Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Postawić trawkę nad i... 21:03, 23 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
baraga1904 napisał(a)
...Anitko, hortensja pnąca od Ciebie... wypuściła pączki i czeka na lepsze czasy dla ogrodu... mam nadzieję że będzie zdobić mój ogród...



Nawet nie wiesz, jak się z tego cieszę Będzie zdobić Twój ogród na pewno Tylko wybierz dla niej miejsce w półcieniu lub popołudniowym słońcu
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:02, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)



Chorwację polecam, ja się zakochałam i będę tu wracać.

Elu piękna podróż, cudowne widoki i tyle nowych wrażeń i informacji o roślinach, Dziękuję za podzielenie się wspomnieniem o słonecznej Horwacji

Aniu, cieszę się, że zdjęcia Ci się podobały, kiedyś fociłam widoki i ludzi, teraz coraz częściej roślinność, ale obok widoków nie można przejść obojętnie.
Elu bo te widoki na fotkach tak urzekają, a co dopiero w realu, mogę tylko sobie wyobrazić
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 21:01, 23 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Jagodaa napisał(a)

i trochę zdjęć mego dynamicznego ogrodu, a mam jeszcze wiele do zrobienia, i to bardzo dobrze..

hortensje przy tarasie, raczej do prezsadzenia, już są za duże






A no właśnie! To u Ciebie widziałam te cudne hortensje i pomyslałam, że też tak chcę!

Cześć Sonka, dzięki, że do mnie zajrzałaś, odnalazłam Cię . Mogę spokojnie znów popatrzeć. Latam po tylu ogrodach, że oczopląsu dostaję, a czasu na pisanie malutko. Jaka to odmiana? Ja kupiłam Silver Dollar, ale baaardzo lichutkie. Ile muszę czekać na takie okazy jak Twoje i co z nimi robisz, że takie piękne?! Zdradź tajemnicę Moja Inspiracjo...

Cieszę się Jagodaa, że Ci się podoba, to hortensje bukietowe Grandiflora odmiana chyba o najmniejszych wymaganiach, rosną u mnie 4 lata, podczas sadzenia dostały trochę ziemii ogrodowej,dobrej i torfu kwaśnego, bo u nas piach, podlewam nawozem; Florowit do hortensji , to wszystko. Taras mam 80 cm wysokości / 3 schodki/ Prowadzić je można na taki sposób jak się chce, ja je dośc mocno tnę.Wg mnie są delikatniejsze niż np Wanilki, które mam z pzrodu domu. Hortesje od dawna są moimi ulubionymi roślinami, pochwalę się, że wzbudzaja zachwyt wśród innych mieszkańców miejscowoći.Pozdrawiam
Eksperyment ogrodowy Beaty 21:01, 23 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Joaska napisał(a)


Boskie te różyczki !!!! a co to są za róże ????????????????

Joasiu to róża okrywowa Lovely Fairy
Kubusiowo 20:54, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
kaisog1 napisał(a)

Ciekawe kiedy spojrzę na ta rabatę i powiem "Goska - to calkiem fajnie wygląda"




W przyszłym roku latem, jak zakwitną hortensje i urosną trawy

Kwiatki i rabatki u Elizy 20:53, 23 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
an_tre napisał(a)


Chorwację polecam, ja się zakochałam i będę tu wracać.

Elu piękna podróż, cudowne widoki i tyle nowych wrażeń i informacji o roślinach, Dziękuję za podzielenie się wspomnieniem o słonecznej Horwacji

Aniu, cieszę się, że zdjęcia Ci się podobały, kiedyś fociłam widoki i ludzi, teraz coraz częściej roślinność, ale obok widoków nie można przejść obojętnie.
W cieniu - zacieniona 20:52, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogród u stóp klasztoru 20:48, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Danuś i to i to - . niesamowity gość - ksiądz Kaziu -sercanin OPOWIADAŁ kazanie 45 min.
masa żartów , refleksji , zadumy - no wszystko w jednym . od śmiechu do zadumy .



Kubusiowo 20:46, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
kaisog1 napisał(a)


To z góry bardzo fajnie wygląda, widać konsekwencję w tym i plan.
W cieniu - zacieniona 20:46, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:43, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Pałac Prezydencki





Hotel Bristol







* * * * *

Warszawa. Jak dawno mnie tam nie było. Ostatnio na lotnisku.
Zebrało mi się na wspomnienia, najczęściej tam bywałam służbowo. Brałam udział w Tv programie
"Wygraj szansę"...w zamierzchłych czasach.
Danusiu, podziwiam Twoją energię, wszędzie Ciebie pełno, i to w pięknych miejscach.
Kubusiowo 20:42, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Kubusiowo 20:40, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


W cieniu - zacieniona 20:40, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kwiatki i rabatki u Elizy 20:39, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)

Chorwację polecam, ja się zakochałam i będę tu wracać.

Elu piękna podróż, cudowne widoki i tyle nowych wrażeń i informacji o roślinach, Dziękuję za podzielenie się wspomnieniem o słonecznej Horwacji
Kubusiowo 20:38, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
I po posadzeniu..... rośliny małe, więc efektu specjalnego nie ma Żurawki dopiero co ukorzenione, szałwia omszona nie kupiona, rozmnożone tawuły Golden Princess maleńkie (ale tu zaoszczędziłam 85 zeta!) Brakuje jeszcze Hakonechloa, i konwalników też....



W cieniu - zacieniona 20:37, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kubusiowo 20:34, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Bardzooo Wam dziękuję, że zaglądacie Buziaczki dla Was

A ja własnie wróciłam z Kubusiowa. Byliśmy sobie z Kubusiem tam od czwartku. Paweł się "integrował" na wyjeździe firmowym a ja integrowałam się z łopatą Co prawda tylko dwa dni pogodała pozwoliła mi cos robić i na prawdę mało zrobiłam ale zawsze coś do przodu
Nakupiłam "towaru" na front i tam zaczęłam działać

Przymiarka..... (oczywiście kupiłam za mało jałowców - trza dwa dokupić )




Kupiłam tez Carexy z myślą o wykończeniu rabaty Danusiowej ale przyniosłam je na przód i tu zostały.... Dla uważnie oglądających zdjęcia - carexy kupione były tylko dwa (chyba zostanę mistrzynią w dzieleniu )

W cieniu - zacieniona 20:29, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Hortensje...niezawodne na jesień...ciągle czarują...
Marzy mi się Siedlisko.... 20:25, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
AniaK napisał(a)




cudnie..pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies