Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie Gardenia 2013 11:33, 24 lut 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
Dzieki za mily wieczor....super bylo Was wszystkich poznac. Wklejam kilka fotek ktore udalo mi sie zrobic tel.




Mozna samemu zrobic takie cuda, pan zapraszal na warsztaty z tworzenia bosai






Mozliwe ze pojade tam jeszcze raz, poniewaz pokazalm mojemu M zdjecia Wasze i on tez chce zobaczyc to na zywo

Buziaki
Igiełkowy ogródeczek 11:33, 24 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Słoneczko się przebija...

Kondziowy Ogród :) 11:32, 24 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dziewczynki koffffam was bardzo ja nie robiłem zdjęć ale nie spędziłem tak dawno super soboty ale się cieszę pojechałem na targi Targi mi się średnio podobały ale to wszystko Wina Danusi bo przyzwyczaiła nas do wyższego poziomu na ogrodowisku i nasze wymagania dekoracji, roślin itd...Ale czego tu było się spodziewać przecież te targi były przede wszystkim dla szkółek i sklepów ogrodniczych. Ale przecież jechałem na spotkanie z wami ale chciałem kupić jakąś pamiątkę i parę kłączy dali i jedna dalię zobaczymy czy coś z niej będzie mi się udało Całuski dla was dziewczyny buziam i ściskam jestem szczęśliwy że znów was spotkałem i poznałem nowe forumowiczki


Spotkanie Gardenia 2013 11:30, 24 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dziewczynki koffffam was bardzo ja nie robiłem zdjęć ale nie pędziłem tak dawno super soboty ale się cieszę pojechałem na targi Targi mi się średnio podobały ale to wszystko Wina Danusi bo przyzwyczaiła nas do wyższego poziomu na ogrodowisku i nasze wymagania dekoracji, roślin itd...Ale czego tu było się spodziewać przecież te targi były przede wszystkim dla szkółek i sklepów ogrodniczych. Ale przecież jechałem na spotkanie z wami ale chciałem kupić jakąś pamiątkę i parę kłączy dali i jedna dalię zobaczymy czy coś z niej będzie mi się udało Całuski dla was dziewczyny buziam i ściskam jestem szczęśliwy że znów was spotkałem i poznałem nowe forumowiczki


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 11:24, 24 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Witam Danusiu
Czytam oglądam, uczę się, połykam, pożeram chłonę, nasiąkam i mogłabym tak bez końca
Dziękuje za Twoją wiedzę fochowe doradztwo, za entuzjazm jakim nas zarażasz, za to że nie krytykujesz za nieudolności i za to, że po prostu Jesteś
Pozdrawiam

Zakładam ogródeczek 11:21, 24 lut 2013


Dołączył: 31 sty 2013
Posty: 134
Do góry
Lub taki pomysł na ten skrawek 5mx5m

Kolorowy ogród na piasku 11:15, 24 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry

Jestem pod niesamowitym wrażeniem...chylę głowę...nie mam słów...prozaiczne tylko : pięknie...
I olśniło mnie... mam spad, nieduży, ale jest. Chcę taką podwyższoną rabatę jak u Ciebie. Z jakich kamieni budowaliście i jak głęboko w ziemi są zakopane. Na zaprawie są? Chyba ogromna ilość ton jest potrzebna? pamiętasz ile wychodzi na np. 10 m bieżących takiego murka? Dużo tych pytań, wiem...ale może mogłabyś mi pomóc?



Idę dalej czytać...
Co z tym ogródeczkiem począć 11:10, 24 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
a może ja się wbiję na stówkę?

Pomorze pozdrawia Wielkopolskę



buziaki
W Gąszczu u Tess 10:56, 24 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Witam Panią Tesie miłego dzionka życzę
Ogródek Hanusi po zimie 10:54, 24 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zbyszku, Mimo ,że od towarzystwa nie stronię, to w tych gabinetach zabiegowych brakuje mi intymności, obdzierany tam jest człowiek ze swego człowieczeństwa, traktowany jak przedmiot do odhaczenia na liście i tyle.
Dlatego tam nie chodzę. Większy komfort mam na spacerze,albo przy pracach ogrodowych.
A na te prace czekam, jak na zmiłowanie!
Pozdrawiam niedzielnie!
Słonecznego dnia wszystkim,a Bożence pogodnego z małą ilością słońca.

Spotkanie Gardenia 2013 10:50, 24 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
ps. Kiełbaska też była , oblegane stoisko szczelnie przez Panów

Ogród z perspektywą na przyszłość 10:44, 24 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Dziękuję za miłe spotkanie na Gardenii i obiadek w Werandzie


fot. Gabisia



Kasiu dziękuję za piekne serduszko powitalne ... link do Kasi : https://www.ogrodowisko.pl/watek/2300-ogrodowy-zawrot-glowy



Ciesze się, ze grupa Wielkopolska sie powiekszyła

Spotkałam również Zabaewa, ale niestety nie mogła uczestniczyć w naszym obiadku. Pozdrowienia !!

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:40, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jesli ktoś jest zainteresowany to stoisko miała firma produkująca różnorodne wylewki i ściany wodne
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:39, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry

Spotkanie Gardenia 2013 10:36, 24 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Świetne kamienne plyty. Jakosc pierwsza klasa i za tą jakosc cena ok



Romantyczne ścieżki

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:36, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Stałyśmy z dziewczynami przed takimi cudeńkami i nie mogłysmy odejść


ogrodoweimpresjejolki 10:34, 24 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Miłego dzionka!

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:34, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Takie kolory pojawią się u mnie wiosną w domu





Znałam ten sklep z netu ale widzę, ze jakość jest bardzo dobra i mogę zaryzykowac i zamawiać
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 10:33, 24 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry




Tu widać tylko czubki niektórych wrzosów z wrzosowiska i pierzynki na jałowcach





Niby uroczo, ale my ze słonecznikiem ochrzczonym Zdzisławem robimy zimie pa pa.


Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:31, 24 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Takie w czerwcu z Chin bedą o 40% tańsze od włoskich...

Te donice w realu wygladają lepiej niż w necie



A te zdecydowanie gorzej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies