ogrodoweimpresjejolki
13:06, 21 sty 2013
Ćwiczenia umysłu w każdym wieku wskazane,bo inaczej można mówić o mózgu zaniku!
Dobrze,że nas,Jolu ,motywujesz,byśmy się nie zbudzili z letargu z ręką w nocniku!
A tu ..... za przyczyną Św.Agnieszki .....wiosna już wystartowała!
Ale zanim te zielone kiełki przebiją się przez zmarzniętą ziemię,poczekać musimy.....
JUż niedługo....coraz bliżej......już za chwilę!
Dobrze,że nas,Jolu ,motywujesz,byśmy się nie zbudzili z letargu z ręką w nocniku!
A tu ..... za przyczyną Św.Agnieszki .....wiosna już wystartowała!
Ale zanim te zielone kiełki przebiją się przez zmarzniętą ziemię,poczekać musimy.....
JUż niedługo....coraz bliżej......już za chwilę!
!