Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 16:28, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ka1sia napisał(a)

Widzę, że macie fajną górke
Skoro Iza jednak jeździ, mimo że robila wszytsko aby nie jeździć , to już załapała balcyla


No to teraz Iza zaliczy wszystkie świętokrzyskie stoki a jest tego troszkę. Pozdrawiam w Nowym już Roku!


Jeszcze się poprzełamujemy 12 i 13 stycznia
I już "bendem narciarkom" napewno
Ubaw mieliśmy z Izą po pachy..zresztą całą ekipa była wesoła i zakręcona.. ja pierwszego dnia zapomniałam zabrać z tego wszystkiego butów narciarskich i jeździłam z wypożyczalni.... kostki mam zmasakrowane i opuchnięte..... ale pilnowałam wszystkich i wszystkiego, a z tym mi zawsze pod górkę Najważniejsza była piersiówka z nerwosolkiem.... o smaku cytrynówki Foty nie ma, ale naprawdę nie było czasu ani na fotki, ani na obgadanie Was, ani na sprawy ogrodowe... nie było czasu na nic.... zleciało zdecydowanie za szybko... a teraz w domciu taka dziwna cisza, aż w uszach dzwoni....
Czekam z niecierpliwością na relację Izy, bo ona będzie umiała spotkanie lepiej ubrać w słowa
A to pierwszy wjazd wyrwirączką...... i sakramentalne powiedzenie z pierwszego dnia..."ja sobie muszę to poukładać w głowie..... " , "ja siem boję", "ja nie chcę..itd itp




Drugiego dnia był przymus..... i miał być tylko jeden raz....... no i było.............................................. 14 razy....bo Iza mówiła tak.... "jeszcze raz", "jeszcze raz", "jeszcze raz"...........
I tym sposobem Iza bendzie narciarkom ..... to był prawdziwy banan I duma Adamo, który stwierdził "Nigdy w to nie wierzyłem"............
A Iza jedzie i mówi stój .. ja parkuję..... i zaparkowała....

Dla odmiany czas na zmiany... 16:26, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
beta napisał(a)

musze teraz leciec, ale daj link do tej rabaty bo przeciez nie znajde teraz. Może mi cos wpadnie do głowy to Ci jeszcze podeslę Ściskam



Agatko o ta rabatę chodzi



Nie wiem czy coś robiłaś w tej materii, ale moim zdaniem błędem było sadzenie klona jesionolistnego tak blisko domu. Czy zmieniałaś tutaj to główne drzewko?

Siedzę już od godziny na Twoim wątku i lecę pismem obrazkowym Stąd chaotyczne podpowiedzi
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 16:22, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Kochani,
Wszystkim Wam bardzo dziękuję za życzenia świąteczno-noworoczne. Jest to dla każdego okres wyjątkowy, bo są to Święta rodzinne. I ja poczułam się tak szczególnie. Jeszcze nigdy nie miałam tak dużej rodziny. Jeszcze nigdy nie dostałam tylu życzeń. Bardzo Wam dziekuję za te wspaniałe chwile spędzone z Wami na ogrodowisku.

Dla odmiany czas na zmiany... 16:17, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
beta napisał(a)
troszkę zdjęć
kwitnie trawka, nie mam pojęcia jak się zwie, gdyby ktoś wiedział będę wdzięczna





To rozplenica.
Ogrodnik Mimo Woli cd 16:16, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Widzę, że macie fajną górke
Skoro Iza jednak jeździ, mimo że robila wszytsko aby nie jeździć , to już załapała balcyla

Ta górka (z drugiego dnia) jest 28km ode mnie... i to jej największa zaleta..i było pusto, zero luda...ale jak to powiedziała Iza..... lepszy bar był na pierwszej górce Ale tu dawali winko grzane. wiec ja stawiam na drugą górkę
A teraz rzeszowskie bukszpany By było ogrodowo

Ogrodnik Mimo Woli cd 16:07, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Witam w nowym roku.

Witaj Bogdziu.. już jestem z powrotem na Forum.. fajnie było, ale do forum też się stęskniło
Biegałyśmy z Izą co chwila do komputera, aby sprawdzić co u nas słychać...
Byłyśmy się uścisnąć pod jemiołą to dobrze chyba wróży na przyszłość

Ogródek Hanusi po zimie 16:05, 01 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Rozpoczynamy nowy kalendarz...czyste karteczki......co nam przyniosą za treść?
Mam nadzieję,że będą zapisane tylko wesołym,zielonym atramentem!
Powodzenia!



Haniu podsumowanie 2012 roku by się przydalo w Twoim wykonaniu
Ogrodnik Mimo Woli cd 16:01, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Danuś, Zbysiu, Agatko, Kondzio, Hanus, Basiu, Joanko, Danusiu z Sosnowa, Martek, Aniu An Tre, Rysiu, Zeta, jagoda, Kas1ia, Elu, Majeczko, Goiniaczku,Aga_ka, Zuzia, Miłka, Bociu, Mdżenko, Ewelinko, Betysiu, Weroniko, kasik, Aldonka, Wiunia, Kindzia (nowy awatarek..niepoznałam), Basia kraj, Beta, Aniu MOnte, Anulka, Anitko, Elizo, łukasz, Ewa, Ania DS, Haniu, Urszuko, Krysiu, Noemi, Agnieszko i kochana Bogdziu i wszyscy których nie wymieniłam.... dziękuję za pamięć, za zaglądanie, za machanie, za życzenia i za wszystko.... Wam też życzę jeszcze raz szczęśliwego i pomyślnego ROKU 2013

Spotkania ogrodowiskowe w realu są niezapomnianym wspomnieniem....... i z tego powodu zrobiło się trochę zaległości..wiec proszę o wybaczenie, ale nie byłam w stanie być wszędzie

Dla ciekawych foto z naszego spotkania


Chciałam odebrać gitarę Nalepie.. na kolejne spotkanie, ale nie oddał.... zostanie sie tylko murmurando i harmonijka ustna Zbysia



A to my z Konstancja w alei z kasztanami....




"Baśniowy" Ogród 15:54, 01 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Ogród Ginger 15:51, 01 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Styczniowa pogoda ??!!! :




Dla odmiany czas na zmiany... 15:49, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
beta napisał(a)

Zerknij też na to:

to zdjęcie z realizacji Danusi - taki minimalizm ale jaki piękny.


mam takie głupie pytanie, czy to jest trzmielina?


To Ilex crenata "Golden Gem"
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 15:43, 01 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Witaj Danusiu dziękuję oczywiście za życzenia i życzę Ci również tego samego...bo cóż więcej mogę dodać

Mam pytanko chodzi o to jak nazywają się trawki, które rosną na tej rabacie( miedziana i zielona tą białą znam)
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 15:24, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
irena_milek napisał(a)





Irenko, zgadza się Mordka wypisz wymaluj ta sama!
Zdjęcia Roku 15:18, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
A tu morze całus z języczkiem proponuje

Ogrodnik Mimo Woli cd 15:04, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Ajaj ale fajnie Wam było zazdraszczam!!!
Ani jesteś cudotwórczynią, Iza jezździ, noc Sywlwestrowa wspaniala!!!
Nie mogę się doczekać naszego spotkania


Zazdraszczaj Marzenko..bo naprawdę było fajnie..i na tyle fajnie, że nie musiałam się stresować obowiązkami gospodyni domu
Iza jeździ....ale co to się działo...... bo robiła wszystko aby tego nie robić........ to naprawdę uparta sztuka
Ale Adamo z Tercią... nie mieli takich oporów..... byłam zazdrosna..przecież to ja Tofam Adaśko
Ogrodnik Mimo Woli cd 14:59, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
irena_milek napisał(a)
ale fajnie mieliście
Iza czapka odlotowa
buziam noworocznie cała grupe


Mieliśmy bardzo fajnie...a odlotowa jest nie tylko czapka.... bo odlotowe były dwie czapki i ich właściciele.. o Teresce nie wspominam..bo też odlotowa...
Najpierw do pociągu zapakowaliśmy Tereskę, a potem zrobiliśmy szwendactwo małe po Rzeszowie.....
I tak to białą czapka..... podziwiała krecika.. w końcu to spotkanie było ogrodowiskowe....


A brązowa czapka... nosiła torebkę Izy....jak bohaterek jednej z bajek.....z torebką..ale który to teletubiś już mi wyleciało z głowy...


Zdjęcia Roku 14:57, 01 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Chyba jednak fotograf , nie ogrodnik...









Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:54, 01 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
o północy psiaki rządziły w domu, taki hałas był od petard, że nie szło wytrzymać!
oby dziś już nie strzelali, bo znowu psy będą cierpieć; no i oczywiście wozy strażackie jeden za drugim jechały, aż strach myśleć, co i gdzie się paliło!


Zdjęcia Roku 14:53, 01 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
On: Pani Aniu , niech mnie pani weźmie do telewizji....



Ona: Najpierw muszę sprawdzic czy ma pan dobry profil....



Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 14:42, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Izuś i Adaśko...... Tofam Was bardzo mocno.. i już tęsknię za Wami chociaż dopiero osiągnęliście rogatki Rzeszowa .
Znając troszkę Izę bardziej wiem, że pierwsza rzecz jaka zrobi po powrocie do domu to zajrzy na Forum...... wiec moje pamiątki z ostatniego dnia pobytu
Jak Was nie tofać?






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies