Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 22:36, 29 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Irenko gratulacje na 500
i wspaniałe przygotowania do hucznego otwarcia Twojej rabaty



Rajski ogród Ani 22:35, 29 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Aniu ,nie było mnie chwilę a tu taka liczba na liczniku
Trzymam kciuki aby tysiak szybko strzelił
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 22:34, 29 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
nieszka napisał(a)




Nieszko, a nie chciałabyś tej rabaty limkowo-trawkowej zrobić po drugiej stronie przejazdu, tj na tle tego żywopłotu zielonego zrobić? Masz dużo miejsca na przejazd.
Bo mnie tu jakoś nie pasuje. I stanowisko dla limek byłoby lepsze.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 22:34, 29 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
A ja dla odmiany żabkę przesyłam i GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogród do kwadratu 22:32, 29 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Nareszcie dzisiaj - choć tylko rano - zaświeciło słońce. Hmmm - nawet ptaszki cieszyły się i grzały w jego promieniach . I wszystko się skrzyło, błyszczało...





Moje ukochane miejsce na ziemi 22:32, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 22:31, 29 sty 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
irena_milek napisał(a)
miałam coś pokazać...więc pokazuję, skoro rabata angielska to mus śmigac w takich butkach angielskich Regent Carlylle Black Camel
dałam 2 fota, jakoś kolor różny wyszedł..jest camel




WOW!!! Cudniaste!!! Mi by było szkoda do ogrodu ubrać
Ogród w budowie - nieustającej 22:31, 29 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
To moje pudełko z różami. Ta jedna bardzo mi przypomina twoją różyczkę z okładki z kalendarza.


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:30, 29 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Tereniu no wybacz, ale to nie moje foty byly, ale Zeta dzisiaj wynagrodziła
zrobiłam dla Ciebie foty dzisiaj, miałam wrzucić wcześniej ale wiesz jak pół ogrodowiska w kinie byłam
dzisiaj slońca u mnie nie było więc bez słońca donice wyglądają tak




obejrzałam je nic się z nimi nie dzieje, jak widac stoja na zewnątrz, na ostatnie focie celowo szron poskrobałam, żeby bylo widać do ąd zmarźnięta ziemia
Kolorowy ogród na piasku 22:29, 29 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Ewo, ja truskawkom pod główki daję własne sianko

Aniu, czekam

Może pokażę co okrywają moje chochoły, niestety tylko pojedyncze kwiatuszki ale mam nadzieję, że w tym roku zobaczę kwitnące całe krzewy

Pierwsza para Lykkefund



i Rosa helenae Semiplena



druga para Vilchenblau



i jej dziecko Perennial Blue (ta kwitła bardzo obficie)



trzecia para Bobbie James i Hella, biała róża Kordesa, której nie mam zdjęcia

Krowy, staw i my... 22:29, 29 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
Pięknych roślinek u mnie do pokazywania jeszcze nie ma, więc pokażę wam zwierzątka z mojej działki. W końcu każdy woli zdjęcia pooglądać niż paplaninę czytać







A na koniec słodki cielaczek

Mój 4 arowy azyl... 22:28, 29 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
[


Witaj Basiu Co to na fotce?

Moje ukochane miejsce na ziemi 22:25, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Mój ogród 22:24, 29 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
U nas dzisiaj było po prostu było okropnie. Już dawno nie było takiego brzydkiego dnia. Chlapa, deszcz, śnieg topnieje w oczach. Jeszcze jak nie miałam ogrodu kupiłam sobie blaszane pudełko ze względu na te róże którymi ozdobione jest to pudełko. A dzisiaj zrobiłam mu fotkę.


Pozdrawiam wszystkich optymistycznie, mimo tej podłej pogody.
Moje ukochane miejsce na ziemi 22:24, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 22:23, 29 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Do góry
Witaj, piękny ogród, a szczególnie oczko. Jak ja lubię wodę w ogrodzie. Może i ja kiedyś będę miał jakieś oczko...
Fajny strażnik. Muszę sobie takiego zrobić. Nawet mam już tron z bala wycięty, tylko szefa nie ma.
A ty sam robiłeś, czy kupowałeś?

Slawko napisał(a)

...a to mój strażnik ogrodu, jak na razie się nie spisuje... myszy harcują

..
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 22:21, 29 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Irenka huntery schowaj dobrze bo ogrodniczki za nie mogą iść nawet do więzienia

Moje ukochane miejsce na ziemi 22:21, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
zrobiły się góry i doliny......
straszne nierówności.....

Moje poletko 22:20, 29 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Dużo różnych zajęć już za mną ufff!
Nareszcie mogłam dzisiaj zrobić porządek z pelargoniami!
Ach jak ja kocham to grzebanie w ziemi!
Już wyobraźnia mi się włączyła co zrobię na moim poletku- niech no tylko nadejdzie pora!

W doniczkach aż kipiało!



szczepek udało sie zrobić 16 czerwonych ,10 "pomidorowych" i 8 biało-różowych.
Zostawiłam też mateczne, mam nadzieję ,że one też zakwitną



Moje ukochane miejsce na ziemi 22:20, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies