AniuDS - Królowo Róż, miło mi Cię gościć w moim wątku
Dziś już jest cieplej, o szóstej było prawie 1,5 stopnia ciepła
Pewnie dlatego, że Ziemia pierzynką z chmur się okryła
Ozzi, jesień niech przychodzi, jej kolej, ale dlaczego latem (bo przecież lato jeszcze mamy?) są takie temperatury?
Dzisiejsze, poranne zorze na bemowsko-wolskim niebie. Nieco niepokojące....