Roztoczańskie klimaty
12:22, 30 sty 2013
Słabeeee te zdjęcia ale tyko takie mam
W taka pogodę to tylko uśmiech i kwiatka zostawić na poprawę nastroju
![]()


Gratulacje !!!!
![]()
kiss kiss kiss
Tylko tak myślę że grujecznik to od samego dołu ma listki i zrobi się ściana z liści ....no niewiem czy tu by pasował ?? Chyba jednak dam kulki a wokół kulek lawendę![]()