Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Hanusi po zimie 13:17, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

To właśnie tu 13:15, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Kolorowe rabaty 13:15, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Martek pozwolę sobie na złożenie życzeń bezpośrednio , bo miło zaglądnąć

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Biały domek pod lasem 13:14, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 13:12, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Rajski ogród Ani 13:12, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Aniu mieszkająca w raju

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Mój kawałek raju II 13:10, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 13:08, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Ogród ogrodniczki 13:08, 22 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Wesołych Świąt Zdrowych i Radosnych


Dwa światy 13:07, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Haniu
Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Tam gdzie mgły i róże mieszkają... 13:06, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Safoja - u Ciebie zawsze się rozanielam.

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Norweski ogródek... 13:05, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 13:05, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Ana

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi 13:02, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

W ogródku Niage 13:02, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Geniu dawno mnie u Ciebie nie było, ale widzę, że i Ciebie brak.

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:01, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 13:00, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Gratuluje 150 strony
Choinka czeka pachnąca na ten piękny czas ,który przed nami .
A życzę ,żeby był cudowny,pełny miłości i spokoju .
Wszelkich łask od Nowonarodzonego Małgosieńka1960



Ogród w skali mikro :) 13:00, 22 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia pragn ę złożyć Wszystkim Zaglądającym życzenia zdrowych , pogodnych Świat wypełnionych radością i uśmiechem
Sosnowo 13:00, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Danusiu ściskam mocno

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 12:59, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies