Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

ogrodoweimpresjejolki 20:29, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Hurra! buty kupione takie jak chciałam, Skórzane, ocieplane, na fajnej podeszwie I to jeszcze ze zniżką, bo w sklepach już wyprzedaż zimowego obuwia. Za upust kupiłam sobie storczyka i jeszcze zostało

Jolu to się nazywa super wiązana transakcja i humorek zaraz ci powrócił?
Rajski ogród Ani 20:26, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Aniu, masz nasiona tej białej lub kremowej cynii?
tak udało mi się trochę zebrać i jeszcze dokupiłam świeżych nasion
...bo mogą wyjść z nich takie
bo po wysianiu zebranych nasionek z białych cynii latem mi tak zakwitły
Rododendronowy ogród II. 20:25, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ha, ha.... jeszcze na imprezkę się załapię... ale przylatuję z kwiatkiem bo już działa.. i też tulipki.. takie będą za 3 miesiące..


A tak będzie za 2 miesiące..

Ogród Aga_pant 20:24, 17 sty 2013


Dołączył: 14 sty 2013
Posty: 25
Do góry
Skoro wszystkim podoba się domek, to pokażę go też w innej odsłonie (zdjecie nieco stare, bo koniec 2011r, ale lepszego teraz nie znajdę).
To najstarsza część ogrodu- drzewa owocowe mają około 20 lat, ale są nieowocujące i w ogóle nie powinny tam rosnąć (ten narożnik przylega bezpośrednio do ruchliwej ulicy)- stopniowo zamierzam pozbywać się tych nasadzeń
W tej chwili rośnie w tym zakątku więcej funkii, a jodła jest już wysokości śliwki- dlatego myślę sobie, że w tym roku wyleci śliwka (czekałam aż jodła dorośnie do takiego wzrostu, bo mogła zastąpić śliwkę, jeśli chodzi o cień, i żeby nie było tam zbyt "łyso". A co do jabłoni- to jeszcze muszę się zastanowić.

Czermień błotna - Calla palustris 20:23, 17 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
A tak w naturze wędruje po powierzchni wody. Na brzegach zazwyczaj tworzy gęściejsze skupiska.
Rododendronowy ogród II. 20:22, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
eliza3 napisał(a)
Bożenko, dla Ciebie z pozdrowieniami, dziękując za aktywność i dobre rady w sprawach nie tylko ogrodowych.



Elizko dzięki i jak ja bym chciała wszystkich Was w tym roku spotkac. Mam nadzieję ze będzie to mozliwe.Oby się spełniło.
Rajski ogród Ani 20:22, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Aniu, ale masz piękne te sasanki. Ja mam tylko marną kępkę kremowych.Śliczne.
Bożenko musimy poczekać do wiosny i zobaczyć co przezimuje


Krwawnica - Lythrum 20:20, 17 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Lythrum salicaria krwawnica pospolita
Krwawnica znana nam jest z babcinych ogrodów, gdzie często pośród malw swoim silnym kolorem ubarwiała rabaty.
Ta wieloletnia roślina głównie występuje na terenach podmokłych: brzegi zbiorników, łąki, rowy, bagniska.
W ogrodach wodnych jest często uprawianą rośliną jako dekoracja strefy przybrzeżnej, może być też sadzona na brzegach. Jest odporna, nie ma większych wymagań glebowych, kwitnie długo, bo od czerwca aż do września.
Rododendronowy ogród II. 20:20, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
jotka napisał(a)
Bogdziu ja z Twoich rad też korzystam choć nie zawsze to podkreślam i artykułuję W podziękowaniu storczyk dla Ciebie Nówka prosto w kwiaciarni mam nadzieję, że będzie mu u mnie dobrze ...





Jolu dziękuję bardzo. Storczyk piekny. Ja też mam taką nówkę tylko w innym kolorze o taki



Dzięki i dużo pozdrówek ślę.
Gdzieś na końcu świata... 20:18, 17 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Brak ciepłych zimnooooooooooooo brrrrrrrrrrrrr

Rajski ogród Ani 20:17, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Sasanka radosna jak .. wiosna Mam kilka u siebie i czekam jak te jej włochatte listki z paczkami kwiatowymi zaczną się pojawiać

pozdrawiam
Jolu z braku tegorocznych pocieszajmy się sasankami z lat minionych

Rododendronowy ogród II. 20:16, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Mariusz napisał(a)
Pozdrawiam serdecznie i przyłączam się do gratulacji


Kwiat godny fachowca od roślin wodnych, piękny kształt i kolor. Bardzo Ci dziękuje. Przy okazji zauważę że robisz jeziorko w cieniu to będzie problem z kwitnieniem lilii ale może masz inne plany związane z tymi kwiatami. Pozdrawiam serdecznie.
Rododendronowy ogród II. 20:14, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Justyna napisał(a)
Zaglądam i zostawiam ślad, że jestem...
To co Bogdzia lubi najbardziej

Z gartulacjami za aktywność i z szacunkiem i docenieniem dla wiedzy


Justynko bardzo dziękuję. Ja Was ostatnio troche zaniedbuję bo te oczy czasem nie pozwalają mi posiedziec przy komputerze , szczególnie w dzień jak się miesza światło sztuczne z naturalnym, wieczorami jest trochę lepiej ale tez nie zawsze i dlatego mniej bywam w waszych wątkach choc staram sie jak mogę. Dzieki za pamięc i tyle bardzo miłych słów i za pięknego rh.
Powitania - poznajemy się i przedstawiamy 20:13, 17 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witaj Grażynko - Jesionówka jest śliczna I te niby-pajęczyny, coś jak w tym ogrodzie. Koniecznie się wzoruj i szukaj inspiracji

hehehe, przepraszam jeszcze nie napisałam o nim, ale nic straconego, będzie









Ogród niby nowoczesny ale... 20:11, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Syla napisał(a)
[quo

Znalazłam też coś takiego na forum i jest całkiem fajne:






Ale czadowo w połączeniu jeszcze z tym murem.....
Rododendronowy ogród II. 20:10, 17 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Widzę Bodziu, że tulipany dostajesz w prezencie, to ode mnie też..1500 postów robi wrażenie.



Dzięki spostrzegawczości Ani mam dziś święto i mnóstwo miłych gości i wiosnę w wątku.Tulipany piekne , miałam tez takie ale ich nie wykopuję i co rok jest mniej ale co jakiś czas sadzę nowe i coś tam zawsze kwitnie wiosną.Dzięki Bożenko.
Rododendronowy ogród II. 20:10, 17 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Bożenko, dla Ciebie z pozdrowieniami, dziękując za aktywność i dobre rady w sprawach nie tylko ogrodowych.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:10, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witaj Irenko oszołomiona waszymi cudownymi relacjami ze spotkania narciarskiego czytam wszystkie wątki i...właściwie nie umiem nic sensownego napisać, bo wszystko już zostało przez was opowiedziane i napisane, a w uszach mam wasz radosny gwar przed okiem Wielkiego Brata niezapomniana chwilka i dla mnie
trochę ciepłej wiosenki dla ciebie
'
Ogród Aga_pant 20:08, 17 sty 2013


Dołączył: 14 sty 2013
Posty: 25
Do góry

Danusiu, nie wiem, pewnie coś zadziałaś w temacie zdjęć,
ale nagle się odmieniło i moje zdjęcie weszło, ot tak, samo z siebie
SUPER.
(Już rezygnuję z imageshack'a, bo strasznie nie lubię hostingów zdjęć).
Pozdrawiam.
Rajski ogród Ani 20:07, 17 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
irena_milek napisał(a)
Reksio i Kłopotek to dwaj przyjaciele, buszują wśród zimowych widoków, a tu taka cudna sasanka na zakończenie
zdrowiej Aniu
Witaj Irenko oszołomiona waszymi cudownymi relacjami ze spotkania narciarskiego czytam wszystkie wątki i...właściwie nie umiem nic sensownego napisać, bo wszystko już zostało przez was opowiedziane i napisane, a w uszach mam wasz radosny gwar przed okiem Wielkiego Brata niezapomniana chwilka i dla mnie

tymi sasankami przybliżam wiosnę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies