Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Początki 22:08, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry



Pozdrowienia jesienne dla wszystkich....
Początki 22:06, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry
A teraz to, co lubimy z mężem najbardziej....idzie JESIEŃ....


To wybarwienie jest wręcz szokujące....w rzeczywistości też jest tak nasycone, wpada już prawie w ostry róż...

Mój jesienny ogród 22:05, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Gratulacje Robercie 100 stron z pięknymi zdjęciami

Początki 22:03, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry
W zielniku za to nie możemy nadążyć za szalejącą bazylią, owocują też nadal poziomki.



Żurawki w kolejnej odsłonie:


Jeszcze nie mamy drewutni, w oddali piaskownica dzieci:


Żywotniki mam nadzieję, że przyjmą się wszystkie....


Lecę w kulki... 21:59, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
anna_studio napisał(a)









Aniu piękne, jesienne wspomnienia... sprzed kilkunastu lat
Początki 21:59, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry


Hortensjowo....







Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:59, 30 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Początki 21:55, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry
Nie mam bladego pojęcia co zrobić z pigwowcem...i owocuje i kwitnie...:/



Moje dwa dostojniaki: Inversa i Wiltoni:


Rajski ogród Ani 21:55, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Dzikie wino nabiera barwy





Początki 21:52, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Do góry
A teraz trochę jesiennych klimatów....



Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:47, 30 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Czeremcha będzie dziś przesadzona na skarpę a w róże pójdzie tuja.


Lawenda niezmordowanie kwitnie
Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:43, 30 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry

Też mam laptopa, ale takie metody (obracanie, przekręcanie), nie są dla mnie.

Obróciłam to zdjęcie:



Madżenko, bardzo mi się podoba

Moje roślinki 21:42, 30 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Maju, ja bardzo często gapie się w niebo i szukam tam ciekawych zjawisk, planet, chmurek. Udało mi się zrobić marsa,jowisza z 4 księzycami, wenus a księżyc to mój ulubieniec. Dla Ciebie zjawisko super księżyca z tamtego roku.
Dwa czerwone dęby 21:39, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Do góry
mysza napisał(a)
Dziś zakładanie trawnika . Przyjechał Pan Wojtek z polewaczką , muszę zapytać czy to urządzenie ma swoją nazwę . Zdam relację później , teraz tylko ciut obrazków , bo prace trwają i lecę do ogrodu .


może rozpoznajecie , był gościem w jednym z programów Mai


Mysza ile zapłaciłaś za tę usługę siania trawnika z hydrosiewu i skąd oni do ciebie przybili może adres? bo myślę się skusić jak u siebie będę robić.
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:39, 30 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Dziś piękna pogoda, porobilam troszkę zdjęć. I wcale nie jesiennych, no może troszkę
Poranek, koty wpadły na śniadanko
Moje pelargonie po "magicznej sile" zyskały nowe życie i aż żal je zamieniać na jesienną dekorację...

Ja też już po ulubionej niedzielnej porannej kawce

Siedzę i delektuje się ciszą i spokojem. I oczywicie planuje co dziś pozmieniam
Kubusiowo 21:31, 30 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


Kubusiowo 21:30, 30 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


Kuba całuje tort


Kubusiowo 21:29, 30 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Prezenty





Kubusiowo 21:27, 30 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Troszkę jedzonka





Kubusiowo 21:26, 30 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
I trochę zdjęć z imprezy

Kwiatki balonowe



Stół i "podarki" dla gości






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies