Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Iglakowa część wypoczynkowa do ogarnięcia :) 18:31, 27 wrz 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Do góry
Hm, a może ten cyprysik nutkajski pendula przesadzić w róg za hortensję?


O....! 18:12, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
no, niczego spektakularnego nie robię w ogrodzie...
wszystko sobie jeszcze rośnie...
pokażę moje hosty przy murku od strony wsch....nie są jeszcze zbyt okazałe, ale może za rok...?


i psiaki...
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 18:08, 27 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zdolniacha Czekam na wystawę w galerii

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 18:05, 27 wrz 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Zapomniałem o ważnych mieszkańcach mojego ogrodu
To tylko ich mała część

Kolorowe rabaty 18:03, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Martek napisał(a)
Dzisiejszy poranek







Muszę powtórzyć te zdjęcia, bo fajne ujęcia zrobiłaś. Widać "rzekę" z trawy. Bardzo dobrze dobrałaś kształt i wyszedł świetny efekt. Lubię takie wijące się wstęgi - rzeczki. A koniec chowa się za domem, ot taka nutka tajemnicy ... i ta poranna mgła ...no rewelacja!!!
Ogród w Alei Lipowej... 17:46, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
natura to umie wymyślać kształty







Ogród w Alei Lipowej... 17:44, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry






Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:43, 27 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
ell napisał(a)
Na dzieńdobry pokażę wschód słońca nad chabrowym wzgórzem.
Jest niewiarygodnie ciepło, więc siedzę na tarasie w krótkim rękawku i piję poranną kawę, a widoki przecudne


dla mnie bajka

Zdjęcia urocze, to o której trzeba wstać, aby takie fotki zrobić?
OgRodOwY zawrót głowy (3) 17:42, 27 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 51
Do góry
Początki rabat











Ogród w Alei Lipowej... 17:40, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
i trochę smakołyków jesiennych








Marzy mi się Siedlisko.... 17:33, 27 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
AniaK napisał(a)
Pomarańczowo-żółto




O! takie dobrze pokazane kolory poprawiają nastrój, wczoraj jadłam upieczoną dynię makaronową - pycha, jutro znów kupię. I masz rację u mnie truskawek nie ma ale poziomki właśnie teraz mają ogromne i słodziutkie owoce
Pozdrawiam - Weronia
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 17:31, 27 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Na jesień, bo mogą zagniwać.
Nie pamiętasz zdjęć z Mają?
Gardenarium napisał(a)
W tym tygodniu kolejny raz zawitała do mnie Maja Popielarska z ekipą programu "Maja w ogrodzie", pokazując jak okrywać rośliny kapturami z włókniny, jak przycinać zmarznięte hosty i jak sprawić, aby lustro nie zarosiało w mglisty lub deszczowy dzień (przecieramy je wodą z dodatkiem gliceryny)




Mój koszyczek i fajny sekator bardzo się tutaj przydał





Ogrodowe komplety mebli 17:31, 27 wrz 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Do góry
Ogród w Alei Lipowej... 17:30, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
dla przypomnienia to samo serduszko wcześniej



i teraz po liftingu



Które ładniejsze?
Ogród w Alei Lipowej... 17:28, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
I jeszcze zaległe zdjęcie serduszka -wianuszka








Ogród w Alei Lipowej... 17:24, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
A dziś na zaglucone nosy zrobiłam masełko czosnkowo-koperkowe. Dwie główki czosnku na kostkę masła, trochę koperku. Oczywiście czosnek z własnego ogródka, nie jakiś tam chiński .... i świeży chlebek...mniam mniam




Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:21, 27 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
ell napisał(a)
Na dzieńdobry pokażę wschód słońca nad chabrowym wzgórzem.
Jest niewiarygodnie ciepło, więc siedzę na tarasie w krótkim rękawku i piję poranną kawę, a widoki przecudne



niezwykłości, właśnie poranki są takie zaskakujące w barwach uwielbiam to, dobrze że pokazujesz Elu
Pozdrawiam
Kondziowy Ogród :) 17:15, 27 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
ell napisał(a)
Kondziowy ogród powolutku przechodzi małą metamorfozę



no noo,nastrojowa rabata, elegancko, ławeczka by się z lewej strony przydała...
Projekt ogrodu frontowego - proszę o pomoc:D 17:15, 27 wrz 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Witam.
Mam pewien problem. Wykonałem projekt ogrodu frontowego i jedyne na co nie mogę się zdecydować to jak zagospodarować rabatę, która na projekcie pełni rolę wrzosowiska(jest to wąska rabata pomiędzy trawnikiem a wjazdem z kostki). Myślę nad połączeniem rozplenic z różami odm. 'Fresia' gdzie można takie połączenie zobaczyć w ogrodach Państwa Kapias, przyznam szczerze, że to mnie inspirowało. Właściciele chcieliby także fontanne i myślałem nad kulą po której spływała by woda, umieszczoną gdzieś pomiędzy rozplenicami i różami. Zastanawiam się także nad przeznaczeniem tej rabaty na rośliny jednoroczne i cebulowe. Proszę o poradę. Może Wy macie jakieś inne pomysły na zagospodarowanie tej rabaty? Może wykorzystam je w jakiś sposób Z góry serdecznie dziękuję.

Kondziowy Ogród :) 17:09, 27 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
z drugirj strony dosadziliśmy jeszcze trawki

było


i jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies