Nieszko, a nie chciałabyś tej rabaty limkowo-trawkowej zrobić po drugiej stronie przejazdu, tj na tle tego żywopłotu zielonego zrobić? Masz dużo miejsca na przejazd.
Bo mnie tu jakoś nie pasuje. I stanowisko dla limek byłoby lepsze.
Nareszcie dzisiaj - choć tylko rano - zaświeciło słońce. Hmmm - nawet ptaszki cieszyły się i grzały w jego promieniach . I wszystko się skrzyło, błyszczało...
Tereniu no wybacz, ale to nie moje foty byly, ale Zeta dzisiaj wynagrodziła
zrobiłam dla Ciebie foty dzisiaj, miałam wrzucić wcześniej ale wiesz jak pół ogrodowiska w kinie byłam
dzisiaj slońca u mnie nie było więc bez słońca donice wyglądają tak
obejrzałam je nic się z nimi nie dzieje, jak widac stoja na zewnątrz, na ostatnie focie celowo szron poskrobałam, żeby bylo widać do ąd zmarźnięta ziemia
Pięknych roślinek u mnie do pokazywania jeszcze nie ma, więc pokażę wam zwierzątka z mojej działki. W końcu każdy woli zdjęcia pooglądać niż paplaninę czytać
U nas dzisiaj było po prostu było okropnie. Już dawno nie było takiego brzydkiego dnia. Chlapa, deszcz, śnieg topnieje w oczach. Jeszcze jak nie miałam ogrodu kupiłam sobie blaszane pudełko ze względu na te róże którymi ozdobione jest to pudełko. A dzisiaj zrobiłam mu fotkę.
Pozdrawiam wszystkich optymistycznie, mimo tej podłej pogody.
Witaj, piękny ogród, a szczególnie oczko. Jak ja lubię wodę w ogrodzie. Może i ja kiedyś będę miał jakieś oczko...
Fajny strażnik. Muszę sobie takiego zrobić. Nawet mam już tron z bala wycięty, tylko szefa nie ma.
A ty sam robiłeś, czy kupowałeś?
Dużo różnych zajęć już za mną ufff!
Nareszcie mogłam dzisiaj zrobić porządek z pelargoniami!
Ach jak ja kocham to grzebanie w ziemi!
Już wyobraźnia mi się włączyła co zrobię na moim poletku- niech no tylko nadejdzie pora!
W doniczkach aż kipiało!
szczepek udało sie zrobić 16 czerwonych ,10 "pomidorowych" i 8 biało-różowych.
Zostawiłam też mateczne, mam nadzieję ,że one też zakwitną