Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;)

Pszczelarnia 22:10, 20 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bo ja mam wrażenie, że u nas rośliny potrzebują min. 3 lata, żeby zdecydować, czy chcą rosnąć.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Jesionowka 11:26, 21 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
bociek napisał(a)
Witaj Grazynko w klubie zakreconych

Jesionowka piekna, urokliwa. Ciesze sie, ze Cie dziewczyny sprowokowaly do bytnosci na forum i zdecydowalas sie zalozyc watek.
Na pewno bedzie Ci u nas dobrze

Pozdrawiam serdecznie i witam kwiatem



i chlebem, jeszcze cieply




Dziękuję za wspaniałe przywitanie kwiatem i chlebem
już jest mi Tu dobrze
pozdrawiam serdecznie
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Jesionowka 11:43, 21 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
asc napisał(a)
Witaj Grażynko..... dzięki spotkaniu na nartach i ja mogłam zajrzeć do przepięknej Jesionówki.... a o gospodyni nasłuchałam się samych ochów i achów Pierwszy raz byłam w Kotlinie Kłodzkiej (w wieku świadomości tego co widzę.. czyli nie liczę kolonii i zimowisk w wieku szkolnym..z czego już nic nie pamiętam) i jestem zauroczona..... i zrozpaczona, że do Was mi tak daleko.

Kocham jak Ty tę zmienność w kwiatkach... będę kibicować poczynaniom... roślinki do cienia dziewczyny już Ci napisały co można posadzić..
Staw kąpieliskowy tez był moim marzeniem... i wcale nie potrzeba do tego żadnego strumienia.... ja zrobiłam sobie tylko "kałużę"...szkoda było mi ogrodu na tak duży akwen wodny... Ale w kałuży pływać się dało..póki nie posadziłam roślin i nie wpuściłam rybek....
Zamiast tradycyjnego kwiatka na przywitanie witam kałużą




Witaj Aniu,
kałuża godna pozazdroszczenia
To prawda, że Kotlina potrafi zauroczyć, dowodem są chociażby Pszczółka, Magda i wiele osób, które tu ściągnęły, zapraszam kiedy tylko będziesz w pobliżu

____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
popcorn 11:46, 21 sty 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Grażyno, w przepięknej okolicy mieszkasz! I do tego poniemieckie budynki! Moje marzenie, może kiedyś?

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Jesionowka 11:58, 21 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Czemu nie, może będziesz kolejną, która zachwyci się Kotliną...
witam i pozdrawiam

widoki w Kotlinie
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
hanka_andrus 12:29, 21 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I dla takiego widoku,warto przemierzać setki kilometrów!Dziękuję!
Pozdrawiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Pszczelarnia 13:06, 21 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mniam!!!!!!!!!!!!!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Jesionowka 13:11, 21 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Pszczelarnia napisał(a)
Mniam!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam i wspominam pyszne pączki
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Mala_Mi 13:19, 21 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pyszne pączki mówicie.... odchudzam się .... nie drażnić lwa...
Nie tylko w Kotlinie roślinki potrzebują 3 lata na zastanowienie się, czy chcą rosnąć czy nie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 13:29, 21 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pączki na szybko, zabrakło pół godziny. Kolejna tura (w sobotę) będzie lepsza. Ale Was nie będzie .

Anek, a miałabyś ochotę na Jesionową nalewkę z mirabelek? Zapach i kolor boski, smak cudny lata. My z Grażyną nie wypiłyśmy wszystkiego, bo M. wołał żonę do dzieci i do (obsługi ) sauny .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies