Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

yeterelinka 13:49, 15 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Pani Danusiu ja mam takie pytanie.Mam przy warzywniku skarpę o długość 50 m a szerokości 3,5 metra.Chciałabym tam posadzić lub zrobić rabatę mieszaną czyli rabatę zimozieloną i kwiatową.Jakby to Pani widziała. Prześle zdjęcia.
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 14:00, 15 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106



na dole jest warzywnik czyli przed skarpą,Kupilismy już mate na chwasty,ale nie mam całkowicie pomysłu co dalej.....

prosiłabym więc bardzo o pomoc
____________________
Ogrodowy bałagan
Gardenarium 14:31, 15 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wkleiłam je tutaj: do wątku o skarpie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/246-skarpa-w-ogrodzie?page=14#post_7
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jesionowka 13:08, 17 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Dzień dobry,
chciałabym się przywitać,
o Ogrodowisku dowiedziałam się kiedy pojawiły się w mojej Jesionówce dziewczyny z okazji spotkania na nartach
po ich opowieściach z ciekawości zajrzałam do forum, no i nie mogłam się oderwać, piękne ogrody i tyle ciepła bijącego od forumowiczów, relacje na bieżąco ze spotkania
kilka lat temu kupiliśmy stare pomienieckie gospodarstwo, początkowo zajęliśmy się remontem domu i stodół, na ogród zostało niewiele czasu, właściwie starałam się aby pół hektarowa działka po prostu nie zarosła. Teraz chcielibyśmy się zająć jej zagospodarowaniem. Postaram się założyć wątek i liczę na Waszą pomoc przy zakładaniu ogrodu

Grażyna



Uploaded with ImageShack.us

____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
yeterelinka 13:56, 17 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Jesionówka-ale u Ciebie zielono!A ten widok lasu cudny!
____________________
Ogrodowy bałagan
Gardenarium 20:13, 17 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Grażynko - Jesionówka jest śliczna I te niby-pajęczyny, coś jak w tym ogrodzie. Koniecznie się wzoruj i szukaj inspiracji

hehehe, przepraszam jeszcze nie napisałam o nim, ale nic straconego, będzie









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jesionowka 22:06, 17 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Tak, wygląda niesamowicie, jak zaczarowany ogród, niby lekki chaos ale jednak nie do końca, czekam więc na jego opis

Na pajęczynach pną się winogrona, a drabinki mają być oparciem dla wisterii, posadziłam je dopiero w zeszłym roku, więc są jeszcze niewidoczne,

mam nawet taką ceglaną ścianę, tylko, że ma wystawę północną i zawsze jest tam cień

____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Gardenarium 22:50, 17 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ściana też jest cudna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jesionowka 23:25, 17 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Dziękuję
obok płynie strumyk, tu zawsze jest chłodno - w tym miejscu chciałabym stworzyć zaciszne miejsce gdzie można się schować przed upałem (chociaż mało takich dni...)
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Toszka 03:46, 18 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Witam Jesionówka. Piękny dom, piękna okolica. Zakładaj swój wątek bo masz juz co pokazywać.
Obawiam sie tylko, ze jak już jesteś na Ogrodowisku, zobaczysz piękne ogrody jakie mamy w Polsce (i nie tylko) to niestety spokojnie ta wiosna ci się nie zacznie Ogrodowisko, z ogrodomanią i z szefową Danusią na czele jest zaraźliwe i niepozwala usiedzieć na... miejscu bez pracy w ogrodzie. W coraz lepszym i piękniejszym ogrodzie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies