Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Witajcie w Wyżełkowie 21:09, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
No to wspomnienie lata, żeby nie było, że ja tylko o psach



Milinowe trąby




Zdjęcia Roku 21:05, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Relaaaaaks....

Zdjęcia Roku 21:04, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"Tfuuu! Cholercia! Miałem tu odpoczywać.... i co??? Jeszcze taki kawał mi każą kopać..."

Zdjęcia Roku 21:03, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"Ja sie na prawdę relaksuję, ja tu tylko palcem pokazuje..."


"Kurcze, szybko... nie widzi..."


"I hyc"



"ufffff zdążyłam"

Mój ogród 21:01, 02 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Bożenko gratuluję następnej setuchny, ja to taka ospała jestem, nawet pierwszej setki nie wypracowałam a prawie w tym samym czasie zaczełyśmy.....

Kwiatki i rabatki u Elizy 21:01, 02 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Byłam, kwiatek zostawiłam!
Roztoczańskie klimaty 21:00, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Łoosiuu napisał(a)



Tutaj mam kolejną donicę ....cyprys....żurawki i trawki . Ten cyprys jednak ciągle przemarza.

Tutaj fajnie wyglądałby Bonsai (przynajmniej tak mi się wydaje) no ale to jeszcze grubsza sprawa.
A bukszpany w donicy rzeczywiście najlepszy pomysł, ale z drugiej strony tak co roku zmnieniać na nowe troche szkoda by było jakby sie zniszczył
A może trzmielina podsadzona trawkami(np. nowozelandzkimi. Danusia ma ich teraz pełno u siebie)
Kiedyś na GAPie widziałem w dużej donicy cedra, fajnie mu gałęzie opadały(ale znowu czy przezimuje?)
Albo jakaś spiralka lub trzy kulki na kiju?
Ale to takie luzne sugestie


No dzieki każda sugestia dobra .....coś z tego wybiorę ...gdyby nie problem przemarzania ...byłoby więcej do wyboru.


Trzmieliny przemarzną, trawy też w końcu. Cedra odradzam w to miejsce. Cisa też bym odradzał, bo bywa tak że przemarza i on Przepraszam, że tak krytycznie, staram się pomóc
Ja bym się poważnie zastanowił nad jakimś stożkiem lub bonsai z np. grabu czy buka taki duży żeby był, nie jest on taki trudny do formowania jak mogłoby się wydawać, poza tym on nie przemarznie jak już się mocno ukorzeni w przeciwieństwie do cyprysika...
Może grujecznik 'Pendula' ?? Albo poszukaj czegoś rodzimego co rośnie w okolicy i nie przemarza i ci się podoba?


O kurcze a u mnie w drugiej donicy trzmielina rośnie niezabezpieczona ....
Niestety ta donica ma 1,5 metra głebokości grab lub większe drzewo?? Chyba na to za płytka?
Nie martw się nie sądze że jesteś krytyczny każda opinia jest mi cenna
Wysłucham wszystkich i wkońcu wybierzemy optymalną wersję
Dziekuję
Mój ogród 20:58, 02 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Bożenko, witaj w Nowym Roku Samych pomyślności
U Ciebie tak wiosenne, więc z okazji tych 200 stron podsyłam Ci wiosenne kwiatuszki.
Zdjęcia jak zwykle piękne.

Kubusiowo 20:53, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Ania aaaaa jak się rwą to pewnie, że nie ma co kręgosłupa nadwyrężać

ANulka ano mam gdzie Tylko ogarnąc to... ehhh

Kasia hehehhehe u mnie był pięęęęęęękny warzywnik - na wiosnę Potem jak zobaczyłam mini marchewki to się załamałam Ale i tak bylam dumna gdy skosiłam pół grządki, żeby szczypiorku narwać na jeden serek na śniadanie

A to mój warzywnik na początku maja

Roztoczańskie klimaty 20:52, 02 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Zeta napisał(a)


Tutaj mam kolejną donicę ....cyprys....żurawki i trawki . Ten cyprys jednak ciągle przemarza.

Tutaj fajnie wyglądałby Bonsai (przynajmniej tak mi się wydaje) no ale to jeszcze grubsza sprawa.
A bukszpany w donicy rzeczywiście najlepszy pomysł, ale z drugiej strony tak co roku zmnieniać na nowe troche szkoda by było jakby sie zniszczył
A może trzmielina podsadzona trawkami(np. nowozelandzkimi. Danusia ma ich teraz pełno u siebie)
Kiedyś na GAPie widziałem w dużej donicy cedra, fajnie mu gałęzie opadały(ale znowu czy przezimuje?)
Albo jakaś spiralka lub trzy kulki na kiju?
Ale to takie luzne sugestie


No dzieki każda sugestia dobra .....coś z tego wybiorę ...gdyby nie problem przemarzania ...byłoby więcej do wyboru.


Trzmieliny przemarzną, trawy też w końcu. Cedra odradzam w to miejsce. Cisa też bym odradzał, bo bywa tak że przemarza i on Przepraszam, że tak krytycznie, staram się pomóc
Ja bym się poważnie zastanowił nad jakimś stożkiem lub bonsai z np. grabu czy buka taki duży żeby był, nie jest on taki trudny do formowania jak mogłoby się wydawać, poza tym on nie przemarznie jak już się mocno ukorzeni w przeciwieństwie do cyprysika...
Może grujecznik 'Pendula' ?? Albo poszukaj czegoś rodzimego co rośnie w okolicy i nie przemarza i ci się podoba?
Mój ogród 20:49, 02 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bożenko ale ja gapa
Kochana gratuluję drugiej seteczki życzę mega zadowolenia z roślinek na działce i pięknych plenerów do fotografowania

Mój ogród 20:44, 02 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Bożenko, robisz piękne zdjęcia.
Gratuluję drugiej setki i życzę jeszcze piękniejszych zdjęć, aby cieszyły nasze oczy.



Norweski ogródek... 20:39, 02 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Szczęśliwego,Odlotowego,Wspaniałego!

Dużo zdrowia!

Ogród zapachów u Jasi 20:36, 02 sty 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Gabriela napisał(a)
Ależ tu letnio i ciepło, modraki, bodziszki, piwonie, jak ja to lubię.


A teraz wiosennie i też cieplutko












Mój ogród 20:35, 02 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Na Zgłowiączce niedużej rzece przepływającej przez park pełno łabędzi i dzikich kaczek.

Doszłam do wniosku, że kaczki są bardziej fotogeniczne od łabędzi.


Wisła była z brzegu dosyć zamarznięta. Tu tak samo pełno ptactwa.




Witaj Bożenko w nowym roczku fotki jak zwykle piękne
Witajcie w Wyżełkowie 20:33, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Moje potwory to też pieszczochy i kto by pomyślał Zobacz tylko jak one sypiają gdyby nie to, że są w różnych kolorach to nie wiadomo by była czyja łapa jest czyja. A przecież legowisko mają ogromne, to znaczy miały, bo zeżarły i teraz mają trochę mniejsze.





Mój ogród 20:33, 02 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Na Zgłowiączce niedużej rzece przepływającej przez park pełno łabędzi i dzikich kaczek.

Doszłam do wniosku, że kaczki są bardziej fotogeniczne od łabędzi.


Wisła była z brzegu dosyć zamarznięta. Tu tak samo pełno ptactwa.




Zdjęcia Roku 20:31, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Elfik napisał(a)


...czy to jest miłość, czy to jest kochanie?... lalala...





To jest chyba najbardziej romantyczne zdjęcie jak do tej pory..... aż mi sie łezka zakręciła....
Kubusiowo 20:30, 02 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Kochani moi!

Dziękuje z całego serducha za życzenia noworoczne. Dla Was także wszystkiego naj naj!!!! Buziaków moc przesyłam




Chciałam także poinformować, że sezon 2013 uważam za oficjalnie otwarty






Ależ motywujesz ..... a ja jeszcze w ciemnej d....... i z planami i ze wszystkim innym również buziam noworocznie i co by Ci be bolączki chorobowe ustąpiły .... amen .....
Thuja occidentalis "Golden Tuffet" 20:30, 02 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
U mnie rośnie na podwójnie szczepionym kijku


Na razie mam tylko takie zdjęcia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies