Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rajski ogród Ani 22:01, 14 lut 2013


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Pozdrawiam Aniu życzę szczęśliwych Walentynek ....przez cały rok


Ogródeczek jagody99 22:00, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Jagodo dziękuję za walentynkowe kwiatki i oczywiście się rewanżuję też kwiatkiem.

Blaski i cienie nowego życia 21:59, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ula
Igiełkowy ogródeczek 21:59, 14 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Mój ogród 21:57, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Przy tym drzewie postałam dłużej. Ogromne, z jednego pnia wychodzą cztery odnogi. Oj niejedno by to drzewo mogło nam opowiedzieć, bo niejedno widziało. I pomyśleć, że ktoś może kiedyś wsadził małe drzewko. Nie mam pojęcia ile ono może mieć, ale na pewno dużo.


Tu widać drewniane "zmarszczki"


Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 21:57, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 21:56, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Zuza
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 21:55, 14 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Pozdrawiam.
Wiuniu, spokojnie! na pewno znajdziesz



Ogród własneniebo 21:55, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Ogród w skali mikro :) 21:55, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Moje ogrodowe marzenia... 21:54, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Agnieszko
10 lat w ogrodzie 21:54, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Mój ogród 21:53, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Dziewczyny, to zrobiłyście mi niespodziankę, dostałam watentynkowe kwiatki i od pań. Bardzo mnie one ucieszyły. Jestem już w domu, nareszcie przy swoim laptopie, w tle grają mi jazzowe kawałki. Przyroda jeszcze śpi, ale to już połowa lutego. Nie wiem dlaczego w mojej głowie tak się poukładało, że po połowie lutego to już wiosna, no prawie. Nie w tą niedzielę, ale za tydzień jadę na działkę. U mnie zawsze zima tam trwa dłużej, ale co tam to już naprawdę prawie koniec zimy.
A to takie jeszcze zimowe obrazki z kaczkami w roli głównej.
Ten strumień płynie przez środek osiedla mieszkaniowego kaczki czują się tam doskonale.



Kaczki chodzą pod szkołą, dzieciaki miały właśnie lekcję, ale widać że niczego się nie boją.





Ogrodnik Mimo Woli cd 21:52, 14 lut 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Aniu, walentynkowo pozdrawiam

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 21:52, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Moje zmagania ogrodowe 21:52, 14 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Walentynkę zostawiam i miłego wieczorku
Nostalgiczny ogródek shabby chic 21:51, 14 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Do góry
Także pozdrawiam walentynkowo

Stolik od maszyny był biurkiem najstarszej córki ale po przemeblowaniu go wyniosła. Mam starą maszynę na strychu i planuję ją tam postawić.Moja prababcia miała piękną starą maszynę w idealnym stanie ale niestety do mnie nie trafiła;( W miejsce leżaków planuję postawić sofkę 2 osobową żeby dziewczyny mogły spać latem na tarasie ( to ich marzenie) Leżaki muszą wrócić nad staw spędzamy tam pół dnia pilnując dzieciaków w wodzie Taras bardzo się nagrzewa jak jest bardzo gorąco i bezwietrznie. Już wcześniej miałam tam beżowe zasłony z lnu .Udało mi się kupić ikeowskie białe też lniane aż 6 szt w sh. Tylko karnisze muszę powiesić.

Psy mam dwa suka 4 lata i pies 2 lata oba duże mieszańce takie mixy amstafo coś tam. Oba bardzo łagodne kochane






O ceglastym powojniku pierwsze słyszę . W lidlu kupiłam niebieski a okazał się różowy
Ogródek Hanusi po zimie 21:51, 14 lut 2013


Dołączył: 08 lis 2011
Posty: 34
Do góry

Haniu , do tysiaca niedaleko , tak jak do wiosny to kwiatek žółty posyłam , tež pozdrowienia .
Mój ogród 21:51, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies