Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

ogrodoweimpresjejolki 18:52, 22 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A ja dzisiaj zamiast na działeczkę wybrałam się do lasu. Tak, tak do lasu na spacer, bo grzybobraniem trudno to nazwać ...







No właściwie zupa będzie i nawet trochę ususzę, bo we dwoje nazbieraliśmy ponad 2 kg

Połowa działki - czyli mam powoli dość 18:50, 22 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Moje kaktusy!!!!
Ogrodowa biżuteria i ogrodowe dodatki, ozdoby 18:37, 22 wrz 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Do góry
Wróbelki


W Gąszczu u Tess 18:35, 22 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Teresko to i odemnie przyjmuj życzonka na seteczkę choc to przed czasem troszkę, ale boję się że później mogę nie zdąrzyć



Nigdy nie mów nigdy 18:22, 22 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Kasiu i Rysiu! Przede wszystkim gratulacje, że wytrwaliście tak zgodnie do takiego pięknego jubileuszu. Życzymy Wam z całego serca długich wspólnych lat razem, w szczęściu i zdrowiu, radości z bycia razem i z tworzenia nowego miejsca do życia Niech Wam się darzy Buziaki


Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 18:21, 22 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Anitko sorki, że tak późno, ale ostatnio czasu brak no i tym samym spóźniłam się na 100-tkę...ale szczerze życzę duuuuuużżżżżoooooo pomysłów i tych ogrodowych i tych kulinarnych....no i koniecznie następnych seteczek

Co z tym ogródeczkiem począć 18:04, 22 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry


Mam nadzieję że w miarę czytelne
Co o tym myślicie? Może im prościej tym lepiej

Ogród w Jaszczowie 17:59, 22 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
pagap napisał(a)
Takie tam


Agusiu, ogród przy zaufanych pomocnikach szybko dojrzewa. Ciekawi mnie przyjaźń pieska z pawiem...
A może pięknego Ramzesa wpuścisz na chwilę do mojego ogrodu...Pozdrawiam.
Kolorowy ogród na piasku 17:56, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Gratulacje 100 dla ogrodu pełnego kwiatów i jego właścicielki
Złocień właściwy ( margerytka ) 17:10, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
prawie identyczne (powyżej )ale mają różnice




Złocień właściwy ( margerytka ) 17:03, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
"roztrzepaniec"




Victorian Secret



Broadwąy Light (chyba)








Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 16:46, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
aktualne
Pinky Winky z tyłu Limelight




NN


Moje roślinki 16:40, 22 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Później rozpętała się burza z gradem.na szczęście nie był duży,ale za to intensywny



Teraz znowu zaczyna grzmieć i pada
Moje roślinki 16:39, 22 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
A potem już tylko gorzej









Moje roślinki 16:37, 22 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Ech,tak chwaliłam od rana pogodę,a tu jesień pięknie nas przywitała! Najpierw było tak:







Kaloszki i inne butki ogrodowe 16:12, 22 wrz 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Poproszę o fotkę na nogach botki


Na nogach prezentują się tak :

Na okrągło:) 16:00, 22 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Do góry
Sezon na jabłuszka trwa - u rodziców klęska urodzaju, więc przerabiamy
Tu: pieczone z żurawiną, cynamonem, miodem i rodzynkami...
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:55, 22 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

ja kupiłam tu http://twojedoniczki.pl/pl/c/ELHO-PURE/169 ale widze że juz ich nie ma
a tak wygląda u Gabik, lepsze ujęcie niż to powyżej bo widać dokładnie jaki ma kształt


Mam taką białą uwielbiam ją, stale zmianiam w niej dekorację teraz są w niej cyklameny

Swietna ta doniczka i aż się prosi o to żeby w niej zmieniać dekoracje co jakiś czas
Na okrągło:) 15:52, 22 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Do góry
Witajcie, Ewo, Diano, Danusiu!
Dawno mnie nie było u siebie - praca mnie pochłonęła, logistyka w działalności okołodzieciowoszkolnejipozaszkolnej
Jesień dziś daje się we znaki - wieje, zimno, ponuro, i nawet popadało. Bo normalnie do tej pory podlewamy, taka susza...
Praca ruszyła pełną parą - papierkologia okropna, ale trzeba przeżyć Już po radach, zebraniach z rodzicami (u własnych dzieci nie byłam )...
Powoli układam sobie organizację tygodnia - przy dwójce dzieci szkolnych, wyjazdowym (odjazdowym ) mężu - to spore wyzwanie...
Stasio już chory, zaczyna się
Do Waszych ogródków zaglądam jak tylko mam chwilkę przy porannej kawce
Udało mi się wyskoczyć i pstryknąć parę zdjęć Niby jesień a kolorowo

Opadają liście,
Czas snuje się mgliście,
Świetliście,
Anieliście,
Liście, liscie, liście...





Ogród zapachów u Jasi 15:43, 22 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Cudna kompozycja

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies