Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród w cieniu drzew

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród w cieniu drzew

Netka 15:15, 20 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Witam podglądających po przerwie Ogarnęłam trochę przedszkolno-szkolne sprawy, więc wracam z kilkoma zdjęciami
najpierw te wakacyjne, bo oczywiście nie dało się przejść obojętnie obok niektórych okazów

____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Netka 15:20, 20 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
i jeszcze


____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Netka 15:57, 20 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
A u mnie w ogrodzie bez zmian niestety ...
tak było na rabacie z kwitnącymi Limelightami ( i z dosadzonymi nareszcie z drugiej strony choinami kanadyjskimi )

słoneczniki

i nasz parkowy ogród


znalazłam ostatnio zdjęcie, jak ten teren wyglądał kiedyś ( i pocieszam się, że jednak odwaliliśmy kupę roboty, mimo, że narazie jest mało ogrodowiskowych nasadzeń ) zobaczcie :


teraz będziemy próbować uporać się z liśćmi w trawie , a potem trochę roboty z piłą przy obcinaniu konarów, żeby wpuścić troszkę więcej słońca na wiosnę niestety część trawnika ( ta pod wielkimi drzewami ) nie dała rady, a raczej my nie daliśmy rady z pilnowaniem go i nawadnianiem non stop ( parasole jakie mamy z wielkich koron drzew skutecznie oszczędziły trawce deszczu ) może macie jakąś dobrą radę jak wyczarować w ogrodzie z dużymi drzewami liściastymi taki trawnik jak w Danusiowym "Ogrodzie z brzozami " ??? Pozdrowionka dla wszystkich
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
monitka 21:48, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Anetko widzę że w tych samych rejonach odpoczywałyśmy
Rabata pod drzewami śliczna!!! bardzo mi się to zdjęcie podoba jak rosliny ruszą w przyszłym roku to dopiero będzie widok
Takie zdjęcia przed i po motywują do dalszych działań. Niesamowitą prace wykonaliście, możecie być z siebie dumni
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
malwes 22:35, 04 paź 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Witam serdecznie,
Pięknie u Ciebie....ten trawnik w cieniu drzew...coś pięknego!
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Loosiuu 20:28, 04 lis 2012


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Co tam słychać w ogrodzie?? Jak radzicie sobie z liśćmi?? Myśleliście o ziemi liściowej??
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Netka 18:11, 01 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Witajcie po przerwie Choć swój wątek zaniedbałam, to jednak Wasze po cichutku sobie na bieżąco podczytuję

Filipie miło, że do mnie zaglądasz Z liśćmi jakoś daliśmy sobie radę, ale miałam kilka kryzysowych momentów podczas grabienia Jeszcze na wiosnę jedno grabienie na pewno będzie konieczne.

kilka zdjęć jeszcze jesiennego ogrodu








____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Netka 18:18, 01 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
i podczas ogławiania wierzb (znowu bałagan )




a tu juz bardziej łyso bez liści


i zimowo


pozdrawiam serdecznie wszystkich podczytujących i życzę wszystkim spełnienia marzeń w Nowym Roku
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
beta 09:03, 02 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witaj Netko

dawno u ciebie nie byłam, wstyd

z przyjemnością obejrzałam zdjęcia z wakacji, piekne miejsce

zestawienie przed i po powala, ogrom pracy żeście wykonali, ogromny szacun

rabata pod drzewami śliczna, w pięknej tonacji

ławeczka pod drzwami wygląda zachęcająco

co tu duzo pisać -pięknie u Was !

no i ten prywatny las na wyciągnięcie ręki...ech....rozmarzyłam się

pozdrawiam gorąco

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Zeta 20:31, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piękne drzewa .....właściwie ramy ogrodu stworzone
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies