Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Urszulla 16:46, 31 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Zeta 18:42, 31 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Jabeska 16:58, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Bardzo dziękuję WSZYSTKIM WAM za życzenia. Ja także w pierwszym dniu Nowego Roku życzę całej Ogrodowiskowej rodzince samych dobrych chwil, atmosfery miłości i przyjaźni wśród najbliższych i oczywiście spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń i planów
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 17:08, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Jest tak piękna pogoda ciepło i słonecznie więc ja nie mogłam się oprzeć poszłam popracować w ogrodzie. Jeszcze klika lat temu to było nie do pomyślenia w moim przypadku, ale Ogrodowisko i Natura zmieniają człowieka Tak więc pobieliłam pnie drzewek owocowych, żeby zabezpieczyć ich korę przed pękaniem w ciepłym słonku po zimnej nocy i wysiałam kiełki na zdrowie.

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 17:16, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Pozbierałam też jarmuż na sałatkę, bo ma bardzo dużo wartości odżywczych zimą i jak przemarznie jest szczególnie smaczny.



Odkryłam to dopiero teraz, bo jesienią chciałam go usunąć (latem nie był taki smaczny). Na szczęście dałam mu szansę i od teraz będzie stale gościł na naszym stole i w warzywniku. Polecam go tym z Was. którzy cenią własne zdrowie.





I jeszcze jedno grudniowe zaskoczenie w warzywniku Wiedzieliście, że cykoria i delikatna zielona sałata rosną pod śniegiem i mimo mrozów! Dla mnie to tegoroczne odkrycie Zobaczcie to zdjęcia z ostatniego grudnia 2012.

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 17:21, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Może to nie to samo co kwiaty wiosną czy latem, ale czyż nie są piękne takie widoczki końcem grudnia?

Jej wysokość Cykoria



Księżna Sałata



Dworki Pomponki



oraz NN Pamiątka z wakacji

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 17:31, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
dorkow0 napisał(a)
Witam serdecznie... Przyszłam na chwilkę złożyć rewizytę, jakieś dwie godziny ta chwilka już trwa... Przeczytałam wszystko, oglądnęłam kilka razy ogród, kamienie, wyżły, ogrodzenie, i wejście do domu... Donice piękne, rośliny też... I M, no tu to bym się musiała długo rozpisywać, bo tyle dobrych rzeczy mi na myśl przychodzi... Gratuluję...
Dziękuję za odwiedziny i za życzenia... Tobie i rodzinie życzę spełnienia marzeń i samych dobrych dni, w Nowym Roku...


Miło mi Cię ugościć w moim Wyżełkowie I dziękuję za życzenia i za dobre słowo. Przychodź częściej zapraszamy Wyżełki już Cię polubiły. Brązowa Bryza ma dziś co prawda karę za dezercję w lesie ale z Tobą pozwolę się jej przywitać. Zerwała Mężowi skórzany pas do którego była przypięta. Dobrze, że zwiała ze smyczą, bo się zaczepiła o drzewo i sarenka zyskała przewagę, a my mogliśmy ją odnaleźć po kilkunastu minutach poszukiwań.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Jabeska 18:14, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
I kolejna psia rozróba znikają wieczorami na dłużej...



tak to kiedyś był pięknie zrobiony przez mojego M kompostownik, jak się okazało po "niewielkim psim remoncie" służy im za szwedzki stół a ja się dziwię czemu ostatnio tak przytyły
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
ka1sia 18:18, 01 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj, Asiu dziękuję za wizytę u mnie i ciepłe słowa. Przejrzałam Twój wątek i jestem zauroczona, cudowne miejsce tworzycie Tak u Ciebie miło i ciepło, tak przytulnie,aż chce się tu być I do tego tak pięknie opowiadasz... Psiaki urocze, a że "troszkę" niszczą, cóż taka ich natura i tak je kochacie Nasze futrzaki też szkodniki, musimy je w lesie spacerkiem wymęczyć, to wtedy roślinkom odpuszczą Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, życząc raz jeszcze wspanialego Nowego Roku! Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Jabeska 18:29, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
A kocik sypia tak



To zrobi,u mu gili, gili

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies