Kolorowy ogród na piasku
23:34, 31 sty 2013
Bogdziu, dziękuję za miłe słowa
Skoro dzisiaj o różach to jeszcze jedna znana i kochana Luise Odier
poczekamy,.....w końcu większy jesteś..
![]()
...haha gdzie 2 się bije.....teraz ja wszystko zjem...
![]()
dobra ,dobra żartowałem...
![]()
![]()
spacerek
![]()
Vivo cudne róże! Muszę sobie kupić takie puste!
pozdrawiam!
ale wyżerka
![]()
..ej to nasze ,zostaw ...
![]()
poczekaj , lecę po kumpli...
![]()
..chłopaki, spokojnie , porozmawiajmy....
![]()
Vivo piekne różyczki, jak je zobaczylam aż się do nich uśmiechnęłamja też mam problem z obornikiem bo te moje chłopy nic na pryźmie nie zostawiają tylko wszystko od razu na pola wywożą nawet sobie nie zostawiają, więc kupilam dzisiaj to http://allegro.pl/obornik-bydlecy-naturalny-bionat-b-5-l-forte-i2914728410.html a dużo już wysiałaś roślinek? pozdrawiam
Zachwycające masz róże, VivoNic dziwnego, że w kożuszki na zimę je ubrałaś.
Kiedyś, jako początkująca ogrodniczka, ze słomy chochoły robiłam, ale teraz trudno nieciętą kupić. po żniwach sama sieczka, w sam raz ale tylko pod truskawki, albo na kompost
U Ani an_tre widziałam Twoją fotkę z szafirkami. Wypasione, że hej! Co to za odmiana?

Ania powiedz ty mi słońce .....
Ty masz raj bylinowy u Siebie.....
a ja w zeszłym roku kupiłam na obwódki begonie
A moze powiesz mi miałaś może szałwię ??
Czy ona też tak kwitnie cały czas jak begonia ??
Bo niewiem na co się zdecydować
Głosuj begonia czy szałwia....
Wiem ....znowu dylematy ogrodowiskowe ...no ale wiosna za progiem..
Oczywiście nie u mnie ....ja widoku nie mam lawiny na około ale się wygrzebaliśmy
Żona do pracy dotarł zamiast na 6 to na 10 hihihihhihihihihih
Zadziwiające te Twoje róże. Jesienią kupiłam okazyjnie kilka angielskich - zobaczymy, jak przezimują. Niedługo także zabiorę się za wysiew nasion. Pozdrówka
Zdjęcie rabaty nr1
![]()
Vivo, jak się nazywa ta róża, którą wstawiłaś u Bogdzi w Rododendronowym? Bardzo mi się podoba.