Spotkanie Gardenia 2013
11:33, 24 lut 2013
Dzieki za mily wieczor....super bylo Was wszystkich poznac. Wklejam kilka fotek ktore udalo mi sie zrobic tel.
Mozna samemu zrobic takie cuda, pan zapraszal na warsztaty z tworzenia bosai
Mozliwe ze pojade tam jeszcze raz, poniewaz pokazalm mojemu M zdjecia Wasze i on tez chce zobaczyc to na zywo
Buziaki
Mozna samemu zrobic takie cuda, pan zapraszal na warsztaty z tworzenia bosai
Mozliwe ze pojade tam jeszcze raz, poniewaz pokazalm mojemu M zdjecia Wasze i on tez chce zobaczyc to na zywo
Buziaki

