Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu odpoczywam 15:47, 20 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
grazyna napisał(a)
Powiało zimnem, więc przedsmak tego co wkrótce nastąpi Migdałek:


bratuszki:


Azalia,


Irysy




Troszkę cieplej?

Przy Was (przy Tobie Dajanko także ) przy Waszej wiedzy, umiejętnościach to ja: "wiem, że nic nie wiem", ale mobilizuje mnie to tylko do lepszej pracy,

Wiosny chcę i spotkać się z Wami
Lecę do Waszych ogródków



Piękne Irysy, mam chyba podobne (irys holenderski) jak tak mi zakwitną jak Tobie będę bardzo Happy pozdrawiam
Roztoczańskie klimaty 15:45, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gratuluję też... i łapsko wyciągam do szampuna.. z bąbelkami...
I wiosenne kwiatuchy zostawiam
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 15:30, 20 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
witaj Irenko

cudny awatarek

czytałam że rabatę angielską planujesz?

masz już obmyślone roślinki? na razie wyczytałam że myślisz o malwach

mam u siebie kilka sztuk, ale tylko jedną pełną, a reszta pojedyncze


największy problem jaki z nimi miałam to taki, że się pokładały, bo dość wysokie wyrosły, muszę przyznać że w odpowiedniej scenerii wyglądają niezwykle malowniczo

zazwyczaj kojarzyły mi się z wiejskimi klimatami, ale ostatnio gdzieś widziałam chyba w angielskim ogrodzie i wyglądało to slicznie

ciekaw co Danusia na ten temat myśli?

pozdr.
ogrodoweimpresjejolki 15:29, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Wczoraj wygłosiłam mowę obrończą Oskarżyciel publiczny, w roli którego wystąpił M. oskarżył naszą choinkę o zrzucanie igieł na dywan! Ale ja w swojej mowie obrończej użyłam tylu argumentów, że choinka stoi nadal w kąciku i rozświetla wieczorami zimowy mrok Oskarżyciel mówi, że wniesie apelację w następna sobotę





I to chyba będzie jej kres Jolu bo w mowie obrończej zabraknie ci argumentów, a choince igieł
Ogród biały 15:25, 20 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Wrzosy



Roztoczańskie klimaty 15:09, 20 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Do góry
Gratuluję drugiej seteczki

Roztoczańskie klimaty 15:08, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
O rany. 200 strzeliło! Zeta, jestes niesamowita!!
ale się gości zbiegnie, impreza na całego!!

Ogrodnik Mimo Woli cd 15:05, 20 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
asc napisał(a)

Aniu - dzięki za info o cebulkowych. Ja krokuski planuję jedynie w rabatach, ale wiesz jak to jest z psiakiem... może mu się i tam spodobać Miłej niedzieli

Oj wiem coś na ten temat... ogólnie w rabaty mi nie włazi..ale jedna sobie upodobał i za nic nie oduczę go wchodzenia, ani płotek, ani nic nie pomogło.... to jego rabata Wszystko z niej wykopie....




Kup mu posłanie na zewnątrz są takie fajne kanapy dla psiaków ...u mnie podziałało....
Roztoczańskie klimaty 15:05, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kurde balans mamy 200 w takim tempie to za chwilę będzie cz II
GRATULEJSZYN! Nietypowy kfiatek dla oryginalnej ogrodniczki

Kondziowy Ogród :) 15:03, 20 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
irena_milek napisał(a)


Objecane zdjęcia Alfy





...sama słodycz Ale z oczu to na "niszczycielkę" wygląda


o rany!!! jaki słodziak!!! juz bym do siebie ciągła!!
jest prze kochana uwielbiam ja w domu zawsze mi towarzyszy i jest strasznie rozpieszczona jak nie wiem co psoty jej w głowie i uciekinierka
Kondziowy Ogród :) 14:59, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kaisog1 napisał(a)

Objecane zdjęcia Alfy





...sama słodycz Ale z oczu to na "niszczycielkę" wygląda


o rany!!! jaki słodziak!!! juz bym do siebie ciągła!!
Tu odpoczywam 14:58, 20 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
Joaska, Irenka cmok, cmok w podzięce za odwiedziny

Uwielbiam gości, bo czymże jest życie bez ludzi ?

Pędzę do Was
A na pa pa, trochę wiosny


ogrodoweimpresjejolki 14:55, 20 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
One tęsknią za wiosną bardziej niż ja ... Te z piwnicy, a jutro M. przyniesie następną porcję z garażu ...



Rajski ogród Ani 14:53, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Aniu, ha! ja tez sobie kupiłam ostrózki jednoroczne I floksy jednoroczne I całe mnóstwo innych...
Gosiu fajnie ja też już zaszalałam z nasionkami kupowałam nasionka roślinek w kolorze białym i niebieskim, a różnokolorowe ma dzięki koleżanko ogrodowiskowym i zebrane własnoręcznie , oj będzie się działo
taki sobie misz-msz

Ogród w Holandii 14:53, 20 sty 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry

ale fajowe ujęcie , moje małe też chcą na śnieg, ale katary mają i czekam aż się trochę podkurują.
Oby mi tylko w międzyczasie śnieg nie zniknął..
Igiełkowy ogródeczek 14:49, 20 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Gosiniak napisał(a)
A moje cebulki już prawie zasuszone, ale jeszcze 2 tygodnie temu wyglądały tak:
Miały być białe, ale nie dostałam, więc skusiłam się na czerwone, co by do doniczek pasowały, wyszło inaczej, ale cóż i tak cieszyły


A za chwilę już tak:



Później jeszcze bardziej pociemniały, ale czerwonego to nie przypominało, dopiero jak prawie uschnięte były, to M stwierdził, że co tak marudzę, przecież są czerwone...hehe
A wyglądały tak:



Trzymasz je tylko w wodzie?
Zanim zupełnie zepsuję to, czego jeszcze nie zaczęłam... 14:49, 20 sty 2013


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Do góry
Witaj Gosiu Cieszę się, że zajrzałaś do mnie. Ja u Ciebie i u innych bywam, ale jakoś nie mam odwagi zostawiać śladu swojej obecności. Ten trójkąt od strony południowej ma 23m długości i tam chciałabym mieć zakątek z miejscem na ogniska (uwielbiamy ze swoimi znajomymi spotkania przy ogniu i "wycie" do księżyca) - to jest to duże koło. To różowe cudo nieopodal to kasztanowiec Briotti, a te 3 zielone kółka to serby. Myślałam, żeby tę część też odciąć szpalerem świerków, a wokół placyku na ognisko posadzić brzozy podsadzane hostami.

A to już krajobraz zimowy - trochę ciemne zdjęcia







Co z tym ogródeczkiem począć 14:48, 20 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Witam was kochani po długim urlopie.
Urlop był cudowny ,góry ,dużo śniegu i codzienne szaleństwo na nartach.

Wróciłam z masą cudownych wrażeń i .....nogą w gipsie
Pijany gościu wjechał na mnie na stoku z taka siłą ,że myślałam że cała się połamałam .
Zanim się pozbierałam jego oczywiście już nie było

Szczęście że wypadek był dzień przed wyjazdem ,i nie zepsuł mi całego urlopu

Z pozdrowieniami

Dla odmiany czas na zmiany... 14:46, 20 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
dla wszystkich zaglądających

Rajski ogród Ani 14:42, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Naładowałam baterie antydepresantami kfffiatkowymi
Marzenko miło wpadaj jak najczęściej i ładuj pozytywne akumulatorki
to słoneczne zdjęcie wykonałam po burzy, biegałam z aparatem jak szalona, tak podobało mi się nasłonecznienie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies