Dziękuję wszystkim za cudowne życzenia i pamięć.
Odpiszę każdemu. Na razie muszę wejśc w ten rok w zdrowiu.
Mnie spotkał pech i zwalilo mnie grypsko więc sylwestra spędziłam okrywając się zamiast jedwabnym szalem
ciepłą kołdrą, i żeby czuć tę wyjątkową noc popijalam wapno musujące z szampanówki - o samaku orange nawet niezłe.
Widziałam że Ogrodowisko nie śpi i balowaliście
widziałam wątek ze zdjęciami roku - podoba mi się
może to wrzucę - bo czuję jednośc z tą głupią miną
pozdrawiam