Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:42, 16 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
I ja gratulki dołączam


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:42, 16 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Danusiu to chociaż daj zdjęcie tego torcika bezowego... Mniam... Z polewą malinową ..... Mniam mniam mniam
Kwiatucha na 1200 stron zostawiam
Borówcowy raj 21:41, 16 lut 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Tak i najlepiej za jakiś czas powtórzyć wskazane ziemie wokół drzew (opadłe liście) tym stężeniem możesz opryskać wszystko co teraz bez liści i igieł
mocznik kupuję w dużych workach ale można i w mniejszych
opryski "chemiczne " wychodzą bardzo drogo i nie były u mnie tak skuteczne

gruszki i liście już mam zdrowiutkie



O super rada i ja ją zastosuję czy jeszcze o tej porze mozna?
W Gąszczu u Tess 21:40, 16 lut 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Ciemiernik ma tak dużą bryłę korzeniową, że nie mogłam do niego kupić doniczki.
Wszystkie, które mi się podobały, były za małe.
W końcu kupiłam tę, z której nie chciał wyleźć. Za to dostałam duży upust
Ładna jest, choć na zdjęciach niestety nie widać jej prawdziwych kolorów.
Na zdjęciu z nowo nabytą latarenką, której mi brakowało do kompletu. Troszku brudna, trzeba ją umyć.


Liliowo i kolorowo:) 21:36, 16 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
trochę geometrycznie też Gabysiu jest





Danusiu..każdy ma jakiegoś bzika
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:34, 16 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Krys napisał(a)
Ania gratulacje z 500 i cieszę się ,że się poznamy na Gardenii


Dziękuję, będzie mi baaaardzo miło
Liliowo i kolorowo:) 21:32, 16 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


Celinko mam ich chyba ponad 20 ostatnio sadze tylko bukietowe bo zawsze kwitną a ogrodowe są przepiękne ale biała np.ostatnie dwie zimy niestety pomimo zabezpieczenia przemroziło ją i nie zakwitła a najgorsze są te wiosenne przymrozki niestety, nawoże je odpowiednimi dla nich nawozami i bardzo je kocham




Danusiu troche mi zamieszałaś w głowie
A która to bukietowa?
Może jak jesteś w nich znawczynią to podpowiesz mi co mam w wolnej chwili wkleję i przylecę po pomoc oki?
W Gąszczu u Tess 21:30, 16 lut 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Kochani, nie obiecywałam, że będę o 18.00. Chyba.
Obiad się przeciągnął, a potem jeszcze odwiedziła mnie moja mama.
Przed chwilą dopiero pojechała.
Nie powinnam chyba pisać, że pokażę co kupiłam, bo to sugeruje, że to jakieś super-hiper zakupy.
Nie, takie zwykłe, kilka rzeczy niewielkich kupiłam tylko.

Na początek roślinki.
Pamiętacie zapewne niedawną akcję ciemierniki w B. Sama kupiłam ich tam sześć. Cenę też pamiętacie.
Moje biedronkowe ciemierniki już zresztą przekwitają.

Na Broniszach stanęłam jak wryta na taki widok.


No jakże mogłabym się oprzeć?

Zobaczcie, jak wygląda w porównaniu z biedronkowym:




Liliowo i kolorowo:) 21:29, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
a tak już "Matylda" zadowolona z efektu pracy

Liliowo i kolorowo:) 21:26, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
asc napisał(a)
Macham do takiej super koleżanki Ale masz fajnie i nie chodzi o pomoc, ale o to że razem fajniej


Masz racje Aniu, razem razniej no i zawsze coś doradzi a jej pomoc jest bezcenna bo "Matylda nożycoręka" jest nie do zastąpienia , u mnie jest bardzo dużo cięcia a ona z drabiny ciach ciach i jest) tak z tyłu domu tez porzadkowałyśmy teren
Rododendronowy ogród II. 21:19, 16 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
weronika77 napisał(a)


Bogdziu, już system naprawiony (może lepiej się nie chwalić), Kajtek pogłaskany.
Widzę, że na świecie takie wydarzenia, papież odchodzi, piorun uderza w bazylikę, Ziemia uratowana przed uderzeniem planetoidy dzięki 15 minutom, a Ogrodowisko "idzie swoim torem", tylko na mojej stronie mała awaria.
Buziaki.



Kajtus ślicznie wygląda a zdarzeniami na które nie mamy wpływu trudno się martwic bo i tak nic nie zmienimy. Mam nadzieję ze już nie będziesz miała więcej awarii bo zaraz wiosna i tzeba kwiatki pokazywac, a Ty masz co pokazywac.Pozdrówka.
Rododendronowy ogród II. 21:13, 16 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Bogdzia napisał(a)


Widzę ze się jednak nie udało wstawic zdjęc , szkoda.Najważniejsze ze Kajtek wraca do zdrowia choc nie mniej wazne ze tamtego już nie ma bo sytuacja by się powtarzała.Pozdrawiam Weroniko.


Bogdziu, już system naprawiony (może lepiej się nie chwalić), Kajtek pogłaskany.
Widzę, że na świecie takie wydarzenia, papież odchodzi, piorun uderza w bazylikę, Ziemia uratowana przed uderzeniem planetoidy dzięki 15 minutom, a Ogrodowisko "idzie swoim torem", tylko na mojej stronie mała awaria.
Buziaki.

Działka prawie w Borach Tucholskich 20:59, 16 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Gosia wskoczyły w to miejsce dwie daglezje Glauca Pendula i Graceful Grace -jak szaleć to szaleć(i to za średnie pieniążki)
umiejętności przydały się zwłaszcza gdy wspinałem się po drabinie na wysokość około 7m mając w łapkach 20kg kształtkę
te ścieżki wywróżył mi nasz nauczyciel z technikum mówiąc że z takim pismem technicznym to ja mogę zostać tylko brukarzem - więc robiłem koledze obliczenia do projektów a on opisywał mi rysunki




Ha, ha, ha......... Pan inżynier poradzi sobie wiec i z kominem i z brukarstwem.... bo grunt to mieć głowę i pomyśleć
Liliowo i kolorowo:) 20:57, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
a tak latem
Liliowo i kolorowo:) 20:56, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
alinak napisał(a)
Danusiu wątek zapowiada się niezwykle ciekawie . tyle pięknych roślin . mam pytanie odnośnie altany . widzę że jest pokryta papą bitumiczną . czy to ci się sprawdza i ile lat masz już to pokrycie


Mój M z kolegą robił to sam w 2007 roku i gont bitumiczny się sprawdza i nic się z tym nie dzieje zrobił też oswietlenie i latem są super grilowe imprezy no i ciągle śmiecąca wierzba tj. jej liscie nie wpadają mi do kawy
w trakcie prac

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:53, 16 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Pozdrawiam i gratulacje kolejnych pięknych stronek

To właśnie tu 20:52, 16 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dzidka napisał(a)
W podziękowaniu za Walentynkowe wpisy przesyłam dzisiaj wypatrzone oznaki przedwiośnia.







Wyczytałam o nich u An-Tre i od razu przyleciałam w nadziei że je pokażesz. No to masz już wiosne a u mnie ciągle zima, żadnych sladów wiosny.Cudne te ranniki.
Liliowo i kolorowo:) 20:50, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
a tak jak już trawa jest)) ile radości a na dzień dzisiejszy same mam kopce po kretach pod śiegiem(
Liliowo i kolorowo:) 20:48, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
a tak już rozwałkowana jedna z wielu części ogrodu, i ponad + 30C) dobra sauna hihihi




Liliowo i kolorowo:) 20:46, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
mirka napisał(a)
Przyszłam się przywitać i nacieszyć oczy twoim niesamowitym ogrodem.Kiedy ty to ogarniasz?


Mirka daję radę i to tylko popołudniami mam czas ale mam tak samo zakręconą koleżankę, która w soboty latem przychodzi do mnie i razem pracujemy cały dzień za co bardzo jej dziękuję no i jestem przymuszona od 5 lat z uwagi na opiekę nad chorą mamą być zawsze w pobliżu więc ten ogród to moje sanatorium.
a to moja koleżanka,z która rozplantowałyśmy same ziemię i kupiłam wałek rozwałowany teren i posiałyśmy trawę ale ile satysfakcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies