Ania i róże i cała reszta :)
11:54, 21 wrz 2012
Wakacje były super, tym razem bardzo się nam udały i pogoda dopisała i cała reszta też.
Poznałam Haneczkę i zwiedziłam jej królestwo
na zdjeciu widoczna także Agnieszka, która działkę ma w tej samej okolicy.
Haniu, jeszcze raz bardzo dziękuję za ksiażkę, to dla mnie cenna pamiątka

i za roślinki też
.
Poznałam Haneczkę i zwiedziłam jej królestwo
na zdjeciu widoczna także Agnieszka, która działkę ma w tej samej okolicy.
Haniu, jeszcze raz bardzo dziękuję za ksiażkę, to dla mnie cenna pamiątka

i za roślinki też


