się uda.
Chłopy w Gardenii jak muchy padali
I co najlepsze mieli - pokazywali.

Mój kawałek raju II 01:08, 25 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dobranoc
Grembosiowo 00:38, 25 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Do góry
W ten zimowy czas, trochę ciepła... do ogrzania..




Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 23:58, 24 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Dziś w strumyku było bardzo malowniczo



A te czapy to kępy kaczeńców czekających na wiosnę. Tu widać wystające listki.

Co z tym ogródeczkiem począć 23:53, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ewa gratki na pierwsza 100!!

Lecę w kulki... 23:51, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 23:50, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ale ciekawa jestem twoich nowych pomysłów

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 23:49, 24 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry




U mnie dzisiaj roztopy
Grembosiowo 23:49, 24 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Do góry
Trochę naszych nadmorskich klimatów, ku pamięci, bo to widok z okna naszego hotelu..



Co z tym ogródeczkiem począć 23:41, 24 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Ewuniu gratuluje pierwszej setki,kochanej,wesolej i kolorowej
Ogród w lesie 23:39, 24 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
W tamtym roku kupowałam i siałam. To te (u góry koszyka)?
To mój ubiegłoroczny koszyk sianych własnoręcznie obfitości.

Ogród z perspektywą na przyszłość 23:34, 24 lut 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
irena_milek napisał(a)
na pamiątkę żeby nie było, że foty mamy tylko z fotoradaru


Ogród z perspektywą na przyszłość 23:32, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
na pamiątkę żeby nie było, że foty mamy tylko z fotoradaru
Ogród niby nowoczesny ale... 23:31, 24 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
Magda70 napisał(a)
Ewa, no one właśnie ceramiczne szare....20 i 15 cm... Więc to chyba te same co Ty masz?




Cudne gdzie je mozna kupic?????przepraszam ze tak bezposrednio ale wlasnie jej zobaczylam u ciebie
Mój kawałek raju II 23:26, 24 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kuklik napisał(a)
Też przymierzam się do farbownika w tym roku, ale niewiele o nim wiem. Widziałam, że w hyzopie sprzedają sadzonki jakiegoś wysokiego.

Na opakowaniu mojego pisało, że rośnie od 30 do 50 cm
Iza czy potrafisz rozpoznać te hosty, bo zgubiłam znacznik i nie pamiętam jak się nazywa zdjęcie z lipca
i tą
i tą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies