Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowy spektakl trwa ... 19:33, 01 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
oj dubel się zrobił
więc jeszcze jedno
adekwatne do mojej sytuacji



pozdrawiam



Ogrodowy spektakl trwa ... 19:33, 01 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Dziękuję wszystkim za cudowne życzenia i pamięć.

Odpiszę każdemu. Na razie muszę wejśc w ten rok w zdrowiu.
Mnie spotkał pech i zwalilo mnie grypsko więc sylwestra spędziłam okrywając się zamiast jedwabnym szalem
ciepłą kołdrą, i żeby czuć tę wyjątkową noc popijalam wapno musujące z szampanówki - o samaku orange nawet niezłe.

Widziałam że Ogrodowisko nie śpi i balowaliście

widziałam wątek ze zdjęciami roku - podoba mi się

może to wrzucę - bo czuję jednośc z tą głupią miną




pozdrawiam



Po prostu ogród... 19:18, 01 sty 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Enya73, Gabrysia - dziękuję za życzenia
Gabrysia - witam Cię w moim wątku

Witajcie w Wyżełkowie 19:14, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Co racja to racja Gosiu Zwierzaki to urwisy ale kochane. A z tą sałatą to super zaskoczenie, posiana jesienią nie zdążyła dobrze urosnąć i została na grządce a teraz to aż szkoda ją zjeść

Ciekawe czy tutaj ktoś pomieszkuje zimą? Jakoś dziwnie przekrzywiony daszek...



Zdjęcia Roku 19:12, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
I jak my się teraz pomieścimy w samochodzie?



Zostaw ten krzaczor bo cię nie zabiorę.....



Bez drzewa nie jadę!

Zdjęcia Roku 18:46, 01 sty 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Mam nadzieję, że może być nieogrodowiskowo, bo ze spotkań nie mam za bardzo.

Dla mnie te 3 zdjęcia w minionym roku są najbardziej ciekawe.

W Safari Park Knuthenborg w Danii dzikie zwierzęta chodzą, gdzie chcą Niesamowite to na nas zrobiło wrażenie.






I miejsca dla nas abolutnie





Komentarz: Mój M: a nie mówiłem, że mam za mało koni pod maską




Zdjęcia Roku 18:45, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Gdzie jest ta pompa? Chłopaki szukamy!

Zdjęcia Roku 18:34, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Żaba uciekła...skubana do wody!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdjęcia Roku 18:31, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Joanko..jak miałabym nie pamiętać


Zdjęcia Roku 18:31, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czego się nie robi żeby żabę zobaczyć ...







Zdjęcia Roku 18:29, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Szukam, gdzie te różaneczniki są? nie widzę



No gdzie?




Aaaaa.... za mną, źle szukałam, piękne widoki



Ogród Leny. 18:29, 01 sty 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Witajcie w Wyżełkowie 18:29, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
A kocik sypia tak



To zrobi,u mu gili, gili

Mój mały raj (Ślepowronek) 18:29, 01 sty 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 13
Do góry
Stroik adwentowy


stroiczek zimowy


atrapa kominka z girlandą z szyszek i lampionami


ciasteczka świąteczne

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:28, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A to nasza grupa pod budą w drodze na narty Foto z archiwum Izy

Mój mały raj (Ślepowronek) 18:26, 01 sty 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 13
Do góry
Witam, wieki mnie tu nie było bo i czasu mało i choroba, ale chciałabym nadrobić troszkę zaległości i pokazać małe dodatki mojej roboty

Moje skarby z ogrodu


Wianki zrobione jesienią ze świątecznym akcentem


Ogrodnik Mimo Woli cd 18:22, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Rench napisał(a)
Następną razą,gdyby co, rzuć mi newsa na priv
Tym bardziej żałuję,bo ja spędziłam ten weekend w pracy

Koniec roku to u mnie urwanie głowy w pracy, wiec do ostatniej chwili pracowałam..troszkę musiałam jeszcze rano w sylwestra, stąd opóźniony wyjazd na nartki.... Nawet życzeń noworocznych na forum nie miałam kiedy złożyć...
Mam nadzieję, że będzie następna raza...... tacy goście to marzenie każdego gospodarza..było zajefajnie
Nowy Rok przywitaliśmy ogrodowiskowo w ogrodzie oglądając fajerwerki nad miastem

Dziękuję moim najwspanialszym, najweselszych i najżyczliwszym gościom...... za rok zamawiam ten sam zestaw

Mój ogród w cieniu drzew 18:18, 01 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Do góry
i podczas ogławiania wierzb (znowu bałagan )




a tu juz bardziej łyso bez liści


i zimowo


pozdrawiam serdecznie wszystkich podczytujących i życzę wszystkim spełnienia marzeń w Nowym Roku
Ogrodnik Mimo Woli cd 18:17, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Enya73 napisał(a)
Fantastycznego Nowego Roku Aniu! Mieliście wspaniałe wejście w ten nowy rok, to teraz już wszystko dobrze pójdzie z górki jak na nartach Super spotkanie Miasto cudowne, muszę kiedyś odwiedzić Rzeszów, trochę przypomina mi zabudową moje ukochane Tarnowskie Góry. Ja też góralka , tylko niskopienna. Aż mi żal, że nie będę mogła do Was dołączyć na Czarną Górę

Pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy i nawzajem
Rzeszów jest małym miastem, ale lubię go ....
A Czarnej Góry szkoda, że nie możesz być..... my będziemy
I małe co nieco z Rzeszowa...

Zdjęcia Roku 18:16, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Odkrywca roku



Pamiętasz to Aniu?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies