Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie Gardenia 2013 12:25, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
nałaziłyśmy się, nogi bolały, króciutki odpoczynek

od lewej
Gunia, Aga_pe, Gabisia, Madzia/Noemi, Borbetka, Wieloszka, ciut Kondzia i Marzenka


Duży ogród i brak pomysłów 12:23, 24 lut 2013


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Do góry
dziekuje za podpowiedz ale w przyszłości planuje przy tylniej scianie taras( zaznaczony kolorem brązowym) i moze zmienić ją tak( zaznaczony kolorem zielonym) ? Od zachodu posadziłabym thuje smaragd aby oslonić sie od wiatru, tylko jeszcze nie wiem na jakiej długości.
Spotkanie Gardenia 2013 12:15, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Anita
Aga_pe, piękna metamorfoza i jakie cudne kwiaty w tle i Ania, anna-studio



zjeżdżamy schodami na dół, fajnie, ze wszystko połączone i nie trzeba było na ziąb wyłazić;
Kondzio i Aga


wspaniała donica i podpowiedź do wiosennych dekoracji i cudne ogrodniczki

Gunia., Marzenka, Aga_pe
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:10, 24 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Czy Ty chciałaś zabrać tę donicę?

Ciekawe, na co miałaś ochotę, zabrać całość czy upoić się zapachem.......
Irenko, pięknie buziaczki zostawiam i lecé dalej.
Ogródek Hanusi po zimie 12:09, 24 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
hanka_andrus napisał(a)

,a Bożence pogodnego z małą ilością słońca.



Haniu bardzo dziękuje ze pamiętasz o tym co ja lubie. Pewnie dzięki Twoim życzeniom u mnie jest własnie tak jak mi życzyłaś i jak lubię. Miłego dnia Haniu.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:07, 24 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
irena_milek napisał(a)
fenomen Ogrodowiska


Maja i my




Ojej, ale cudne zdjęcie, super ogrodniczki z Mają zazdroszczę!!!!
OgRodOwY zawrót głowy (3) 11:55, 24 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
Pozdrawiam i dziekuje za piekne serduszko




Male serduszko za duze serce i zangazowanie w przygotowanie spotkania
Spotkanie Gardenia 2013 11:52, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
irena_milek napisał(a)
Marzenko, wczoraj nas pogoda męczyła, a dziś juz tak wiosennie u nas, śnieg topnieje i na plusie
macie rację, wystawa jak wystawa, najwspanialesze spotkanie z wami, chociaż sporo inspiracji w temacie donic;
mnie urzekł głogownik i dziękuję Marzence, za bezpieczny powrót
Marzenka i Kondzio oraz Wieloszka, początek wyprawy



]


Już wiem dlaczego mnie z Agą Wieloszką mylą... Sama myślałam, źe na drugiej fotce to ja ... 10 lat temu
Spotkanie Gardenia 2013 11:48, 24 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzenko, wczoraj nas pogoda męczyła, a dziś juz tak wiosennie u nas, śnieg topnieje i na plusie
macie rację, wystawa jak wystawa, najwspanialesze spotkanie z wami, chociaż sporo inspiracji w temacie donic;
mnie urzekł głogownik i dziękuję Marzence, za bezpieczny powrót
Marzenka i Kondzio oraz Wieloszka, początek wyprawy



już na terenie hali, było tam kilka wejść, ale dzięki telefonom bez problemu się odnaleźliśmy
Madzia/ Noemi. Marzenka robi foty, Kondzio, Wieloszka i Gabisia


porozłaziłyśmy się w różne strony, bo inaczej nie dałoby się całą grupą ogladac, bo dośc wąsko wszędzie tyle wystawców, szkoda, że nie wiele można było kupić, ale materiałów nazbierałyśmy sporo i można w domku na spokojnie obejrzeć


Gaby3003
Spotkanie Gardenia 2013 11:48, 24 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Gabisia napisał(a)
Całuski dla wszystkich ogrodowych wariatów


Pozdrawiam wszystkie cudne ogrodniczki, piękne zdjęcie i na pewno super spotkanie
Nigdy nie mów nigdy 11:46, 24 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Trafiłam do Vivy, dzięki Wam...co za cuda!!! Ale inspirację dla siebie znalazłam. Mamy lekko pochyły teren, od tujek sąsiadów aż do naszego domu. Pod tymi tujkami rabata ma powstać w tym roku...i tam zobaczyłam podwyższoną rabatę...wiele razy widziałam, ale dopiero u Niej mnie oświeciło...u nas to by dobrze wyglądało i kłopotu z tym spadem nie będzie...za kamolami muszę się obejrzeć i zastanowić jak to połączyć z rabatą z prawej strony, bo tam murka nie chcę...musi się jakoś kończyć w tym rogu, tylko jak? Już pokazuję o co mi chodzi


Jakieś zakończenie ławeczką zrobić na tym rogu czy jak? Jakoś łagodnie musi się ten murek kończyć na lewo...za tą widoczną na zdjęciu łezką, przed wrzosami...może te kamole z murka jakoś tak łagodnie opadać mają...aż się skończą...

Sto pomysłów...


Spotkanie Gardenia 2013 11:45, 24 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
Kasia To ta piekna pierwsza blondynka po lewej



Buziaki Kasiu



Dzieki Moniko za wszystko
OgRodOwY zawrót głowy (3) 11:45, 24 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Pozdrawiam i dziekuje za piekne serduszko


Spotkanie Gardenia 2013 11:44, 24 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry




Tu jestem
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 11:43, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czy ten oczar pachnie jak mój?
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 11:43, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czy Ty chciałaś zabrać tę donicę?
Ogród w Alei Lipowej... 11:42, 24 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Jeszcze sobie wymyśliłam jedną robótkę będę robić domek dla owadów, ale czy mi się uda?
Na pewno nie będzie taki śliczny jak Danusi, ale co tam, jakiś wyjdzie

na razie tyle przygotowałam


Spotkanie Gardenia 2013 11:41, 24 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Kasia To ta piekna pierwsza blondynka po lewej



Buziaki Kasiu
Miejska ogrodniczka :) 11:41, 24 lut 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Do góry
Gosiu, ale mi radość sprawiłaś Co ja się go naszukałam!
Zapisuję, chociaż ja raczej mam pamięć do nazw i już zakodowałam for ever
Dzisiaj byłam popodglądać, jak roslinki przezimowały i wydaje sie, że wszystko w porządku! Ten, którego nie przesadziłam wygląda marniej, ale sierściuch zrobił sobie koło niego wc, więc nic dziwnego... W tym roku zmienię mu miejscówkę. To piękna roslinka, zasługuje na lepszą miejscówkę niz psi kibelek

Czy u was tez odwilż?
U mnie wszystko spływa...
Obejrzałam rhododendrony. Sporo ostatnio o nich czytałam i teraz juz wiem, że zrobiłam spory błąd - nie oberwałam im kwiatostanów po przekwitnieciu. No ale w ub. roku to ja jeszcze nie miałam ani domu, ani ogrodu. Byłam pomocnikiem ogrodnika z doskoku Dopiero niedawno zaczęłam o nich czytać i wiem wiecej.
Teraz moje Rh maja sporo pąków, ale mogły mieć 2 razy tyle... Trudno. Teraz juz wiem.

Magnolia cala w pąkach. Tak jej sie dzisiaj przyjrzałam dokładniej. Sięga juz do barierki balkonu pierwszego piętra Pewnie ma ze 4 - 5 metrów... Niedługo będzie problem, bo zasłoni mi balkon.
Ale bedę się tym martwić później

Tak dumam nad tym moim ogrodem, i dumam...
Chcialabym np. tak:
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 11:40, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Irenka z Mają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies